Okresní přehlídka dětských recitátorů

Datum: 5.4.

Ve čtvrtek 4. dubna se konala okresní přehlídka dětských recitátorů. V kategorii 2. a 3. tříd naši školu reprezentovaly Eva Rybanská, Tereza Dubrovská (obě 3.B) a Rozálie Šváchová (2.A). Všechny tři byly úspěšné. Evička postoupila do krajského kola, které se bude konat koncem dubna. Terezka s Rozárkou získaly čestné uznání poroty. V kategorii 4. a 5. tříd nás reprezentovali David Hejč, Aneta Valentová, Shanaya Richter (všichni 4.C) a Eliška Valášková (5.B). Všichni také slavili úspěch. Anetka a David postoupili do krajského kola a Shanaya  s Eliškou byly oceněny čestným uznáním poroty. Všem blahopřejeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Fotografie naleznete zde.

zpráva p. uč. Sedláčkové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy