Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

McDonald’s Cup - okrskové kolo

Datum: 27.4.

Dne 26. 4. 2022 se naše škola zúčastnila 23. ročníku fotbalového turnaje McDonald’s Cupu v kategorii 1.-3. tříd. V prvním zápase nás čekal soupeř ZŠ SNP, nad kterým jsme už od začátku dominovali a dokázali jsme zvítězit 11:0. Další zápas jsme sehráli se ZŠ Comenius, která na nás zvolila taktiku v podobě betonu, kdy všichni hráči zalezli do malého vápna a snažili se tím naše hráče rozhodit. Naši kluci si s tím, ale dokázali poradit a zvítězili 6:0. Poslední zápas ve skupině jsme odehráli se ZŠ Plotiště a v tomto zápase jsme v klidu vyhráli 11:0 a došli si pro 1. místo ve skupině se skóre 28:0. Prvním místem ve skupině jsme si zajistili postup do okresního kola, které proběhne ve středu 4.5.2022 na Slavií HK.

Matyáš Velc

V tom samém čase odehráli svoje zápasy i reprezentanti kategorie 4. a 5. tříd. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná a mnohdy napínavá až do posledního okamžiku. ZŠ SNP jsme udolali až opravdu v posledních vteřinách 3:2 a ani vítězství 4:2 nad ZŠ Úprkova nebylo rozhodně snadnou záležitostí, soupeři to byli opravdu velmi kvalitní. V posledním zápase proti dosud neporaženým fotbalistům ze ZŠ Plotiště šlo o všechno, fyzicky zdatnější soupeř nás přetlačil a zvítězil 2:0, z čehož vyplynulo konečné 2. místo ve skupině a nepostup do okresního finále. Jenže…, při kontrole soupisek bylo zjištěno, že ZŠ Plotiště nepostupovala podle pravidel turnaje a nasadila do turnaje neoprávněně dva starší hráče. Výsledkem toho nemohlo být nic jiného než kontumace všech jejích zápasů ve prospěch soupeřů. Konečné umístění se tedy změnilo a vítězem turnaje se stala naše škola. Gratulujeme klukům a holkám k postupu do okresního finále, které se odehraje příští středu 4. 5. 2022 na hřišti Slávie HK.

Ondřej Fajfr

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy