Čtyřboj 8. - 9. tříd

Datum: 12.5.

Dne 10. 5. 2024 se konal na ZŠ Štefcova atletický 4 - boj žáků a žákyň 8. a 9. tříd. Závodilo se opět ve čtyřech disciplínách: 60 m, skok daleký/vysoký, hod míčkem/vrh a běh na 800 m dívky nebo 1000 m chlapci. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích.

Chlapci bojovali ve složení: Štěpán Rémiš (9. C), Petr Jaška (9. C), Patrik Jaška (9. B), Matyáš J. Mikulecký (9. D) a Jakub Majer (9. D). Kluci obsadili 6. místo. Za zmínku stojí skvělý výkon Matyáše Mikuleckého, který obsadil 2. místo ve vrhu koulí. Výborně skákal do výšky také Patrik Jaška, který obsadil 2. místo. Na třetím místě skončil Jakub Majer ve skoku dalekém a Štěpán Rémiš v běhu na 1000 m.

Dívky byly ve složení: Adéla Fišerová (9. D), Darina Penzešová (9. D), Nikol Zelinková (9. C), Markéta Pospíšilová (8. D) a Aneta Macháčková (8. A). Děvčata podávala vyrovnané výkony a umístila se na skvělém 3. místě. Za zmínku stojí 1. místo Markéty Pospíšilové ve vrhu koulí.

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

zpráva. p. uč. Andrlové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy