Úspěch našeho ŠP v soutěži

Datum: 10.5.

Náš školní parlament se letos zúčastnil soutěže projektů školních parlamentů po celé republice. Sice se nám nepodařilo probojovat se mezi deset nejlepších projektů, ale získali jsme pochvalné ohodnocení.

„Oceňujeme přínos a originalitu vašeho projektu. Máte pravdu, že na základních školách není tak obvyklé, aby si žáci mohli zkusit zažít jaké to je volit. Je také skvělé, že jste do voleb zapojili žáky i učitele a výsledky voleb jste uveřejnili na webu školy. V kritériu samostatnosti a originality dosahujete vysoké míry.Do příště bychom doporučili v rámci kritéria přínosu případně zvážit projekt, který by zapojil i žáky I. stupně.“

zpráva šk. parlamentu

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy