Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Mléko a ovoce do škol

• Naše škola je zapojena do celostátního projektu "Mléko do škol" a "Ovoce a zelenina do škol", které dodává firma:
    COME vending s.r.o., Žižkova 2904/8, 747 07 Opava, www.come.cz, www.happysnack.cz

Projekt Happysnack – školní automat na zdravou svačinku – sdružuje evropské dotované programy Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol doplněné o výrobky splňující požadavky na zdravou výživu dětí, žáků a studentů v souladu se zněním §32, odst. 2, zákona č. 82/2015 Sb., kterým se mění školský zákon č. 561/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Povinností firmy je dodat dotované produkty do školy, škola dále zabezpečuje jejich distribuci mezi žáky.
    Chtěli bychom Vás proto požádat o spolupráci.

Zda by v dopředu oznámeném termínu bylo možné o přestávce poslat z každé třídy  2 - 3 žáky do školní jídelny.

Nyní ve  STŘEDU  20.9.2017.   Všechny produkty - ovoce i mléko -  jsou zdarma pro VŠECHNY žáky školy.

- u projektu OVOCE do škol došlo ke změně od 1.9.2017:
    projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL je od letošního školního roku určen pro VŠECHNY žáky základních škol
    -
     minimálně dvakrát měsíčně dostanou žáci až dvě porce čerstvého ovoce a zeleniny, krájené ovocné saláty, lisované šťávy a protlaky i vybrané produkty v BIO kvalitě.
    V nejbližších dnech bude připraven kalendář závozů.

- u projektu MLÉKO do škol došlo ke změně od 1.9.2017:
    - projekt je nově pro VŠECHNY žáky školy
    Dotované produkty jsou určeny pro všechny žáky základních a středních škol)
    V září a v říjnu dostanete zdarma 2x za měsíc jednu porci neochuceného polotučného mléka pro každého žáka,
    od listopadu budeme dodávat i jiné produkty: čerstvé sýry, jogurty, acidofilní mléka a vybrané produkty v BIO kvalitě.
    Ochucené mléčné výrobky s doplatkem žáka budeme do školních automatů dodávat v pozdějších měsících.
    V nejbližších dnech bude připraven kalendář závozů.

Děkujeme za pochopení.

Za školní jídelnu - M. Vampolová