Volejbalový turnaj Milada Cup

Datum: 9.4.

Milada Cup V sobotu 6. dubna proběhl 8. ročník volejbalového turnaje Milada Cup pro rodiče, žáky a učitele. Do turnaje nastoupilo 8 týmů, které poměřily své síly za mohutného povzbuzování fanoušků. Na 3. místě skončil tým 1. A, 2. místo obsadil tým 69, složený z rodičů a učitelů 6. A, 6. C, 9. A a 9. C. Vítězem letošního turnaje je tým učitelů a žáků. Další výsledky najdete v tabulce. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kdo přišli a přispěli k pěkné sportovní atmosféře. Moc děkujeme za občerstvení a milou obsluhu v kuchyňce, kam si všichni přišli rádi posedět. Těšíme se na další ročník turnaje.

Výsledková listina je k nahlédnutí zde

zpráva p. uč. Skrbkové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy