Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Školní kolo dějepisné olympiády

Datum: 1.2.

zpráva p. uč. Jarošové

Dne 27.ledna se uskutečnilo školní kolo dějepisné olympiády. Letos žáci soutěžili na téma "Šlechta v proměnách času". Zúčastnilo se celkem 13 žáků z 8. a 9. tříd. Pomyslné stupně vítězů opanovali osmáci. Na 1.místě se umístil Jan Urbánek z 8.A, hned za ním jeho spolužák David Tezour. Bronzová příčka patří Markétě Kutnarové z 8.B. Moc gratulujeme! V okresním kole, které se uskuteční koncem března, nás bude reprezentovat Jan Urbánek. To, zda ho doprovodí i David s Markétou, bychom se měli dovědět během února. Budeme jim všem držet pěsti!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy