Naše úspěchy v soutěžích

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2021 - 2022

Humanitní a estetické obory:

Prezentiáda 2022 - městské kolo

1. místo - Gabriela Řehůřková. Lenka Matějíčková, 8.C

5. místo - Eliška Kubincová, Igor Sviridov, 7.A

Olympiáda v německém jazyce - krajské kolo

3. místo - Magdaléna Pánková, 9. A

Olympiáda v německém jazyce - okresní kolo

1. místo - Magdaléna Pánková, 9. A
2. místo
 - Vojta Veselý, 9. B

Přírodovědné a technické obory:

Archimediáda - okresní kolo

2. místo - Frýba Mikuláš, 7.D, 3. místo - Richterová Alžběta, 4. místo Laššová, obě 7.B, 5.-7. místo Mikulecký Matyáš Josef, Penzešová Darina, Slavíčková Michaela, všichni 7.D.

Matematický Klokan 

1. místo v okrese, 1.-4.místo v kraji, 1.-91. místo celostátně - Marek Beneda, 6.A

Zeměpisná olympiáda - krajské kolo

kategorie B: 5. místo - Štěpán Rémiš, 6.místo - Šimon Rémiš, oba 7.C

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

kategorie B: 1. místo - Štěpán Rémiš, 2.místo - Šimon Rémiš, oba 7.C

kategorie C: 1.místo - Šimon Zemánek, 9.A 

Sport:

Hradecký školní triatlon

2.místo  - Veronika Jiranová, 3. místo - Tereza Dubrovská, obě 1.B

3. místo - Adam Šinkovský, 6.B

Hradecké sportovní dny

1. místo - mladší dívky - Nela Jančová - hod (2. místo), 4x60 m (3. místo), Barbora Fejglová - 800 m (3. místo), 4x60 m (3. místo), Tereza Bláhová - 60 m (5. místo), 4x60 m (3. místo), Adéla Fišerová - skok vysoký (4. místo), 4x60 m (3. místo), Nikola Zelinková - skok daleký (1. místo), Markéta Pospíšilová - 150 m (8. místo)

2. místo - starší dívky - 4x60m Dubcová Veronika, Jarošová Adéla, Trunečková Jolana a Kolářová Etiennette 4. místo, 60m Jarošová Adéla 4. místo, 150m Dubcová Veronika 1.místo, 800m Bláhová Tereza 4. místo, skok daleký Kolářová Etiennette 2. místo, skok vysoký Haas Georgine 7. místo a vrh koulí Vlášková Viktorie 3. místo

Pohár rozhlasu - okresní kolo

2. místo - 8.A Dubcová Veronika, 8.C Trunečková Jolana, 9.A Horáková Karolína, Kaplanová Petra, Morávková Alžběta, Rážová Aneta, 9.B Jarošová Adéla, Kolářová Etiennette, 9.C Bláhová Tereza, Haas Georgine, Kammel Sophie, Vlášková Viktorie

Liga škol v orientačním běhu - škola celkově - 3. místo

2. kolo (18.5.):  1. místo:Tobiáš Pompach,  3.A,  Jan Chrtek, 4.C, 3. místo: Aneta Rážová, 9.A

1. kolo (27.4.): 1. místo:Jan Chrtek, 4.C, 2. místo: Aneta Rážová, 9.A, 3. místo: Štěpán Rémiš, 7.C

Florbal 4. - 5. ročník - krajské kolo

3. místo -  Chalupník Daniel, Kopecký Matěj, Novák Matyáš, Salavec Martin, Vítek Jakub (všichni 5.A), Rydlo Tomáš (5.C), Gábel Vojtěch, Lindr Jakub (oba 4.A) 

Florbal 4. - 5. ročník - okresní kolo

1. místo - Chalupník Daniel, Kopecký Matěj, Novák Matyáš, Salavec Martin, Šedivka Josef, Vítek Jakub (všichni 5.A), Rydlo Tomáš (5.C), Gábel Vojtěch, Lindr Jakub (oba 4.A)

Florbal 4. - 5. ročník - krajské kolo

3. místo - Chalupník Daniel, Kopecký Matěj, Novák Matyáš, Salavec Martin, Vítek Jakub (všichni 5.A), Rydlo Tomáš (5.C), Gábel Vojtěch, Lindr Jakub (oba 4.A)

Basketbal dívky - okresní kolo

2. místo - Vanišová Tereza (7.C), Slavíčková Michaela (7.D), Drábková Kateřina (7.B), Mlejnková Adéla, Machálková Amálie, Dvořáková Veronika (všechny 6.A), Hejsková Nela, Váňová Andrea (obě 6.C)

Minifotbal - dívky - okresní kolo

1. místo - Aneta Macháčková, Nela Mossigová, obě 6.A, Viktorie Žítková, 6.B, Michaela Dušková, 6.C, Nela Jančová, Barbora Fejglová, obě 7.D, Jolana Trunečková, 8.C, Tamara Pakostová, Kristýna Šrajerová, obě 9.B, Veronika Špačková, 9.C

Volejbal - krajské kolo

4. místo - Veverková Alena 8.B, Kaplanová Petra, Spurná Veronika 9.A, Haas Georgina, Jančová Viktorie, Vlášková Viktorie a Zelinková Klára 9.C

Volejbal - okresní kolo

1. místo - Veverková Alena 8.B, Kaplanová Petra, Spurná Veronika, obě 9.A, Haas Georgina, Jančová Viktorie, Vlášková Viktorie a Zelinková Klára, všechny 9.C

3. místo - Holubář Mathias, Zadrobílek Jan, Dorner Jakub, Pop Kryštof, všichni 9.C, Jacko Matěj, Skořepa Marek, oba 9.B, Vejvoda Šimon, Artemii Danylko, oba 9.A

Stolní tenis - okresní kolo

3. místo - Mathias Holubář, Kryštof Silbernágl, Jakub Dörner, všichni 9.C

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2020 - 2021

Humanitní a estetické obory:

Krajská přehlídka dětských recitátorů

Darina Penzešová, 6.D - postup do celostátního kola

Olympiáda v AJ - krajské kolo

2. místo - Adam Kropáček, 9.A 

Olympiáda v AJ - okresní kolo

1. místo - Adam Kropáček, 9.A 

Soutěž v učení cizích jazyků (WocaBee) - celostátní kolo

4. místo - třída 5.D

Soutěž v učení cizích jazyků (WocaBee) - krajské kolo

1.místo - třída 5.D

Basic Lingua - soutěž v Aj

kategorie I

2.místo -  Jan Krutiš, 7. B,  5. místo - Matěj Macura, 7. A

kategorie II

4. místo - Adam Kropáček, 9. A,  5. místo - Sam Šinkovský, 9. B

Přírodovědné a technické obory:

Archimediáda - okresní kolo

2. místo - Alena Veverková, 3. místo - Jan Krutiš, 4. místo - Lukáš Pařízek, 5. místo - Markéta Kutnarová, všichni 7.B

Matematická olympiáda - okresní kolo

1.-10. místo - Lukáš Kunart, 5.A, Marek Štefanik, 5.D a  Anna Horáčková, 5.C

3.-6. místo - Vojtěch Beneda, 7.A

Matematický korespondenční seminář - meziregionální soutěž

1.-6. místo - Vít Novotný, 5.D

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

4. místo - Adam Kokrda, 9.A

Logická olympiáda - okresní kolo

postup do krajského kola - Linda Smutková, 5.D

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2019 - 2020

Humanitní a estetické obory:

Soutěž v učení cizích jazyků (WocaBee) - celostátní kolo

3. místo - Barbora Urbánková, 8.B

4. místo - třída 8.B

Soutěž v učení cizích jazyků (WocaBee) - krajské kolo

1. místo - třída 8.B

Dějepisná olympiáda - okresní kolo

6. místo - Šimon Peterka, 9.A

Přírodovědné a technické obory:

Chemická olympiáda - okresní kolo

5. místo - Tereza Kramářová, 9.C

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

3. místo - Tomáš Gloser, 7.A,

4. místo - Jan Krutiš, 6.B

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

5. místo - Dominik Lhoták, 8.C

Sport:

Kin-ball - oblastní kolo

2. místo - Adam Pultar, Štěpán Hanuska 9.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková 9.C

5. místo -  Anna Laštůvková, Jakub Vanický, Matěj Macura a Tomáš Černík 6.A, Veronika Marková a Alena Veverková 6.B

Florbal - krajské kolo - starší žáci

1. místo - Filip Melichárek, Daniel Melichárek, Bohumil Jakoubek, Daniel Kraus, všichni 9.A, Filip Jan, Marián Naar, Patrik Mrkvička, všichni 9.B, Filip Nun, Jakub Truneček a Tobiáš Čapek, všichni 9.C, Lukáš Vybíral, 8.A

Florbal - okresní kolo - starší žáci

1. místo - Filip Melichárek, Daniel Melichárek, Bohumil Jakoubek, Daniel Kraus, všichni 9.A, Filip Jan, Marián Naar, oba 9.B, Filip Nun, Jakub Truneček a Tobiáš Čapek, všichni 9.C, Samuel Šinkovský, 8.B, Lukáš Vybíral, 8.A

Florbal - okresní kolo - mladší žáci

3.místo -  Vrba Vojta, Záruba Marek, Zemánek Šimon, všichni 7.A, Dorner Jakub, Dorner Lukáš, Holubář Mathias, Silbernagl Kryštof, všichni 7.C, Novák Tadeáš, Wališ Jakub, oba 6.B, Tezour David, Tomka Michal, Dubcová Veronika, všichni 6.A 

Mezinárodní kinballový turnaj Inter G cup

3. místo - Adam Pultar, Štěpán Hanuska 9.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková 9.C

Liga škol v orientačním běhu

1. kolo (16.10.): 1. místo: Eva Jelínková 5.A, 2. místo: František Jelínek 5.A, 3. místo: Nela Brinkmanová 3.C, Jan Chrtek 2.C, 4. místo: Barbora Fejglová 5.D, Štěpán Remiš 5.C, Vojtěch Beneda 6.A, 5. místo: Aneta Rážová 7.A, Jana Maršounová 9.A, 6. místo: Jakub Matušinec 5.C

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2018 - 2019

Humanitní a estetické obory:

Krajské kolo recitace

postup na celostátní přehlídku - Gábina Hejčová, 4.C 

Okresní kolo recitace

postup do krajského kola - Marek Beneda a Adélka Mlejnková, oba 3.C, Gabriela Hejčová, 4.C

Olympiáda v AJ - okresní kolo

3. místo - Johana Kinclová, 9.A , 4. místo - Eva Perthenová, 7.A

Přírodovědné a technické obory:

Pythagoriáda - okresní kolo

6.-11. místo - Jana Vojtíšková, 5.B, Lucie Martinková, 7.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - kategorie G - Archimediáda

3. místo - Ondřej Pňaček, 7.B

Matematický korespondenční seminář - meziregionální soutěž

3. místo - Linda Smutková, 3.D

Matematická olympiáda - okresní kolo

1.-2. místo - Tomáš Gloser, 6.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - kategorie E

2. místo - Tomáš Kubišta, 9.A

Chemická olympiáda - krajské kolo

7.-8. místo - Tomáš Kubišta, 9.A

Chemická olympiáda - okresní kolo

4.-5. místo - Tomáš Kubišta, 9.A

Zeměpisná olympiáda - krajské kolo

7. místo - Matěj Gábel, 7.A, 8. místo Jan Štefanik, 6.B

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

1. místo - Matěj Gábel, 7.A , 3. místo - Jan Štefanik, 6.B

"Den pro vás..." akce SOŠ a SOU Vocelova
2. místo - Marek Šinták, 4. místo - Vláďa Daňo, 9.B

Hradecký stavební palec - soutěž SPŠ stavební

3. místo - Michal Duffek, Josef Ráž a Patrik Stoklasa, všichni 9.B

Sport:

Hradecké sportovní dny - plavání

1. místo - Martin Mrňávek 50m znak, 50m prsa
3.místo - štafeta Pezzillo, Veselý, Dyntar a Mrňávek

Hradecké sportovní dny

2.místo - Bočkaj Kristian,  Kořének Jan, Mrňávek Martin, Neumann Nicolas, Čáslavský Daniel,  Naar Marian, Nun Filip, Patrik Stoklasa

4.místo - Burda Jan, Gloser Tomáš, Gábel Matěj, Kropáček Adam, Kokrda Adam, Přívozník Matěj, Sedláček Jakub    

Minivolejbal - dívky - krajské kolo

2.místo - Veronika Pecinová 7.A, Tereza Nosková, Nikola Roupcová a Petra Šintáková 7.C

Minivolejbal - dívky - okresní kolo

2. místo - Martina Čecháková, Georgine Gabriella Haas, Klára Zelinková, všechny 6.C, Tereza Nosková, Pera Šintáková a Nikola Roupcová, všechny 7.C

Štafetový pohár žáků 1. – 5. ročníků - krajské kolo

3. místo - 3.A – Macháčková Aneta, Pižl Vojtěch; 3.B – Shmano Diana, Ryšánková Kristýna, Šinkovský Adam, Plass Jakub, Tišer Max; 3.C – Horáčková Anna; 3.D – Pospíšilová Markéta, Exner Jakub; 4.C – Thiele Antonín, Trenzová Barbora; 4.D – Schmidt Matěj, Fejglová Barbora; 5.A – Dubcová Veronika; 5.B – Čermák Tobiáš, Ryšavý Michal, Veverková Alena, Špliňová Anežka

Štafetový pohár žáků 1. – 5. ročníků - okresní kolo

3.místo - 3.A – Macháčková Aneta, Pižl Vojtěch; 3.B – Shmano Diana, Ryšánková Kristýna, Šinkovský Adam, Plass Jakub, Tišer Max; 3.C – Horáčková Anna; 3.D – Pospíšilová Markéta, Exner Jakub; 4.A – Jelínek František; 4.D – Schmidt Matěj, Fejglová Barbora; 5.A – Dubcová Veronika; 5.B – Čermák Tobiáš, Ryšavý Michal, Veverková Alena; 5.C – Chrtek Tomáš, Trunečková Jolana, Drahokoupilová Natálie

Pohár rozhlasu - krajské kolo

2.místo - starší žáci: Bočkaj Kristian, Truneček Jakub, Kořének Jan, Mrňávek Martin, Neumann Nicolas, Čáslavský Daniel, Melichárek Daniel, Naar Marian, Nun Filip, Patrik Stoklasa

Pohár rozhlasu - okresní kolo

1.místo - starší žáci: Bočkaj Kristian, Truneček Jakub, Kořének Jan, Mrňávek Martin, Neumann Nicolas, Čáslavský Daniel, Melichárek Daniel, Naar Marian, Nun Filip

2. místo - mladší žáci: Pultar Adam 8,A, Peterka Šimon 8.A,  Burda Jan  7.A, Gloser Tomáš 6.A , Gábel Matěj 7.A, Peterka Šimon 8.A, Laštůvka Martin 7.B, Skořepa Marek 6.C, Kropáček Adam 7.A

4. místo - mladší žákyně: Karolína Krausová, Bára Plotová, Nikola Roupcová, všechny 7.C, Petra Sklenářová, Eva Perthenová, Veronika Hvězdová, všechny 7.A, Aneta Rážová, 6.A, Tamara Pakostová, 6.B, Tereza Bláhová, 6.C a náhradnice Sofie Kammel, 6.C

Minifotbal - okresní kolo

3.místo - Petra Spišáková, Tereza Šímová, obě 9.A, Adéla Pakostová, 8.B, Bára Plotová, Nikola Roupcová, Veronika Bártová, všechny 7.C, Nela Ryglová, Viktorie Linderová, obě 7.A, Kristýna Šrajerová, Tamara Pakostová, Anežka Skopalová, všechny 6.B, Veronika Špačková, 6.C

Kin-ball - celostátní kolo

3. místo - Veronika Pecinová a Karolína Vaňková – 7.A, Petra Šintáková, Karolína Krausová, Matěj Přívozník a Pavel Kudrnáč – 7.C

Kin-ball - oblastní kolo

3. místo - Veronika Pecinová a Karolína Vaňková – 7.A, Petra Šintáková, Karolína Krausová, Matěj Přívozník a Pavel Kudrnáč – 7.C

6. místo - Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Vojtěch Pavlík, Marie Hloušková a Karolína Marková – 8.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková – 8.C, Tereza Šimová – 9.A

Jarní turnaj ve vybíjené smíšených družstev 1. - 3. ročníků

1.místo - Šinkovský Adam, Tišer Max, Ulrich Matyáš, Černík Petr, Borovičková Veronika, Železová Gábina ze 3.B, Exner Jakub, Urbánek Adam, Pospíšilová Markéta, Doležalová Lili Helena ze 3.D a  Machálková Amálie a Navrátilová Tereza ze 3.A

Okresní finále florbalu starších žáků

2. místo - Jakoubek, Kraus, bratři Melichárkovi, Jan, Naar, Nutil, Čapek, Nun, Truneček a Stoklasa

Liga škol v orientačním běhu

1. místo v celkovém pořadí škol

3. kolo (15.5.):  2. místo -  Lukáš Kunart, 3.A, 3.  místo - Vítek Novotný, 3.D, 6. místo - Rémiš Šimon, 4.C

2. kolo (10.10.): 1. místo:  Jelínková Eva, 4.A, Novotný Vítek, 3.D, 2. místo: Kunartová Dominika, 5.C, 3. místo: Bláhová Tereza, 4.C, Rážová Aneta, 6.A, 4. místo: Maršounová Jana, 8.A, Jelínek František, 4.A, 5. místo: Brinkmanová Tereza, 4.C, Rémiš Štěpán, 4.C, 6. místo: Houžvičková Nikola, 9.A, Jakoubek Bohumil, 8.A

1. kolo (19.9.): 1. místo: Jelínková Eva, 4.A, Novotný Vítek, 3.D, 2. místo: Kunartová Dominika, 5.C,  Jelínek František, 4.A, 4. místo: Brinkmanová Tereza, 4.C, Rážová Aneta, 6.A, Morávková Barbora, 9.A,  5. místo: Brinkmanová Nela, 2.C, Fejglová Barbora, 4.D, Rémiš Šimon, 4.C, Gloser Tomáš, 6.A, 6. místo: Rémiš Štěpán, 4.C

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2017 - 2018

Humanitní a estetické obory:

Soutěž v recitaci - okresní kolo

postup do krajského kola - Gabriela Hejčová, 3.C, Magda Pánková, 5.A,  Adam Kokrda a Karolína Dostálová, 6:A

Olympiáda v AJ - okresní kolo

2. místo - Laura Klapková, 7.A, 5. místo - Khulan Erdenechimeg, 9.A

Basic Lingua - soutěž anglickém jazyce - okresní kolo

3. místo - Laura Klapková, 7.A

Přírodovědné a technické obory:

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - kategorie G, Archimediáda

1. místo - Radek Matějíček, 2. místo - Adam Pultar, 5. místo - David Novák, všichni 7.A

Matematický Klokan - krajské kolo - kategorie Cvrček

1.-5. místo - Marek Beneda, 2.A (max. počet bodů)

Matematická olympiáda - okresní kolo - kategorie Z6

2.-3. místo - Lucie Martinková, Veronika Pecinová, obě 6.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo - kategorie E

2. místo - Kateřina Racková, 9.B, 6. místo - Tomáš Kubišta, 8.A

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

4. místo - Tadeáš Havrišák, 9.A

Logická olympiáda (soutěž Menzy ČR) - krajské kolo

14. místo - Antonín Vlček, 5.A

Sport:

„O pohár starosty Pardubic“ - kin-ball

1.místo - Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Vojta Pavlík, všichni 7.A, Luisa Pavlíčková, 7.C, Petra Šintáková a Karolína Krausová, obě 6.C

3. místo - Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, oba 9.A, Tereza Šimová, Natálie Krajčíková, obě 8.A a Magdalena Chmelíková, 7.C

 

Hradecké sportovní hry - atletika

celkové pořadí škol - 3. místo

1. místo - Tina Voborníková, skok do dálky, 2. místo - Karolína Makaričová - skok do dálky, Kořének
2. místo - Karolína Makaričová - skok do dálky, Kořének, Kořínek, Neumann, Jirkův - štafeta 4x60 m, Gabriela Lhotáková - skok do výšky, Martin Mrňávek - běh na 1500 m, Jan Kořének - běh na 60 m, Nicolas Neuman, běh na 150 m, Voborníková, Suchá, Rážová, Šímová - štafeta 4x60 m.

McDonald´s Cup - mladší žáci - krajské kolo 

1. místo - Matěj Hruška a Vojta Pižl z 2.A, Péťa Černík z 2.B, Lukáš Repiský z 2.C, Marek Kupka, Kryštof Ludvík, Jirka Makarič a Martin Uhlíř z 3.A, Tobík Zákravský z 3.B, Honza Daňo, Míša Perthen a Tonda Thiele z 3.C, Barča Fejglová a Matěj Schmidt z 3.D

Štafetový pohár 1. - 5. tříd - krajské kolo

4. místo - Eva a Franta Jelínkovi, Kryštof Ludvík, Jirka Makarič z 3.A, Matěj Schmidt a Barča Fejglová z 3.D,Trenzová Barča, Vanišová Terka, Bláhová Terka, Tonda Thiele z 3.C, Tobík Čermák, Míša Ryšavý z 4.B, Jolča Trunečková ze 4.C, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik z 5.B, Aneta Rážová, Dan Karmin a Tomáš Gloser z 5.A, Verča Dubcová ze 4.A

Štafetový pohár 1. - 5. tříd - okresní kolo

2. místo

Minifotbal dívky - krajské kolo

2. místo - Lucie Šturmová, Kateřina Dvořáková, Erdenechimeg Khulan, Sofie Eliášová, všechny 9.A, Lucie Landová, Michaela Nováková, obě 9.B, Natálie Nutilová, 8.A, Lucie Machová,8.B, Adéla Pakostová,  Gabriela Novotná, obě 7.B Bára Plotová, 6.C

Pohár základních škol v kin-ballu - republikové kolo

3. místo -  Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, Lucie Šturmová, Khulan Erdenechimeg, všichni 9.A,Tereza Šímová, Johana Kinclová, obě 8.A

3. místo - Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Marie Hloušková, Karolína Marková, všichni 7.A, Luisa Pavlíčková (vyhlášena jako nejužitečnější hráčka pro tým), Magdalena Chmelíková, obě 7.C

Pohár základních škol v kin-ballu - krajské kolo

1. místo - Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, Lucie Šturmová, Lucie Eliášová, Khulan Erdenechimeg, všichni 9.A,Tereza Šímová, Johana Kinclová, obě 8.A
1. místo a 3. místo - Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Marie Hloušková, Karolína Marková, všichni 7.A, Luisa Pavlíčková, Magdalena Chmelíková, obě 7.C, Nikola Roupcová, Karolína Krausová, Petra Šintáková, všechny 6.C, Vojtěch Pavlík, Daniela Vitvarová, Kateřina Adamová, všichni 7.A

Florbal - krajské kolo

6.místo - Sofie Eliášová, Tereza Podolníková, Khulan Erdenechimeg, Kateřina Dvořáková, všechny 9.A, Nikol Trávníčková, 8.A, Michaela Nováková, Lucie Landová, obě 9.B, Beáta Rážová a Lucie Machová, obě 8.B

Florbal - okresní kolo

1. místo - Sofie Eliášová, Tereza Podolníková, Khulan Erdenechimeg, Kateřina Dvořáková, všechny 9.A, Michaela Nováková,Lucie Landová, obě 9.B, Nikol Trávníčková, 8.A, Beáta Rážová a Lucie Machová, obě 8.B

3. místo - Jakoubek, Kraus, Melichárek D., Melichárek F., Jan, Mrkvička, Naar, Nutil, Bočkaj, Čapek, Nun a Truneček

ČEPS Cup - florbalová soutěž - krajské kolo

3. místo - dívky, 5.-6. místo - chlapci

ČEPS Cup - florbalová soutěž - okresní kolo

1. místo - Veronika Dubcová, Aneta Rážová, Jolana Trunečková, Tereza Fejglová, Dominika Kunartová, Kristýna Šrajerová, Tamara Pakostová, Veronika Spurná, Martina Čecháková, Veronika Špačková

1. místo - Dan Karmin , Šimon Zemánek, Marek Záruba, Jiří Makarič, Adam Kotouček, Tadeáš Novák, Matěj Bečička, Michal Tomka, David Tezour, Matěj Gebr, Antonín Thiele, Matěj Schmidt, Vojtěch Vrba, Lukáš Pařízek

Přespolní běh - republikové kolo 

10. místo - Samuel Šinkovský, 6.B

Přespolní běh - krajské kolo 
4. místo - mladší chlapci: Adam Kropáček, 6.A, Jakub Truneček, 7.C, Daniel Bláha, Samuel Šinkovský, oba 6.B, Filip Nun, 7.C, Adam Pultar, 7.A

4. místo - starší dívky: Simona Suchá, Tina Voborníková obě 9.B, Kateřina Dvořáková, 9.A, Barbora Morávková a Natálie Řezníčková, obě 8.A

Přespolní běh - okresní kolo
1.místo - mladší chlapci, starší dívky
3. místo - starší chlapci
4.místo - mladší dívky

Atletický čtyřboj - okresní kolo
3. místo - Nikola Houžvičková a Tereza Šimová 8.A, Beáta Rážová 8.B, Kateřina Marešová a Gabriela Lhotáková 9.B

Liga škol v orientačním běhu - celkové 1. místo v pořadí škol

4. kolo (23.5.): 1. místo: Jelínková Eva, 3.A, Rážová Aneta, 5.A, Gloser Tomáš, 5.A, 2. místo: Novotná Vendula, 5.A, Jelínek František, 3.A, Pompach Lukáš, 7.B, 4. místo: Trenzová Bára, 3.C, Rémiš Štěpán, 3.C, Kočí Miroslav, 5.B, 5. místo: Fejglová Barbora, 3.D, Rémiš Šimon, 3.C, 6. místo: Machková Berenika, 4.C, Suchá Simona, 9.B, Novotný Vítek, 2.D

3. kolo (18.4.): 1. místo: Jelínková Eva, 3.A, 2. místo: Novotná Vendula, 5.A, Gloser Tomáš, 5.A, 3. místo: Fejglová Barbora, 3.D, Rážová Aneta, 5.A, Jelínek František, 3.A, Kočí Miroslav, 5.B, 4. místo: Pompach Lukáš, 7.B, 5. místo: Brinkmanová Tereza, 3.C, Houžvičková Nikola, 8.A, Jakoubek Bohumil, 7.A, Mrňávek Martin, 8.A, 6. místo: Kunartová Dominika, 4.C, Morávková Barbora 8.A

2. kolo (11.10.): 1.místo: Rážová Aneta, 5.A, Jelínková Eva, 3.A, 2. místo: Jelínek František, 3.A, 4.místo: Fejglová Barbora, 3.D, Novotná Vendula, 5.A, Jakoubek Bohumil, 7.A, 5. místo: Bláhová Tereza, 5.C, Morávková Alžběta, 5.A, Suchá Simona, 9.B, Novotný Vítek, 2.D, 6. místo: Morávková Barbora, 8.A, Remiš Šimon, 3.C

1. kolo (20. 9.)1. místo: Rážová Aneta, 5.A, Suchá Simona, 9.B, 2. místo: Bláhová Tereza, 3.C, Novotný Vítek, 2.D, 3.místo: Jelínková Eva, 3.A,  4.místo: Novotná Vendula,  5.A, Morávková Barbora, 8.A, Ludvík Kryštof, 3.A, 5. místo: Trenzová Bára, 3.C, Kunartová Dominika, 4.C, Maršounová Jana, 7.A,  Severa Lukáš, 5.B,  6. místo: Pospíšilová Markéta, 2.D, Houžvičková Nikola, 8.A, Kunart Lukáš, 2.A, Valenta Šimon, 9.B

 



 

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2016 - 2017

Humanitní a estetické obory:

Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo

3. místo - Laura Klapková, 6.A

Recitační soutěž (neurčuje se pořadí)

postup do krajského kola - Tereza Brinkmanová, 2.C

Přírodovědné a technické obory:

Archimediáda (Fyzikální olympiáda kategorie G)

3. místo: Tomáš Kubišta, 7.A, 5. místo: Johana Kinclová, 7.A, 6.místo: Yevgen  Shmano, 7.B

Pythagoriáda - okresní kolo

1.-8. místo: Jan Dresler, 5.A 

2.-3. místo: Kristýna Kratěnová, 7.A

Matematický korespondenční seminář - okresní soutěž

3. místo - Martinková Lucie, 5.A

Matematický Klokan - okresní kolo

2. místo - Jan Dresler, 5.A

Biologická olympiáda - okresní kolo

4. místo - Vojtěch Kokrda, 7.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

3. místo - Kateřina Racková, 8.B

5. místo - Martin Hoskovec, 9.A

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

3. místo - Vojtěch Kokrda, 7.A

6. místo - Kateřina Pánková, 7.B

Matematická olympiáda - okresní kolo

6.-10. místo - Adam Novotný, 5.C

6.-8. místo - Kristýna Kratěnová, 7.A

PC_ák - meziregionální soutěž SPŠE Pardubice - kategorie grafický návrh

5.místo - Karolína Chladíková z 9.A

Logická olympiáda (soutěž Menzy ČR) - celostátní kolo

6. místo - Jan Dresler, 5.A

Sport:

MONTS Dětský triatlon
1. místo
- Sam Šinkovský, 5.B
2. místo - Martin Mrňávek, 7.A

Hradecké sportovní hry
2. místo
- celkové pořadí škol
1. místo - starší dívky: Barbora Hlavová, Veronika Pultarová, Katerina Jalovegová, všechny 9.C, Tina Voborníková, Gabriela Lhotáková, Simona Suchá, všechny 8.B
2. místo - mladší dívky: Kristýna Kratěnová, Nikola Houžvičková, Tereza Šimová, všechny 7.A, Beáta Rážová, Lucie Machová, obě 7.B, Jana Maršounová, 6.A

Coca cola cup dívek
regionální kolo

2. místo:  Novotná Gábina a Pakostová Adéla 6.B, Spišáková Petra 7.A, Machová Lucie 7. B, Khulan Edermechineg a Lucie Šturmová 8.A, Lucie Landová 8. B, Míša Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová, Anna Kadečková 9.A, Tereza Kotoučková, Barbora Hlavová a Veronika Pultarová 9.C.

Atletický čtyřboj - starší dívky

krajské kolo

3. místo: Tina Voborníková, Kateřina Marešová, Gabriela Lhotáková, všechny 8.B, Veronika Pultarová, 9.C, Kateřina Dvořáková, 8.A

okresní kolo - 1. místo

Pohár rohlasu - okresní kolo

2. místo: Dvořáková Kateřina 8.A, Lhotáková Gabriela, Suchá Simona, Kotíková Veronika a Voborníková Tina 8.B, Hlavová Barbora, Tomíková Veronika, Yalovegová Kateřina a Pultarová Veronika 9. C

Štafetový pohár dětí 1. - 5.roč 

krajské kolo

3. místo:  Trenzová Barbora a Veronika, Bláhová Tereza, Antonín Thiele z 2.C, , Alena Veverková, Anežka Špliňová, Tobiáš Čermák, Tadeáš Novák z 3.B, Jolča Trunečková a Dominik Kmínek ze 3.B, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik za 4.B, Aneta Rážová a Tomáš Gloser ze 4.A, Eva Perthenová, Amálka Kučerová, Adam Kropáček z 5.A, Ema Thiele, Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B

okresní kolo 

2. místo:  Trenzová Barbora a Veronika, Bláhová Tereza, Antonín Thiele z 2.C, Matěj Schmid 2.D, Alena Veverková, Anežka Špliňová, Tobiáš Čermák, Tadeáš Novák z 3.B, David Tezour z 3.A, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik za 4.B, Aneta Rážová a Tomáš Gloser ze 4.A, Eva Perthenová, Adam Kropáček z 5.A, Ema Thiele, Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B

Vybíjená - děvčata 4. a 5. tříd - krajské kolo - 2. místo, okresní kolo - 1. místo

Petra Šintáková, Eliška Kašparová, Nikola Roupcová, 5.C, Veronika Pecinová, Eva Perthenová, Viktorie Linderová, Kája Vaňková, 5.A, Aneta Rážová, 4.A, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Kristýna Šrajerová, Kateřina Zilvarová, 4.B

Přehazovaná - okresní kolo

2. místo:  Nikola Houžvičková, Natálie Nutilová, Barbora Morávková, všechny 7.A, Lucie Šturmová, 8.A, Veronika Pekárková, Tina Voborníková, Simona Suchá a Kateřina Marešová, všechny 8.B

Kinball

celostátní finále

1. místo: Antonie Hloušková, Adéla Aligerová, Martin Jahodář, všichni 9.A, Verča Pultarová, 9.C, Jakub Chaloupka, Dominik Podhajský, oba 8.A

4. místo: Kristýna Kratěnová, Johana Kinclová, obě 7.A, Kateřina Adamová, Karolína Marková, Štěpán Hanuska, Radek Matějíček, Adam Pultar, všichni 6.A

krajské kolo

1. místo: Kristýna Kratěnová, Johana Kinclová, obě 7.A, Kateřina Pánková, 7.B, Štěpán Hanuska, Radek Matějíček, Adam Pultar, všichni 6.A
2. místo: Antonie Hloušková, Tereza Hvězdová, Adéla Aligerová, Martin Jahodář, Lukáš Hroch, všichni 9.A, Verča Pultarová, 9.C, Jakub Chaloupka, Dominik Podhajský, oba 8.A

Úprk cup 2016 - sálová  kopaná

1. místo: Matějka Lukáš, Thiele Antonín, Perthen Michal, Matušinec Jakub, Přívratský Tobiáš, všichni 2.C, Uhlíř Martin, Ludvík Kryštof, oba 2.A

Minikopaná dívek

krajské kolo

1. místo: Petra Spišáková a Natálie Nutilová 7.A, Lucie Machová 7. B, Lucie Landová 8.B, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková, Michaela Fejglová, Bára Vanišová 9.A, Bára Hlavová a Veronika Pultarová 9.C

okresní kolo

1. místo: Natálie Nutilová 7.A, Lucie Machová 7.B, Lucie Landová 8.B, Tereza Hvězdová, Barbora Vanišová, Anna Kadečková, Antonie Hloušková, Michaela Fejglová 9.A a Tereza Kotoučková 9.C

Krajské kolo přespolního běhu

5.místo - družstva: mladší dívky

Okresní kolo přespolního běhu

1. místo: Martin Mrňávek, 7.A

3. místo: Tina Voborníková, 8.B

2.místo - družstva: mladší dívky

3.místo - družstva: starší dívky

4.místo - družstva: mladší žáci

Atletický trojboj o „Putovní pohár Magistrátu města HK“

1. místo: Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B a Adam Kropáček, Matěj Gábel z 5.A

4. místo: Ema Thiele (5.B), Amálka Kučerová, Eva Perthenová a Verča Hvězdová (všechny 5.a)

1.místo - jednotlivci: Sam Šinkovský, 5.B

Liga škol v orientačním běhu - 1. místo v celkovém pořadí škol

4. kolo (24. 5.):  2. místo: Eva Jelínková, 2.A, Nikola Houžvičková, 7.A, Simona Suchá, 8.B, 5. místo: Barbora Fejglová, 2.D,  Vendula Novotná, 4.A,  Kryštof Ludvík, 2.A, 6. místo:  Barbora Morávková, 7.A

3. kolo (19. 4.): 1. místo - Vendula Novotná, 4.A, 2. místo - Lukáš Pompach, 6.B, 3. místo - Jolana Trunečková, 3.C, Vítek Novotný, 1.D, 4. místo - Anežka Špliňová, 3.B, Nikola Houžvičková, 7.A 
5. místo - Kristýna Kratěnová, 7.A, Jan Pecen, 2.A, Adam Kokrda, 7.A, Šimon Valenta, 8.B
6. místo - Simona Suchá, 8.B, Šimon Rémiš, 2.C, Lukáš Severa, 4.B

2. kolo (12. 10.): 2.místo Štěpán Remiš, 2.C, 3.místo Berenika Machková, 3.C, 
4. místo Jolana Trunečková, 3.C, Kritýna Kratěnová, 7.A a Adam Kokrda, 5.A, 5. místo Vendula Novotná, 4.A, Barbora Morávková, 7.A, 6. místo Lukáš Severa, 4.B a Lukáš Pompach, 6.B

1. kolo (21. 9.)1. místo: Martin Mrňávek, 7.A, 3. místo: Dominika Kunartová, 3.C, Štěpán Rémiš, 2.C, Tomáš Gloser, 4.A, 4.místo: Vendula Novotná, 4.A, 5. místo: Barbora Morávková, 7.A , 6.místo: Aneta Rážová, 4.A, Vítek Novotný1.D


 


 

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2015 - 2016

Humanitní a estetické obory:

Soutěž v recitaci - okresní kolo

postup do krajského kola - Tobiáš Přívratský, 1.C, Adam Kokrda, 4.A, Kája Marková, 5.A

Basic Lingua - jazyková soutěž pořádaná PSJG
3. místo - Nikola Jahelková,9.A

PC-ák - meziregionální soutěž SPŠE Pardubice - kategorie Grafický návrh

3. místo - Karolína Chladíková, 8.A

Přírodovědné a technické obory:

Archimediáda - okresní kolo

1. místo - Kateřina Racková, 3. místo - David Gloser, oba 7.B

Matematický korespondenční seminář

2. místo - Lucie Martinková, 4.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

2. místo - Martin Hoskovec z 8.A

 

Pythagoriáda - okresní kolo

5. třídy: 3.-11. místo Šimon Jarkovský, 5.A 

6. třídy: 2.-6. místo Kristýna Kratěnová, 6.A 

 

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

 2. místo - kategorie B - Markéta Vespalcová, 7.A

"Já už to znám, umím..." soutěž SŠTŘ v Hlušicích

 1. místo - kategorie "Mladý elektrikář" - Adam Natanek, 9.A

Sport:

Modrý volejbal (minivolejbal)

okresní kolo

1. místo - Natálie Krejčíková, 6.A, Michaela Růžičková, Kateřina Perthenová, Khulan Edermechineg, Tereza Podolníková, všechny 7.A a Tina Voborníková, 7.B

Atletický čtyřboj

krajské kolo

2. místo - Bára Hlavová a Veronika Pultarová, obě 8.C, Gábina Lhotáková, 7.B, Tereza Kořénková, 9.C, Nikola Tichá, 9.B 

okresní kolo

1. místo - Tereza Kořénková, 9.C, Nikola Tichá, 9.B, Bára Hlavová a Veronika Pultarová, obě 8.C, Gábina Lhotáková, 7.B 

4. místo - Jan Veselý, 9.B, Jakub Černík, 9.C, Jakub Kudrna, 9.B a Jiří Rejl, 8.A

McDonald’s Cup 4. a 5. tříd - okresní kolo

3. místo - Čapek, Hampl, Truneček, Řada, Nun,všichni 5.C, Bereš, Novotná, oba 5.B, Sedláček, Kolín, oba 4.C, Fedor, 4.B, Kropáček, Chaloupek, Gábel a Burda, všichni 4.A

Štafetový pohár

krajské kolo

4. místo - Aneta Rážová, Tomáš Velner a Tomáš Gloser ze 3.A, Jan Štefanik, Adéla Jarošová a Tamara Pakostová ze 3.B, Veronika Hojgrová,  Mathias Holubář a Tereza Bláhová ze 3.C,  Amálie Kučerová a Eva Perthenová ze 4.A, Ema Thiele a Sam Šinkovský ze 4.B, Gabriela Novotná, Nicole Brinkman a Viktor Holubář z 5.B, Jakub Truneček, Filip Nun a Matěj Hampl z 5.C

okresní kolo

3. místo - Aneta Rážová, Tomáš Velner a Šimon Zemánek ze 3.A, Jan Štefanik, Adéla Jarošová a Tamara Pakostová ze 3.B, Veronika Hojgrová, Marek Skořepa, Mathias Holubář a Tereza Bláhová ze 3.C, Adam Kropáček, Amálie Kučerová a Eva Perthenová ze 4.A, Ema Thiele a Sam Šinkovský ze 4.B, Gabriela Novotná, Nicole Brinkman a Lukáš Pompach z 5.B, Jakub Truneček a Matěj Hampl z 5.C

Minikopaná dívek – okresní kolo, postup do republikového finále (5. místo v republice)

 1. místo - Michaela Nováková a Lucie Landová 7.B, Michaela Fejglová, Barbora Vanišová, Anna Kadečková, Antonie Hloušková, všechny 8.A, Tereza Kotoučková 8.C, Nikola Tichá, Nina Cenková, Sára Cenková, Markéta Vrkotová 9.B, Karolína Volková 9.C

Coca cola cup dívek v kopané

3. kolo - meziregionální

2. místo: Natka Nutilová a Petra Spišáková 6.A, Lucie Machová 6.B, Lucie Landová 7.B, Michaela Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová, Anna Kadečková 8.A, Tereza Kotoučková 8.C, Nikola Tichá, Sára Cenková, Markéta Vrkotová a Katka Maršounová 9.B, Karolína Volková 9.C

okresní (regionální) kolo

1. místo: Machová Lucie 6. B, Eliášová Sofie 7. A, Landová Lucie a Nováková Michaela 7. B, Fejglová Michaela, Hloušková Antonie, Hvězdová Tereza a Vanišová Barbora 8. A, Kotoučková Tereza 8. C, Cenková Nina, Cenková Sára, Tichá Nikola a Vrkotová Markéta 9. B, Volková Karolína 9. C

Volejbal - okresní kolo

3. místo - Michaela Růžičková, Kateřina Perthenová, obě 7.A, Tina Voborníková, 7.B, Petra Divišková, 8.C, Tereza Linderová, Barbora Burešová, obě 9.A, Nina Cenková a Kateřina Maršounová, obě 9.B

Halová kopaná - okresní kolo

3. místo - Jakub Kudrna, Jakub Lounek, všichni 9.B, Matěj Flajzar, Jakub Černík, Patrik Dostál, všichni 9.C, Martin Štaier, Jiří Rejl, oba 8.A, Matyas Jirkův, 7.A  Adam Karmin, 7.B

Okresní kolo vybíjené - 4.,5. třídy

3.místo - Filip Nun, Tobiáš Čapek, Štěpán Brož a Matěj Hampl 5.C, Marián Naar, Tadeáš Nutil, Vojtěch Horák  a Filip Jan V.B, Martin Laštůvka a Adam Fedor IV.B, Adam Kropáček a Matěj Gábel IV.A

Kin-ball - pohár základních škol

republikové kolo

1.místo - mladší žáci: Míša Pokorná, Adéla Kozlová, Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka (nejlepší odpalovač), všichni 7.A, Kristýna Kratěnová a Johana Kinclová ze 6.A a Káťa Pánková ze 6.B

krajské kolo

1. místo - mladší žáci , 3. místo - starší žáci

Kateřina Pánková, Barbora Morávková, Johana Kinclová, Kristýna Kratěnová, Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, Adéla Kozlová, Michaela Pokorná, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková, Adéla Aligerová, Vojta Kořínek, Jan Erben, Martin Jahodář a Lukáš Hroch

Úprk Cup - fotbalový turnaj

Viktor Audrlický a David Tezour ze 2.A, Tobiáš Čermák, Standa Coufal, Filip Zezula, Michael Ryšavý, všichni 2.B a Dominik Kmínek, 2.C

Florbal - mladší dívky

krajské kolo

1. místo - Nicol Trávníčková, 6.A, Sofie Eliášová, Michaela Pokorná, Adéla Kozlová a Kateřina Perthenová, všechny 7.A, Kateřina Marešová, Lucie Landová, Michaela Nováková, všechny 7.B, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková a Michaela Fejglová, všechny 8.A

okresní kolo

 1. místo - Nikol Trávníčková, 6.A, Adéla Kozlová, Michaela Pokorná, Sofie Eliášová, Kateřina Perthenová, všechny 7.A, Lucie Landová, Kateřina Marešová, obě 7.B, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková a Michaela Fejglová, všechny 8.A

Přespolní běh - krajské kolo

 2. místo - Simona Suchá ze 7.B, 4. místo - Jirka Rejl, 8.A.

7. místo - mladší žáci: Jiří Rejl, 8.A, Martin Mrňávek, 6.A, Jan Kořének, 6.A, Jan Čížek, 6.A, Tomáš Kadeřávek, 7.A a Dominik Podhajský, 7.A
6. místo - mladší žákyně: Simona Suchá, 7.B, Nikola Houžvočková, 6.A, Kristýna Kratěnová, 6.A, Kateřina Dvořáková, 7.A, Martina Bergerová, 7.A, Barbora Morávková, 6.A

Přespolní běh - okresní kolo

1. místo - mladší žáci: Jiří Rejl, 8.A, Martin Mrňávek, 6.A, Dominik Podhajský, 7.A, Adam Karmin, 7.B a Tomáš Kadeřávek, 7.A
2. místo - mladší žákyně: Tina Voborníková, 7.B, Nikola Houžvičková, 6.A, Kristýna Kratěnová, 6.A, Kateřina Dvořáková, 7.A a Martina Bergerová, 7.A
3. místo - starší žákyně: Štěpánka Kroniková, 9.C, Nikola Tichá, 9.B, Michaela Fejglová, 8.A, Veronika Pultarová, 8.C a Radka Dejdarová, 9.B

Atletický trojboj čtyřčlenných družstev

1. místo - Matěj Hampl, Jakub Truneček, Filip Nun a Kristián Bočkaj, všichni 5.C

Liga škol v orientačním běhu

v celkovém pořadí škol - 2. místo

  1. kolo (23. 9.): 1. místo Simona Suchá, 7.B,  3. místo Štěpánka Kroniková, 9.C,  5. místo David Gloser, 7.B
  2. kolo (21.10.)1. místo Simona Suchá, 7.B,  2. místo Vendula Novotná, 3.A, 3. místo Štěpánka Kroniková, 9.C, Tomáš Gloser, 3.A, Jan Kučera, 9.A, 5. místo Barbora Vanišová, 8.A, Lukáš Pompach, 5.B, 6. místo Amálka Kučerová, 4.A
  3. kolo (13.4.): 1. místo: Novotná Vendula, 3.A, Suchá Simona, 7.B, Pompach Lukáš, 5.B, 3. místo: Morávková Alžběta, 3.A, Kroniková Štěpánka, 9.C, Ludvík Kryštof, 1.A, 4. místo: Kučera Jan, 9.A, 6. místo: Špliňová Anežka, 2.B
  4. kolo (11.5.)1. místo - Amálka Kučerová, 4.A,  2. místo - Vendula Novotná, 3.A, Štěpánka Kroniková, 9.C, Lukáš Pompach, 5.B,   3. místo - Simona Suchá, 7.B, 4. místo - Martin Mrňávek, 6.A,  5. místo - Alžběta Morávková, 3.A,  Tomáš Gloser, 3.A, David Gloser, 7.B, 6. místo - Anna Matušincová, 4.B 

 

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2014 - 2015

Humanitní a estetické obory:

Hradecký slavík 2015

1. místo - Viktorie Jančová, 2.C

Recitační soutěž

krajské kolo:
Jan Veber, 5.C - poděkování, Šárka Hrbáčková, 5.C - čestné uznání
Šimon Přívratský, 5.C - postup na celostátní přehlídku dětských recitátorů ve Svitavách
okresní kolo:
postup do krajského kola: Šimon Přívratský 5.C, Jan Veber 5.C, Šárka Hrbáčková 5.C

Basic Lingua - jazyková soutěž pořádaná PSJG
1. místo - Linda Mlázovská,9.C

Přírodovědné a technické obory:

Matematický korespondenční seminář

1. místo - Lukáš Pokorný z 5.A, 5. místo - Evgen Šmaňo, 5.C, 6. místo - Johana Kinclová, 5.A

Pythagoriáda

okresní kolo:
kategorie 5. tříd: 1.-3. místo - Lukáš Pokorný, 5.A 

Matematický Klokan
krajské kolo:
kategorie Cvrček: 1.-6. místo - Jan Dresler, 3.A 
kategorie Benjamin: 5. místo - Aneta Zajícová, 7.B
okresní kolo:
kategorie Cvrček: 1.-3. místo - Jan Dresler, 3.A 
kategorie Klokánek: 5. místo - Sylvie Kroniková, 5.A
kategorie Benjamin: 5. místo - Aneta Zajícová, 7.B

Matematická olympiáda
okresní kolo:
kategorie Z5: 1.-2. místo - Lukáš Pokorný, 5.A

kategorie Z6: 5.-7. místo - David Gloser, 6.B

kategorie Z7: 2.-5. místo - Michal Martinek, 7.A

Zeměpisná olympiáda
krajské kolo:
4. místo - Martin Stárek, 6.B
okresní kolo:
2. místo - Martin Stárek, 6.B, 5. místo - Jan Nosek, 6.B, Michal Martinek, 7.A, Matyáš Zemánek, 9.A, 6. místo - Kryšpín Kučera, 9.C

Chemická olympiáda

krajské kolo:

5. místo - Kryšpín Kučera, 9.C

okresní kolo:
6. místo - Kryšpín Kučera, 9.C

Logická olympiáda (celostátní soutěž organizovaná sdružením Mensa)

postup do krajského kola: Jan Dresler, 3.A, Jiří Bojčuk, Kristýna Kratěnová a Sylvie Kroniková, všichni 5.A

Sport:

Triatlon pro každého

1. místo -  Martin Mrňávek 5.A, Jakub Černík 8.C a Aneta Mrkvičková, 9.B

Hradecké sportovní dny

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy