Termín přijímacích zkoušek

Ministerstvo školství zveřejnilo termíny konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2019/2020.

Šachový kroužek

Zájemci o šachový kroužek mají stále ještě možnost se přihlásit.

Zlatý Ámos

Neváhejte a nominujte svou oblíbenou učitelku nebo oblíbeného učitele do 27. ročníku ankety ZLATÝ ÁMOS - nejoblíbenější učitel 2019/2020.

Návštěva z japonské ambasády

V pondělí 7.10. nás navštívili zástupci japonského velvyslanectví, kteří obohatili výuku zeměpisu pro 7. třídy prezentací Japonska z nejrůznějších pohledů. Spokojené se setkáním byly obě strany:-)

Mezinárodní kinballový turnaj Inter G cup

zpráva p. uč. Kronikové
Turnaj se konal dne 25. 9. 2019 ve sportovní hale v Třebši. Naše škola nasadila do tohoto turnaje dvě družstva a obě byla velmi úspěšná. V 1. utkání se nám zranila hráčka družstva B, tak musel Vojta Pavlík dohrát turnaj za B. Moc děkuji za výpomoc. Družstvo A obsadilo 3. místo a družstvo B místo 7. Složení A: Adam Pultar, Štěpán Hanuska 9.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková 9.C. Složení B: Karolína Vaňková 8.A, Matěj Přívozník, Pavel Kudrnáč a Petra Šintáková 8.C, Vojta Pavlík 9.A. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Říjnové akce

plánu akcí na říjen připomínáme především konzultace učitelů 1.10. a prázdniny:-)

Konzultace vyučujících

Připomínáme, že 1.10. proběhnou konzultace učitelů (1.st. 15-16 hod., 2.st. 15:30-16:30 hod.) (nepřítomna p. uč. Hroudová) a zároveň informativní schůzka s rodiči vycházejících žáků - 14.50-15.50 v učebně 8.C - 1.podlaží. Další termíny konzultací najdete v termínovém kalendáři.

Sběr papíru

První letošní sběr starého papíru proběhl 10.9. a nasbíralo se celkem za 18 060 Kč! Nejvíce sběru přinesli mezi třídami 2.A, 3.A a 7.A, mezi jednotlivci Martin Skirkanič, 2.a a Bětka Morávková, 7.a. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k nemalému zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá. Organizačně nám bezvadně pomohla třída 9.a s paní učitelkou Mirkou Skrbkovou a panem učitelem Pavlem Strnadem – děkujeme moc. Podrobnější výsledky najdete ve zprávě hlavní organizátorky p. uč. Fiedlerové.

Zájezd do Anglie s výukou

Naše škola organizuje zájezd do Anglie pro žáky 7.-9. ročníků, více informací a jak se přihlásit najdete zde.

Dotazník - Pocit bezpečí v Hradci Králové

Město Hradec Králové připravuje dokument nové Koncepce prevence kriminality, jeho součástí je bezpečnostní analýza a na ni navazuje stanovení priorit, konkrétních cílů a opatření, která se budou naplňovat. Podkladem pro zpracování bezpečnostní analýzy budou data získaná prostřednictvím DOTAZNÍKU: https://www.hradeckralove.org/pocit-bezpeci-v-hradce-kralove-dotaznik/d-70121/p1=27427. Tento odkaz je funkční v období od 16.09.-16. 10. 2019. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte: artina.kalouskova@mmhk.cz nebo barbora.pospisilova@mmhk.cz, tel.: 495 707 329 nebo 495 707 339.