Fotbal – okrskové kolo 8. a 9. tříd

Datum: 16.4.

Dne 16. dubna proběhlo okrskové kolo fotbalu 8. a 9. tříd na hřišti Slavia Hradec Králové. Naši reprezentanti odehráli celkem 4 zápasy ve skupině: ZŠ Štefcova, Smiřice, Libčany a Svobodné Dvory. První zápas se ZŠ Štefcova jsme se s turnajem otrkali výsledkem 1:1. Tento výsledek soupeři zajistil vysoký gólman oponentů a naše špatně přečtená hra v obranném pásmu. 

Ve druhém zápase jsme padli s budoucím vítězem turnaje – Smiřicemi. Soupeřům stačilo odskočit o dva góly a po zbytek zápasu už jen drželi pevnou obranu a zakopávali míče mimo hrací plochu – 2:0. 

Po tomto zápase jsme si sedli a spustili korektivní kritiku, která pomohla našim hlavám i kopačkám. Byli jsme jistější, bojovnější. Díky tomu jsme nejprve porazili Libčany poměrem 2:0 a v posledním utkání stejným poměrem Svobodné Dvory. 

Mimo 2. pozici v naší okrskové skupině jsem velmi rád za bojovného ducha a gradující týmovost napříč turnajem. 

Naši školu reprezentovali: Matěj Hruška (8. A), Kryštof Ludvík, Martin Uhlíř (9. A), Patrik Jaška (9. B), Petr Jaška, Tobiáš Přívratský, Jan Daňo, Lukáš Matějka (všichni 9. C), Matěj Schmidt a Martin Rydlo (9. D). 

Myslím, že budu mluvit za celý tým, když turnaj zhodnotím slovem: 

HEZKYYY! 

zpráva p. uč. Víta

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy