Archiv zpráv aktuálního roku

 • zpráva p. uč. Dubrovského
  Ve středu 16.10.2019 probíhal na školách po celé republice již 12. ročník soutěže ve všeobecných přírodovědných znalostech "Přírodovědný klokan". Zúčastnilo se i 19 žáků 8. a 9. tříd naší školy. S těžkými úkoly se nejlépe vypořádal Vojta Záruba z 8.B se ziskem solidních 76 bodů. Následoval ho Štěpán Brož z 9.C se 73 body a Samuel Šinkovský s 69 body. Výsledky jsou k vidění na nástěnce u učebny přírodopisu, první desítka je k dispozici zde.
 • Ve středu 16.10. se prvním kolem opět rozběhla hradecká Liga škol v orientačním běhu. Tradičně se v hojném počtu téměř 40 reprezentantů pod vedením p. uč. Kronikové a Kokrdové zúčastnili i naši žáci, a stejně jako v loňském roce se dostali v celkovém pořadí škol do vedení, držíme palce, aby to vydrželo do konce soutěže. Ve výsledkových listinách jednotlivých kategorií se nejvýše umístili: 1. místo: Eva Jelínková 5.A, 2. místo: František Jelínek 5.A, 3. místo: Nela Brinkmanová 3.C, Jan Chrtek 2.C, 4. místo: Barbora Fejglová 5.D, Štěpán Remiš 5.C, Vojtěch Beneda 6.A, 5. místo: Aneta Rážová 7.A, Jana Maršounová 9.A, 6. místo: Jakub Matušinec 5.C.
 • V pondělí 7.10. nás navštívili zástupci japonského velvyslanectví, kteří obohatili výuku zeměpisu pro 7. třídy prezentací Japonska z nejrůznějších pohledů. Spokojené se setkáním byly obě strany:-)
 • zpráva p. uč. Kronikové
  Mezinárodní kinballový turnaj Inter G cup se konal dne 25. 9. 2019 ve sportovní hale v Třebši. Naše škola nasadila do tohoto turnaje dvě družstva a obě byla velmi úspěšná. V 1. utkání se nám zranila hráčka družstva B, tak musel Vojta Pavlík dohrát turnaj za B. Moc děkuji za výpomoc. Družstvo A obsadilo 3. místo a družstvo B místo 7. Složení A: Adam Pultar, Štěpán Hanuska 9.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková 9.C. Složení B: Karolína Vaňková 8.A, Matěj Přívozník, Pavel Kudrnáč a Petra Šintáková 8.C, Vojta Pavlík 9.A. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
 • První letošní sběr starého papíru proběhl 10.9. a nasbíralo se celkem za 18 060 Kč! Nejvíce sběru přinesli mezi třídami 2.A, 3.A a 7.A, mezi jednotlivci Martin Skirkanič, 2.a a Bětka Morávková, 7.a. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k nemalému zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá. Organizačně nám bezvadně pomohla třída 9.a s paní učitelkou Mirkou Skrbkovou a panem učitelem Pavlem Strnadem – děkujeme moc. Podrobnější výsledky najdete ve zprávě hlavní organizátorky p. uč. Fiedlerové.
 • zpráva p. uč. Chromkové
  V září proběhl atletický čtyřboj 3. tříd. Zde najdete výsledky a tady fotky z předávání diplomů.
 • Na SOŠ a SOU Vocelova se konala tradiční soutěžně zábavní akce "Den pro vás", které se zúčastnili žáci 9.A. Na perfektně zorganizované akci, jak ji zhodnotila třídni p. uč. Skrbková, byli ze všech zúčastněných škol nejlepší a získali krásný putovní pohár, gratulujeme! K úspěchu přispěli soutěžící: 

  Tým 1: Štěpán Hanuska, Šimon Peterka, Adam Pultar, Bohouš Jakoubek
  Tým 2: Vojta Zákravský, Dan Kraus, Dan a Filip Melichárkové
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy