Výuka druhého jazyka pro žáky 6. ročníku

Datum: 8.3.

Vážení rodiče 6. ročníků,

na základě nařízení MŠMT bude pro Vaše dítě od 7. třídy povinná výuka druhého cizího jazyka v rozsahu dvou hodin týdně během tří let. Nabízíme výuku německého jazyka a výuku ruského jazyka. Od pondělí 11. BŘEZNA 2024 v 18 hodin bude pro Vás otevřen školní internetový registrační systém (obdoba přihlášení na konzultace). Budete volit pouze jeden z těchto jazyků.

V případě potřeby Vám bližší informace k výuce jazyků poskytnou třídní učitelky (6. A – Mgr. Černíková, 6. B – Mgr. Jana Kroniková, 6. C – Mgr. Marie Ettlerová.

Může se stát, že se některé skupiny rychle zaplní nebo se některá skupina pro nedostatek zájemců neotevře, potom budou žáci zařazeni do skupiny druhého jazyka. Pro zařazení do skupiny v případě překročení kapacity je rozhodující datum Vaší volby.

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy