Výroční zpráva parlamentu

Na stránkách Školního parlamentu si můžete prohlédnout zprávu o bohaté činnosti parlamentu v tomto školním roce.

Užijte si prázdniny

Příjemné prožití prázdnin přejeme všem našim žákům, současným i bývalým, jejich rodičům a našim učitelkám, učitelům a všem dalším zaměstnancům.

Úřední hodiny o prázdninách

Úřední hodiny: každé pracovní pondělí 9.00 - 12.00

Reportáž ČT

Na naší stránce "Napsali o nás" můžete najít odkazy na novou reportáž ČT z naší školy.

Pasování páťáků

Atmosféru naší tradiční akce, při které deváťáci "pasují" páťáky na žáky druhého stupně, zachycuje video a fotogalerie.

Výherci soutěží letního čísla školního časopisu

V letním čísle našeho školního časopisu byly jako obvykle připravené soutěže, jejich výherce najdete zde.

Zpráva školního parlamentu - soutěž

Školní parlament děkuje všem, kteří se zúčastnili Výtvarné soutěže. Díla byla skvostná, je vidět, že mezi sebou máme velmi talentované žáky. Parlament vybral tři nejkrásnější: 1. místo Nell Nosková 5.A, 2. místo Alžběta Hájková 3.A a 3. místo Eliška Škrýbová 4.B. Dále jsme udělili čestná uznání Lauře Chýlkové 4.B, Darině Penzešové 6.D, Timofii Lisenko 4.A, Aničce Kudrnáčové 1.C, Kláře Luxové 4.C a Sofii Radoňové 6.D. Všichni jmenovaní dostanou odměnu a na jejich díla se můžete podívat zde.

Celkové výsledky sběru starého papíru

Hlavní organizátorka sběru starého papíru p. uč. Fiedlerová vyhodnotila celkové výsledky za tento školní rok - nejlepší třídy byly 5.D a 7.B, jednotlivci Klára Tomášková z 5.d a Vojta Jež ze 6.d. Podrobnější výsledky najdete zde. Gratulujeme těm nejlepším a děkujeme všem za donesený sběr, díky patří za organizaci u sběru i 9.a !!!

Květnový sběr starého papíru

V květnovém sběru starého papíru bylo celkem nasbíráno za 15 512,- Kč. Nejpilnější sběrači mezi 1. a 2. třídami byli z 1.C, mezi 3.-5. třídami z 5.D a na druhém stupni 6.D. Z jednotlivců nejvíc sběru přinesli Kuba Exner z 5.D a Vojta Jež ze 6.D. Podrobnější výsledky najdete ve zprávě hlavní organizátorky p. uč. Fiedlerové. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá. Organizačně nám pomohl pan školník - děkujeme moc.

Volby do školské rady

Dne 8. 6. 2021 proběhly v rámci konzultací volby do školské rady za zákonné zástupce. Z celkového počtu 73 odevzdaných lístků bylo 100 % platných.
Ze šesti kandidátů byli novými členy školské rady s funkčním obdobím od 1. 7. 2021 zvoleni JUDr. Kateřina Perthenová a Mgr. Martin Špliňo.