Školní kolo recitace

Datum: 12.2.

zpráva p. uč. Škultétyové

11. 2. se na naší škole konalo školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se ho osmnáct žáků mladší kategorie (6.-7.tř.) a deset žáků starší kategorie (8.-9.tř.) Všechny výkony byly skvělé, přesto odborná porota musela zvolit vítěze. V mladší kategorii vyhrála Lenka Matějíčková z 6.C, druhé místo obsadila Magdaléna Pánková ze 7.A. Ve starší kategorii jednoznačně zvítězil Adam Kokrda z 8.A, na druhém místě skončila Karolína Kočí, žákyně 8.B. Výše zmiňovaní postupují do okresního kola recitační soutěže, které proběhne v březnu. Všem účastníkům děkujeme za krásný umělecký zážitek!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy