Okresní finále Atletického trojboje 4. -5. tříd

Datum: 25.5.

Ve čtvrtek 23. května 2024 se konalo okresní kolo v atletickém trojboji 4. a 5. tříd. Naše družstvo, ve složení: Vítek Hruška, Karolína Šrámková oba z 5.C, Hana Honosková z 5.B a Martin Mareš ze 4.C, se umístilo na krásném 2. místě z 11ti škol. Velký úspěch zaznamenal Vítek Hruška, který celkově zvítězil v chlapcích a také Karolína Šrámková, která se umístila druhá a Hana Honosková 4. ze všech dívek. Pochvalu zaslouží všichni závodníci za vzorný přístup při přípravě, ale i naši náhradníci Veronika Němcová 4.A, Zuzka Navrátilová 5.C, Radek Skořepa 5.C, Matěj Hůlka 4.A a Adam Doležal 4.A, kteří s námi celou dobu pečlivě trénovali.

Fotografie naleznete zde.

zpráva p. uč. Chromkové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy