Stříbro z dívčího basketbalu

Datum: 15.5.

Ve středu 15. 5. proběhlo okresní kolo v basketbalu starších žákyň. Turnaje se z původně sedmi přihlášených týmů zúčastnily pouze tři. I přes tuto skutečnost jsme se nenechaly odradit a šly jsme si soutěž užít a pěkně zahrát. Protihráčkám z 8. a 9. ročníků se postavily i naše holky z nižších ročníků, ale i ty o sobě daly znatelně vědět hned v prvním zápase a soupeřky potrápily.

První zápas jsme bohužel znatelně prohrály, ten druhý však od první minuty jasně patřil nám a o parník jsme zvítězily. Celkově jsme si tak odnesly krásné stříbrné medaile.

Pochvala všem dívkám za vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovaly: Terka Vanišová a Terka Urbanová (obě 9. C), Adél Mlejnková (8. A), Vikča Vosáhlová (6. A), Barča Čapková (7. C), Adél Fišerová, Míša Slavíčková, Darča Penzešová a Sofča Radoňová (všechny 9. D)

zpráva. p. uč. Hozové

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy