3. místo v krajském finále ligy škol v orientačním běhu

Datum: 24.5.

Dne 22. 5. se konalo krajské finále a současně 4. kolo ligy škol v OB. Závod proběhl v Šimkových sadech. Naši školu reprezentovalo 20 žáků. Celkově jsme po 4 kolech obsadili 5. místo.

Velkého úspěchu jsme dosáhli v kategoriích DH7 a DH9 (žáci 6.-7. tříd a 8. – 9. tříd). Obsadili jsme skvělé, leč bohužel nepostupové, 3. místo. Složení: Matyáš Severa 7.A, Klára Luxová, Míša Bergerová, Nela Brinkmanová , Bára Kapustová, Martin Šafář a Matěj Čížkovský 7.C, Štěpán a Šimon Rémišovi a Viktor Baláž 9.C.

V jednotlivcích stojí za zmínku tato umístění: 2. Bára Solánská 1.B, 5. Martin Šafář 7.C, 4. Štěpán Rémiš, 5. Martin Šafář  a  Šimon Rémiš.

Kromě již jmenovaných nás ještě reprezentovali: Daniela Řadová a Jan Grusser  1.A, Tomáš Jiran a Jolanka Brožová 1.D, Bára Pacovská a Vilém Cholasta 2.D, Martin Brož a Ondřej Solánský 4.B, Klára Matysová 5.C.

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

zpráva p. uč. Kronikové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy