Soutěžíme v jazycích s WocaBee

Datum: 3.11.

Dorazila nám výborná zpráva z WocaBee:
"Rádi bychom pogratulovali žákovi Matyášovi Novákovi z Vaší školy který vyhrál X-BOX."
Není to první výhra, kterou naši žáci získali díky účasti v soutěži Jazykový WocaBee šampionát. Naše škola se i letos ve druhé polovině října zapojila do dalšího ročníku inovativní soutěže pro školy, kde se soutěží v jednoduché online aplikaci na učení slovíček.
Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kriteriem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí. Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni.
Žáci aktuálně soutěží v okresním kole šampionátu, ve kterém mohou získat zajímavé ceny a pro naši školu až 2 x 60 000 Kč na modernizaci. Všechny informace o soutěži včetně průběžných výsledků najdete na www.wocabee.app/soutez
Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité. Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky!
Držíme jim v soutěži palce!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy