Okresní kolo soutěže v poznávání rostlin a živočichů

Datum: 17.5.

Ve středu, 15.5, proběhlo na Biskupském Gymnázium v Hradci Králové okresní kolo soutěže v poznávání rostlin a živočichů. V něm naši školu reprezentovalo celkem 8 žáků, kteří byli nejúspěšnější ve školním kole: V mladší kategorii 6. a 7. tříd to byla Terka Havlová, Anežka Jaklová a Martin Šafář. Ve starší kategorii to pak byla Terka Kamenská, Veronika Hynková, Šimon Rémiš, Daniela Bajerová a Adéla Poučová. 

Okresní kolo nebylo jednoduché a na žáky čekala řada obtížně poznatelných organismů. Všichni ale předvedli pěkný výkon a naše škola se mezi ostatními rozhodně neztratila.

Výkon naší "výpravy" korunovala Terka Havlová, které se podařilo postoupit do krajského kola, které se koná 10. 6. na gymnázium ve Dvoře Králové nad Labem. Blahopřejeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalším kole!

zpráva p. uč. Dubrovského

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy