O. kolo Biologické olympiády kategorie C

Datum: 20.3.

Dne 19. 3. 2024 proběhlo na SOŠ Veterinární okresní kolo Biologické olympiády kategorie C. Z naší školy se zúčastnili 3 žáci, kteří postoupili ze školního kola. Soutěžilo se ve třech oblastech: poznávání živočichů a rostlin, teoretický test a laboratorní úkol. Nejlepšího výsledku dosáhla Tereza Kamenská (8. B), která obsadila 8. místo. Úspěšným řešitelem byl také Šimon Rémiš (9. C). 

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Seznam soutěžících: Tereza Kamenská (8. B), Štěpán Rémiš (9. C), Šimon Rémiš (9. C).

zpráva p. uč. Andrlové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy