V úterý 24. června se ve sborovně uskutečnilo slavnostní setkání učitelů a pozvaných žáků 2. stupně, kteří během školního roku svými úspěchy, nasazením a zodpovědným přístupem výborně reprezentovali naši školu.
V čase od 8.00 do 8.45 hodin jsme společně poděkovali všem žákům za jejich práci, ochotu věnovat svůj čas soutěžím, olympiádám, sportovním kláním i dalším školním akcím. Svými výkony a pozitivním přístupem přispěli k dobrému jménu školy a stali se inspirací pro své spolužáky.
Jako výraz uznání si každý z pozvaných odnesl malé poděkování v podobě drobného dárku. Věříme, že toto setkání bylo příjemným zakončením školního roku a motivací k dalším úspěchům.
Všem oceněným žákům srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Přejeme jim krásné prázdniny plné odpočinku, nových zážitků a inspirace do dalšího školního roku.
Fotografie naleznete zde.
zpráva uč. Haltufa
© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS
