Projektový den Srdce v 8.A a 8.B

Datum: 21.3.

Ve středu 12. 3. 2024 proběhl celodenní projektový den s názvem „Srdce“. Na žáky čekal přímo nadupaný program, který byl složen hned z 5 částí. Tou první byla přírodopisná, kde si žáci vyzkoušeli pitvu prasečího srdce, matematickou, kde se naučili změřit tepovou frekvenci a spočítat průtok krve v srdci. Dále češtinářskou, ve které si vytvářeli zajímavé kaligramy, angličtinářskou, kde se naučili anglicky nazvat všechny části srdce a potřebné laboratorní pomůcky. Projekt byl zakončen částí výpočetní, kde si shromažďovali veškerá data a zpracovávali výstupy z celého dne. Pochvala pro všechny žáky za plné nasazení při plnění všech úkolů celého projektu.

zpráva p. uč. Hozové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy