Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

PREZENTIÁDA v anglickém jazyce

Datum: 27.4.

zpráva p. uč. Gabrišové

V úterý 27. dubna 2021 proběhlo první kolo PREZENTIÁDY v anglickém jazyce. I přes stále trvající distanční výuku se žáci zvládli zhostit svých rolí prezentujících bez problémů, předvedli pěkné výkony a odprezentovali zajímavá témata.

V první kategorii (6. a 7. ročník) se na prvním místě umístil Igor Sviridov (6. A) se svou prezentací o počítačové hře Rocket Soccer, na druhém místě Martin Adam (7. B), který posluchače zasvětil do hry Minecraft, a na třetím místě David Matějíček (7. B), jenž hovořil o hře Ori, The Will of the Wisps.

Druhou kategorii (8. a 9. ročník) ovládlo téma japonské kultury. Magda Maňasová (8. C), která představila úspěšného japonského krasobruslaře Yuzuru Hanyu, se umístila na prvním místě. Na druhém místě se umístil Marek Skořepa (8. C), který zpracoval velmi podrobnou prezentaci o autorovi japonské mangy One Piece Eiichiro Oda.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a blahopřejeme k umístění. Na další zajímavé prezentace se budeme těšit opět napřesrok!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy