Recitace krajské kolo 2024

Datum: 25.4.

Ve středu 24. 4. se konala krajská postupová přehlídka dětských recitátorů. Soutěže se účastnili nejlepší recitátoři z Rychnovska, Trutnovska, Náchodska, Jičínska a samozřejmě Královéhradecka. V kategorii 2. a 3. tříd naši školu reprezentovala Eva Rybanská z 3. B a byla odměněna Cenou poroty, což je v této kategorii nejvyšší ocenění. V kategorii 4. a 5. tříd nás reprezentovala Aneta Valentová a David Hejč ze 4. C a oba byli v silné konkurenci rovněž úspěšní. David získal Čestné uznání poroty a Anetka postoupila na celostátní přehlídku dětských recitátorů, která se bude konat v červnu ve Svitavách.

Všem třem blahopřejeme k obdivuhodnému výsledku a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

zpráva p. uč. Sedláčkové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy