Školní kolo recitační soutěže

Datum: 23.2.

zpráva p. uč. Škultétyové

Dnes 23. 2. 2023 proběhlo školní kolo recitační soutěže na 2. stupni. Účast převýšila minulé ročníky, zúčastnilo se 19 skvělých recitátorů ve dvou věkových kategoriích. V kategorii 6. a 7. tříd vyhrála Lucie Matyášová (6.C), 2. místo obsadil Filip Kočí (7.C) a na 3. místě se umístil Petr Novotný (6.B). 
V kategorii 8. a 9. tříd nejlepší výkon předvedla Ela Čížkovská (9.A), krásné 2. místo obsadila Darina Penzešová (8.D) a na 3. místě skončil Igor Sviridov (8.A). Všem recitátorům děkujeme za účast a skvělé výkony a postupujícím držíme pěsti v okresním kole!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy