Okresního finále v minikopané mladších chlapců

Datum: 3.5.

Ve středu 3. května se naše škola zúčastnila okresního finále v minikopané mladších chlapců, které se odehrálo na umělé trávě FC Slávie Hradec Králové. Turnaje se zúčastnilo 8 nejlepších týmů z okresu. V základní skupině se naši žáci utkali se ZŠ Nový Hradec Králové, kterou porazili 1:0. Následně remizovali se ZŠ Nechanice 1:1 a v závěrečném boji se ZŠ Sever prohráli 0:1. Ze skupiny jsme nakonec postoupili z 2. místa na základě skóre. V semifinále jsme se přetahovali o postup se ZŠ Chlumec nad Cidlinou. O vítězi nakonec rozhodly penalty.  Vítěznou penaltu vstřelil Daniel Špryňar. V boji o 1. místo jsme se opět popasovali se ZŠ Sever, který nás nakonec porazil. Celkově se naši žáci umístili v okrese na velmi pěkném 2. místě.

Naši školu reprezentovali: Daniel Špryňar (7. B), Matěj Kopecký (7. A), Matyáš Novák (7. A), Jakub Vítek (7. A), Matyáš Komárek (7. C), Tomáš Rydlo (7. C) Laura Dvořáková (6. B), Veronika Šicová (6. B), Jaromír Košťál (6. B), Vojtěch Schmidt (6. B), Lukáš Svoboda (6. B).

Všem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

zpráva p. uč. Andrlové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy