Okresní finále McDonald´s cupu

Datum: 15.5.

Dne 14. května se na TJ Slavia HK konalo okresní finále McDonald's cupu. Naši reprezentanti: Tomáš Ryšavý, Matěj Bursa, Ali Tohmé (všichni 3. A), Josef Řezáč, Andrii Grytsko, Ondřej Záveský (všichni 3. B), David Chalupa, Matěj Kalousek a Štěpán Zvolánek (všichni 3. C) v základní skupině narazili na Nechanice, Chlumec a Smiřice.

Se všemi jmenovanými jsme odehráli vyrovnané zápasy. V prvním střetu na úvod turnaje jsme narazili na Nechanice, které nám seděly nejlépe. Zápas jsme vyhráli 3:1.

Druhý zápas ve skupině byl s Chlumcem a znamenal pro nás od začátku snahu o vyrovnání. Sice se nám povedlo srovnat na 1:1, nicméně soupeři, který celkově skončil 2., se povedlo znovu odskočit a slavil 2:1.

Třetí zápas jsme rozjeli perfektně. Smiřicím jsme v první půli dali 2 góly, nicméně se tomuto soupeři povedlo v druhé části srovnat a bohužel jsme uhráli remízu. Ta pro nás znamenala boje o 5.-8. místo.

První utkání pro umístění jsme zvládli s Novým Bydžovem 7:2, kdy jsme si během utkání vyzkoušeli i jiné rozložení hráčů.

V zápase o 5. místo jsme se utkali se Štefánikovkou, se kterou jsme zopakovali okrskovou výhru a porazili je 6:1.

Mimo 5. místo mezi školami jsme též zaznamenali individuální úspěch Štěpána Zvolánka, který byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.

 

Gratuluji a děkuji za reprezentaci.

zpráva p. uč. Víta

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy