Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Archiv zpráv aktuálního roku

  • První letošní sběr papíru proběhl 8.9., nasbíralo se celkem za 9 900 Kč. Mezi třídami byly nejpilnější 2.C, 5.D a 9.A, z jednotlivců Klárka Tomášová, 5.d - 390  kg a Adam Kokrda, 9.a - 189  kg. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá. Organizačně nám bezvadně pomohla třída 9.a s panem učitelem Lukášem Dubrovským a Petrem Tobiáškem – děkujeme moc. Podrobnější výsledky najdete jako obvykle ve zprávě hlavní organizátorky, p. uč. Fiedlerové.
  • zpráva p. uč. Kuchyňové
    V pátek 11. 9. 2020 se v areálu SOŠ a SOU Vocelova 1338 v HK. konala soutěžně zábavná akce družstev „DEN PRO VÁS“, určená pro žáky 8. a 9. tříd. Soutěž byla zaměřena na oblast stavebnictví, dopravy a autoopravárenství. Žáci si vyzkoušeli tradiční i moderní řemesla. V hlavní soutěži šestičlenná družstva (celkem 16) plnila úkoly na 8 stanovištích. Akce byla konaná pod záštitou náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martiny Berdychové a podpořili ji Královéhradecký kraj, statutární město Hradec Králové, dále firmy CS Cargo, Dopravní podnik města Hradec Králové, Škoda a Porsche Hradec Králové. Družstvo ve složení Dominik Lhoták( 9.C), Jakub Sedláček(9.C), Pavel Kudrnáč(9.C), Filip Dvorský (9.A), Ondřej Podolník (9.A), Jan Burda(9.A) se umístilo na 1. místě a získalo putovní pohár SOŠ a SOU Vocelova. Na 4. místě se umístili: Adam Fedor (9.B), Roman Váňa(9.B), Martin Laštůvka(9.B), Andrej Tkáč (9.B), Karolína Vaňková(9.A), Petra Sklenářová(9.A). Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!
  • zpráva p. uč. Chromkové
    4. září soutěžili čtvrťáci v atletickém čtyřboji. Utkali se v běhu na 60 m a 500 m, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem. Zde se můžete podívat na výsledky a na fotky vítězů.
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy