Biologická olympiáda - krajské kolo - kategorie D

Datum: 13.5.

Dne 9. května 2024 se uskutečnilo na Biskupském gymnáziu krajské kolo Biologické olympiády kategorie C. Biologická olympiáda probíhala ve třech oblastech – teoretické, praktické (laboratorní) a poznávací (poznávání rostlin a živočichů).

Soutěžilo 34 nejlepších biologů z celého kraje. Naši školu reprezentovala Tereza Kamenská, která dokázala, že ji zadané téma: Lužní les, opravdu zaujal a stala se tak opět úspěšnou řešitelkou. V celkovém pořadí se umístila na krásném 24. místě.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších přírodovědných soutěžích.

zpráva p. uč. Andrlové

 

Od hraní k vědění

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy