Korespondenční seminář - řešení

Na stránkách našeho matematického korespondenčního semináře je k dispozici řešení druhého kola.

Termíny matematických soutěží

Na naší stránce MO&FO byly aktualizovány termíny matematických soutěží, jejichž okresní kola se konají většinou na naší škole.

Strava bez chemie

Zprávička od paní Ing. Ivy Víravové, certifikované výživové poradkyně:
V ZŠ Milady Horákové v Hradci Králové se uskutečnily projektové dny Pestrá strava bez zbytečné chemie.
Na fotkách je vidět, jak si děti představují ideální svačiny. Ty jsou nádherné, co?

Korespondenční seminář - zadání

Na stránkách našeho matematického korespondenčního semináře je připraveno zadání dalšího kola.

Milada Cup 2018

Připravujeme pro vás další ročník volejbalového turnaje pro rodiče a učitele. Těšíme se na vás.

Prosincové termíny

prosincových termínů připomínáme například konzultace učitelů 5.12. (nepřítomna p. uč.Škultétyová), Jarmark 12.12. a vánoční prázdniny:-)

Školní kolo ČjO

28. listopadu proběhlo školní kolo Olympiády v českém jazyce. Zúčastnilo se 27 žáků 8.-9. tříd. Nejúspěšnějším řešitelem se stal Adam Karmin(9.B). Do okresního kola spolu s ním postupuje Kateřina Racková (9.B), která se umístila na druhém místě. Blahopřejeme! Další umístění úspěšnější poloviny soutěžících najdete v tabulce.

Postup do kraje ve florbalu

29.11. se naše starší děvčata zúčastnila okresního kola ve florbalu. Po výborných výkonech v turnaji zvítězila a vybojovala tak postup do krajského kola, gratulujeme! Reprezentovaly nás: Sofie Eliášová, Tereza Podolníková, Khulan Erdenechimeg, Kateřina Dvořáková, všechny 9.A, Michaela Nováková,Lucie Landová, obě 9.B, Nikol Trávníčková, 8.A, Beáta Rážová a Lucie Machová, obě 8.B.

Florbal chlapců - okres

zpráva p. ředitele
22.11. se zúčastnili naši florbalisté ze 7. tříd okresního kola v Třebši, kde získali pěkné třetí místo. Reprezentovali nás: Jakoubek, Kraus, Melichárek D., Melichárek F., Jan, Mrkvička, Naar, Nutil, Bočkaj, Čapek, Nun a Truneček. Děkujeme za reprezentaci školy.

Další florbalové postupy

Okresního kola ČEPS cupu , florbalové soutěže pro mladší žáky základních škol se zúčastnila také naše družstva chlapců a dívek, tvořená povětšinou členy florbalového kroužku, který vede Zuzana Hrušková. Obě družstva si vedla skvěle a po suverenních vítězstvích poustoupila do dalšího kola, gratulujeme! Na stránkách projektu můžete najít podrobné výsledky turnaje chlapců i dívek a naše soupisky chlapců i dívek.