Novinky

Úřední hodiny

Datum: 2.7.

Úřední hodiny během prázdnin: každé pondělí 9:00 - 12:00

Konec roku na fotografiích

Datum: 29.6.

V naší fotogalerii najdete nové fotografie ze závěrečných akcí školního roku.

Nové ocenění společnosti SCIO

Datum: 27.6.

Ocenění společnosti SCIO za výborné výsledky v testování získali další naši žáci z pátých tříd - Jan Dresler a Valerie Ludvíková, gratulujeme!

Vyučující 2017/18

Datum: 27.6.

Můžete nahlédnout do seznamu vyučujících na 2. stupni pro nový školní rok 2017/18 (bez záruky).

Milada má narozeniny

Datum: 26.6.

V hradeckém Deníku vyšel článek o našem 40. výročí, který napsala paní učitelka Jarošová. Najdete ho na naší stránce "Napsali o nás".

MONTS Dětský triatlon

Datum: 19.6.

zpráva p. uč. Buršíka
V pátek 16.6. si čtyři odvážlivci vyzkoušeli triatlon (plavání - kolo - běh) na 15. ročníku triatlonového závodu žáků základních škol Královéhradeckého kraje - MONTS Dětský triatlon, který se konal v areálu Stříbrného rybníka. Závodu se zúčastnili: Martin Mrňávek (7.B), Sam Šinkovský, Roman Váňa a Andrej Tkáč (všichni 5.B). Ze závodu jsme přivezli 2 cenné kovy - Martin vybojoval 2. místo v kategorii 7. tříd a Sam vybojoval zlatou medaili v kategorii 5. tříd. Pro Romana a Andreje to bylo vůbec první setkání s tímto sportem a musím říct, že kluci se v žádném případě neztratili. Všem zúčastněným gratuluji k předvedeným výkonům a doufám, že se na podobné akci sejdeme příští rok v hojnějším počtu.

Putování za sluníčkem 2017

Datum: 19.6.

zpráva p. uč. Půhoné
Rekordní počet účastníků přilákal 20. ročník akce Putování za sluníčkem. Na start první červnovou sobotu přišlo nebo přijelo na kole skoro tři sta účastníků – dětí s dospělým doprovodem. Jubilejní ročník byl na dvacítku bohatý. Cyklisté se vydali od Základní školy Milady Horákové v Hradci Králové na dvacetikilometrovou trasu hradeckými lesy. Po cestě potkávali pěší turisty. Ti odstartovali na kratší trasu z Nového HK. Děti si nesly křížovku s dvaceti písmenky a krásnou sluníčkovou propisku. Za splněné úkoly na stanovištích dostávaly písmenka a v cíli si za vyluštěnou tajenku vybraly zaslouženou odměnu s logem akce, která se konala za podpory Magistrátu města Hradec Králové. Rodinné týmy se pak postupně setkaly u ohníčku v zahradě školy. Zavzpomínat na letošní velice vydařený ročník si můžete na www.zshorakhk.cz.

Coca cola cup dívek

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Kronikové
Naše družstvo se i letos probojovalo do regionálního kola tohoto turnaje – tj. mezi 16 nejlepších družstev v republice. Turnaj holky sehrály na hřišti v Třebši. Po výhře nad ZŠ Ústavní Praha 3:0 a se ZŠ Studenec 7:0 nakonec prohrály se ZŠ Pardubice Ohrazenice 1:2. Děvčata nakonec skončila na 2., bohužel nepostupovém místě. Sestava: Novotná Gábina a Pakostová Adéla 6.B, Spišáková Petra 7.A, Machová Lucie 7. B, Khulan Edermechineg a Lucie Šturmová 8.A, Lucie Landová 8. B, Míša Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová, Anna Kadečková 9.A, Tereza Kotoučková, Barbora Hlavová a Veronika Pultarová 9.C. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Republiková kvalifikace v minikopané

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Kronikové
Kvalifikace na republiku v minikopané dívek se konala v Jičíně. Holky nakonec prohrály na penalty se ZŠ Brandýs nad Labem a republika jim utekla opravdu o chlup. Sestava: Machová Lucie 7. B, Lucie Landová 8. B, Míša Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová 9.A, Tereza Kotoučková a Veronika Pultarová 9.C. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vyhodnocení sběru papíru

Datum: 14.6.

V letošním školním roce se nasbíralo starého papíru za úctyhodných více než 100 000 Kč! Mezi třídami byly nejlepší 4.A a 7.A, mezi jednotlivci Bětka Morávková, Marek Záruba, oba ze 4.A a Vojta Široký ze 7.A. Velké poděkování patří všem, kdo se na sběru podíleli a deváťákům, kteří pomáhaůli s organizací. Podrobnější zprávu připravila hlavní organizátorka, p. uč. Fiedlerová.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy