Školní kolo zeměpisné olympiády

Datum: 26.1.

Ve čtvrtek 25. ledna se uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. V nejmladší kategorii 6. tříd si vítězství vybojoval Vojtěch Hruška, na druhém místě skončil Samuel Šebek a třetí místo patří Martinu Skirkaničovi (všichni 6. A). V kategorii 7. tříd se o palmu vítězství dělí Jan Čtvrtečka (7.A) a Daniel Marek (7. B), na druhém místě je následuje Jakub Pleskot (7. B) a že to nebyla jen chlapecká soutěž dokazuje na 3. místě Klára Luxová ze 7. C. V nejstarší a nejpočetnější kategorii 8. a 9. tříd proběhl bratrský boj, ze kterého úspěšněji vyšel Šimon Rémiš -1. místo, Štěpán Rémiš byl druhý (oba 9. C) a pomyslný bronz se podařilo získat Filipu Kočímu z 8. C. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony a těm, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole, přejeme hodně zdaru a štěstí.

zpráva p. uč. Černíkové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy