Skvělý úspěch v Prezentiádě 2024!

Datum: 14.2.

Velký obdiv si zaslouží žákyně Adéla Mlejnková, Nell Nosková a Andrea Spěšná (všechny 8.A), které se dne 14.2. probojovaly na 2. místo v městském kole Prezentiády 2024! Porotu zaujaly jak samotnou prezentací, tak výbornými prezentačními dovednostmi. Domů si za svůj skvělý výkon odnesly tablety. 

Děvčatům blahopřejeme a smekáme před nimi, protože vystoupit před cizím publikem a smysluplně hovořit téměř deset minut není vůbec nic jednoduchého. Mockrát děkujeme za perfektní reprezentaci školy, odvahu a chuť udělat něco navíc.  

zpráva p. uč. Gabrišové a Haltufa

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy