Školní kolo recitační soutěže

Datum: 14.2.

Ve středu 14. února proběhlo školní kolo tradiční recitační soutěže žáků 2. stupně. Dvacítka soutěžících vystoupila s přednesem básnických i prozaických textů. V kategorii 6.-7.tříd se na 1.místě umístila Ema Špliňová(7.C), druhé místo patří Lucii Matyášové(7.C) a 3. příčku obsadila Aneta Mojžíšová(6.A). V kategorii 8.-9.tříd zvítězil Filip Kočí(8.C), 2. místo obsadila Klára Maternová(9.A) a 3. místo patří Dominiku Valkovi(8.C). Čestná uznání poroty získaly Anastasia Badukina(7.A) a Darina Penzešová(9.D). Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za snahu, přednes a odvahu, kterou věnovali přípravě soutěžních textů. Ema, Lucka, Klára a Filip se mohou těšit na postup do dubnového okresního kola konaného v Divadle Jesličky. Hodně štěstí! 

Fotografie naleznete zde

Za recitační komisi 

Jana Chrudimská, Iva Myšková a Kateřina Tůmová 

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy