Ocenění úspěšných žáků 1. a 2. stupně

Datum: 25.6.

V úterý 24. června se ve sborovně uskutečnilo slavnostní setkání učitelů a pozvaných žáků 2. stupně, kteří během školního roku svými úspěchy, nasazením a zodpovědným přístupem výborně reprezentovali naši školu.

V čase od 8.00 do 8.45 hodin jsme společně poděkovali všem žákům za jejich práci, ochotu věnovat svůj čas soutěžím, olympiádám, sportovním kláním i dalším školním akcím. Svými výkony a pozitivním přístupem přispěli k dobrému jménu školy a stali se inspirací pro své spolužáky.

Ve středu 25. června byli v prostorách školní knihovny oceněni také úspěšní žáci 1. stupně. Poděkování patřilo dětem, které se během školního roku aktivně zapojovaly do soutěží, projektů a dalších aktivit a svými výsledky i přístupem vzorně reprezentovaly naši školu.

Jako výraz uznání si každý z oceněných odnesl malé poděkování v podobě drobného dárku. Věříme, že tato setkání byla příjemným zakončením školního roku a zároveň motivací k dalším úspěchům.

Všem oceněným žákům srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Přejeme jim krásné prázdniny plné odpočinku, nových zážitků a inspirace do dalšího školního roku.

Fotografie z prvního stupně naleznete zde.

Fotografie z druhého stupně naleznete zde.

zpráva uč. Haltufa

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy