Okresní kolo přespolního běhu

Datum: 11.10.

Dne 26. září pořádala naše škola okresní kolo přespolního běhu, kterého se zúčastnili i naši běžci. Ve všech čtyřech kategoriích si naši vybraní jedinci nevedli vůbec špatně. V každé kategorii startovalo mezi 50 a 60 běžci, což můžeme označit za velmi početná startovní pole. Individuálně nejvíce vynikli: Michaela Bergerová, Darina Penzešová, Daniel Špryňar a Matěj Schmidt.

Ostatní však nezaháleli. V mladších dívkách se za 5. Míšou umístily a reprezentovaly: Tereza Bažantová (8. místo), Nela Brinkmanová, Viktorie Vosáhlová, Barbora Kapustová a Klára Velichová.

Starší dívky za 3. Darčou obsadily 5. a 6. místo, o které se zasloužily Sofie Radoňová a Markéta Pospíšilová. Špatně si nevedly ani Viktorie Žítková (12.), Aneta Macháčková a Adéla Rýznarová.

Mladší chlapci se za Danovým 2. místem seřadili takto: Martin Šafář (8.), Daniel Marek, Josef Lacina, Matyáš Severa a Matěj Čížkovský.

Za bronzovým Matějem ze starších chlapců protnuli cílovou pásku na 11. a 13. pozici Štěpán a Šimon Rémišovi. Dalšími reprezentanty byli Adam Kotouček a Viktor Baláž, kteří se vešli do první poloviny startovního pole.

Co se skupinových úspěchů v kategoriích týče, ve všech čtyřech to zacinkalo. Naše mladší sestavy obsadily celkově v chlapcích i dívkách 3. místo. O něco lépe dopadli starší, kteří v obou kategoriích brali stříbro.

Všem děkujeme za reprezentaci.

zpráva p. uč. Víta

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy