Sběr papíru - květen

zpráva p. uč. Fiedlerové
Sběr papíru proběhne ve dvou termínech: v úterý 18.5. a 25.5. od 6,30-8 a odpoledne 15-17h u zadního vchodu do jídelny. Třídíme jej na noviny a časopisy a převažte prosím provázkem nebo dejte do krabice. Nově vykupují i kartony – dávejte je samostatně do klece stranou.

Příměstský tábor

Jako každý rok i letos se bude na ZŠ Štefcova o prázdninách pořádat příměstský tábor pro žáky 1. až 4. ročníku. Tábor je financován MMHK. Přihlášku a další informace najdete zde.

Rotační výuka 2. stupně

Vážení rodiče,
od pondělí 3. 5. 2021 se vrací do školy žáci 2. stupně formou rotačního vzdělávání. Třídy se budou ve škole střídat po týdnu. Od pondělí 3. 5. zahájí prezenční výuku ve škole 6. a 8. třídy. Ostatní třídy zůstanou na distanční výuce. Od pondělí 10. 5. pak prezenčně nastoupí 7. a 9. třídy. Ostatní třídy zůstanou na distanční výuce.

PREZENTIÁDA v anglickém jazyce

zpráva p. uč. Gabrišové
V úterý 27. dubna 2021 proběhlo první kolo PREZENTIÁDY v anglickém jazyce. I přes stále trvající distanční výuku se žáci zvládli zhostit svých rolí prezentujících bez problémů, předvedli pěkné výkony a odprezentovali zajímavá témata.

Zpráva Školního parlamentu
Dnes je DEN ZEMĚ! Školní parlament vás vyzývá, pojďme pro Zemi něco udělat. Více se dozvíte ZDE.

Medaile z krajského kola AjO

Po vítězství v okresním kole získal Adam Kropáček z 9.A medaili i v krajském kole, tentokrát stříbrnou! Gratulujeme k senzačnímu úspěchu a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

JAK DĚTEM USNADNIT NÁVRAT DO ŠKOLY?

Rodiče mohou najít inspiraci u organizace Centrum Locika.

Výsledky 2. mezitřídní soutěže

Zpráva Školního parlamentu
Očekávané výsledky 2. mezitřídní soutěže jsou tu! Opět se zúčastnilo přes sto žáků (rovných 113) a desítka učitelek. A která třída byla nejaktivnější? Úžasná 1. A! Vychodila si rovných 60 bodů. Druhé místo v těsném závěsu získala třída 5. D s 59 body a třetí místo obsadila třída 5. B s 54 body. Vítězným třídám blahopřejeme, je skvělé, jak ve třídě držíte při sobě a společnými silami, i když každý sám, jste schopni pro svůj třídní kolektiv něco udělat. Stejně tak děkujeme všem dalším žákům, kteří se soutěže zúčastnili, buďte na sebe pyšní. A příště zase budeme soutěžit individuálně, těšte se!

Rotační výuka 1.stupně (aktualizováno 8.4.)

Vážení rodiče,
od pondělí 12. 4. 2021 se vrací do školy žáci 1. stupně formou rotačního vzdělávání. Třídy se budou ve škole střídat po týdnu. Od pondělí 12. 4. zahájí prezenční výuku ve škole třídy 1.B, 1.D, 3.A, 3.B, 3.C, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D. Ostatní třídy zůstanou na distanční výuce. Od pondělí 19. 4. pak prezenčně nastoupí třídy 1.A, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 4.A, 4.B, 4.C. Ostatní třídy zůstanou na distanční výuce.

Zrušení předplatného Klicperova divadla

Vážení předplatitelé skupiny M, z důvodu nařízení vlády a nejisté pandemické situace bude předplatitelská skupina M sezony 2020/2021 ZRUŠENA (včetně neuplatněných kuponů). Abychom Vám mohli vrátit poměrnou část z předplatného, prosíme Vás o zaslání čísla účtu na tento e-mail: predprodej@klicperovodivadlo.cz nejpozději do 30.4.2021. Podrobnější informace k předplatnému zde: https://www.klicperovodivadlo.cz/news/aktualni-informace-pro-predplatitele-2915/