Retro den

Ve středu 20. 3. se na naší škole bude konat "RETRO DEN". Najděte ve skříni nějaké retro oblečení a přijďte v něm do školy.

Matematický korespondenční seminář

Na stránce Korespondenční seminář bylo zveřejněno zadání úloh pátého kola a řešení 4. kola naší tradiční matematické soutěže pro žáky 1. stupně ZŠ.

Výuka druhého jazyka pro žáky 6. ročníku

Vážení rodiče 6. ročníků,

na základě nařízení MŠMT bude pro Vaše dítě od 7. třídy povinná výuka druhého cizího jazyka v rozsahu dvou hodin týdně během tří let.

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Okresní kolo Zeměpisné olympiády, které se konalo 28. 2.2024 se žákům naší školy velice podařilo.

Přijímačky nanečisto - výsledky

Přijímačky nanečisto z českého jazyka a matematiky pro žáky 9. tříd proběhly 27. 2. 2024. Výsledky naleznete zde:

Zápisy do 1. tříd

Blíží se zápisy do 1. tříd. Můžete se ale přijít do školy podívat na akci Ze školky HOP do školy.

Skvělý úspěch v Prezentiádě 2024!

Velký obdiv si zaslouží žákyně Adéla Mlejnková, Nell Nosková a Andrea Spěšná (všechny 8.A), které se dne 14.2. probojovaly na 2. místo v městském kole Prezentiády 2024!

Školní kolo recitační soutěže

Ve středu 14. února proběhlo školní kolo tradiční recitační soutěže žáků 2. stupně. Dvacítka soutěžících vystoupila s přednesem básnických i prozaických textů.

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

V úterý 6. února se konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce, ve kterém v nižší kategorii soutěžila Barbora Kapustová (7. C) a ve vyšší Michaela Dušková (8. C).

Okresní kolo dějepisné olympiády

V pondělí 15. ledna se konalo okresního kolo dějepisné olympiády – letos na téma „Každodenní život a kulturní kořeny českých zemí (Čechy, Morava, Slezsko).