Hudební soutěž Milada má talent

Datum: 3.5.

Ve čtvrtek 2. 5. se na druhém stupni naší školy konala tradiční hudební soutěž Milada má talent.

Soutěžilo se ve třech disciplínách – zpěv, tanec a hra na hudební nástroj. Výkony byly vyrovnané, přesto porota musela vybrat ty nejlepší – v kategorii zpěv zvítězila Amálie Sajkršmídová z 6. B, druhé místo obsadil Adam Němec (8. A).

Ve hře na hudební nástroj se nejlépe dařilo Ester Jaskevičové z 8. C (příčná flétna), druhou příčku obsadila Klárka Luxová ze 7. C (příčná flétna). Na třetím místě skončili dva hudebníci – Kryštof Kutnar (6. A) a Amálie Machálková (8. A), oba zahráli na klavír.

V kategorii tanec se o první místo podělili Filip Gross z 9. B se svým funk dance a Lucie Matyášová ze 7. C, která zaujala choreografií sportovního aerobicu.

zpráva p. uč. Hroudové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy