Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Datum: 5.3.

Okresní kolo Zeměpisné olympiády, které se konalo 28. 2.2024 se žákům naší školy velice podařilo. V kategorii 8. a 9. tříd jsme měli hned dva zástupce na stupních vítězů - 3. místo vybojoval Štěpán Rémiš a až na zlato dosáhl Šimon Rémiš (oba z 9. C). V kategorii 7. tříd se 5. místo podařilo získat Danielu Markovi (7. B) a 7. Janu Čtvrtečkovi  (7. A). Mezi 6. třídami si velice dobře vedli Vojtěch Hruška na 7. místě a Samuel Šebek na 9. místě (oba 6. A). Děkujeme za vzornou reprezentaci i skvělé výsledky a Šimonovi přejeme hodně štěstí v krajském kole.

zpráva p. uč. Černíkové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy