3. místo z atletického 4 -boje

Datum: 10.5.

Dne 9. 5. 2024 se konal na ZŠ Štefcova atletický 4 -boj žáků a žákyň 6. a 7. tříd. Závodilo se, jak už název napovídá, ve čtyřech disciplínách: 60m, skok daleký nebo vysoký, hod míčkem a běh na 600m dívky nebo 800m chlapci. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích.

Chlapci bojovali ve složení: Matyáš Severa, Vojtěch Langr 7. A, Daniel Marek, Jakub Pleskot a Daniel Špryňar 7. B. Kluci obsadili 4. místo. Za zmínku stojí skvělý výkon Dana Špryňara, který celkově obsadil 3. místo.

Dívky byly ve složení: Michaela Bergerová, Ema špliňová, Kristýna Vanická a Vanda Vrchotová všechny ze 7. C. Holky podávaly celkem vyrovnané výkony a tím si zajistily skvělé 3. místo. Za zmínku stojí skvělé výkony Emy Špliňové – 1. místo skok daleký a 2. místo 60m.

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

zpráva p. uč. Kronikové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy