Okresní kolo Biologické olympiády kategorie D.

Datum: 22.4.

Dne 22. 4. 2024 proběhlo na SOŠ veterinární okresní kolo Biologické olympiády kategorie D. Z naší školy se zúčastnily 3 žákyně, které postoupily ze školního kola. Soutěžilo se ve třech oblastech: poznávání živočichů a rostlin, teoretický test a laboratorní úkol. Nejlepšího výsledku dosáhla Tereza Havlová (7. A), která obsadila 5. místo. Úspěšnou řešitelkou byla také Klára Luxová - 10. místo (7. C) a Anežka Jaklová - 13. místo (7. B). 

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Seznam soutěžících: Havlová Tereza (7. A), Luxová Klára (7. C), Jaklová Anežka (7. B).

zpráva p. uč. Andrlové

 
Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy