Školní kolo Zeměpisné olympiády

Datum: 26.1.

zpráva p. uč. Černíkové:

Ve středu 25. 1. se uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. V nejmladší kategorii 6. tříd si nejlépe vedl Vojtěch Unčovský z 6. C s 48 body, o druhé místo se podělili Marek Daniel (6. B) s Janem Čtvrtečkou (6. A) - 46 bodů, bronz si odnáší Vojtěch Langr (6. A) s 45,5 body. Mezi 7. třídami zvítězil Marek Štefanik ze 7. D (42 bodů), stříbro vybojoval Alex Kovařík ze 7. B (33 bodů), na 3. místo se prosadila Tereza Kamenská z 7. B (29 bodů). Nejstarší kategorii 8. a 9. tříd vyhrál Štěpán Rémiš (43 bodů) sledován svým bratrem Šimonem Rémišem (40 bodů) - oba z 8. C, čest deváťáků uhájil David Tezour z 9. A s 39 body. Všem zúčastněným děkujeme za pěkné výkony a postupujícím přejeme úspěch a štěstí v okresním kole.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy