Archiv zpráv aktuálního roku

  • První letošní sběr papíru proběhl 8.9., nasbíralo se celkem za 9 900 Kč. Mezi třídami byly nejpilnější 2.C, 5.D a 9.A, z jednotlivců Klárka Tomášová, 5.d - 390  kg a Adam Kokrda, 9.a - 189  kg. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá. Organizačně nám bezvadně pomohla třída 9.a s panem učitelem Lukášem Dubrovským a Petrem Tobiáškem – děkujeme moc. Podrobnější výsledky najdete jako obvykle ve zprávě hlavní organizátorky, p. uč. Fiedlerové.
  • zpráva p. uč. Kuchyňové
    V pátek 11. 9. 2020 se v areálu SOŠ a SOU Vocelova 1338 v HK. konala soutěžně zábavná akce družstev „DEN PRO VÁS“, určená pro žáky 8. a 9. tříd. Soutěž byla zaměřena na oblast stavebnictví, dopravy a autoopravárenství. Žáci si vyzkoušeli tradiční i moderní řemesla. V hlavní soutěži šestičlenná družstva (celkem 16) plnila úkoly na 8 stanovištích. Akce byla konaná pod záštitou náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martiny Berdychové a podpořili ji Královéhradecký kraj, statutární město Hradec Králové, dále firmy CS Cargo, Dopravní podnik města Hradec Králové, Škoda a Porsche Hradec Králové. Družstvo ve složení Dominik Lhoták( 9.C), Jakub Sedláček(9.C), Pavel Kudrnáč(9.C), Filip Dvorský (9.A), Ondřej Podolník (9.A), Jan Burda(9.A) se umístilo na 1. místě a získalo putovní pohár SOŠ a SOU Vocelova. Na 4. místě se umístili: Adam Fedor (9.B), Roman Váňa(9.B), Martin Laštůvka(9.B), Andrej Tkáč (9.B), Karolína Vaňková(9.A), Petra Sklenářová(9.A). Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!
  • zpráva p. uč. Chromkové
    4. září soutěžili čtvrťáci v atletickém čtyřboji. Utkali se v běhu na 60 m a 500 m, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem. Zde se můžete podívat na výsledky a na fotky vítězů.
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy