Recitace krajské kolo 2024

Ve středu 24. 4. se konala krajská postupová přehlídka dětských recitátorů. Soutěže se účastnili nejlepší recitátoři z Rychnovska, Trutnovska, Náchodska, Jičínska a samozřejmě Královéhradecka.

Okresní kolo Biologické olympiády kategorie D.

Dne 22. 4. 2024 proběhlo na SOŠ veterinární okresní kolo Biologické olympiády kategorie D. Z naší školy se zúčastnily 3 žákyně, které postoupily ze školního kola.

Objevili jsme volejbal

Dne 17. dubna proběhlo okresní kolo volejbalového turnaje 8. a 9. ročníků, kterého se naše škola zúčastnila v dívčí i chlapecké kategorii.

Barevný týden

Ve dnech od 22. 4. do 26. 4. se bude konat barevný týden. V tomto týdnu si každý den...

Matematický korespondenční seminář

Na stránce Korespondenční seminář bylo zveřejněno řešení 5. kola naší tradiční matematické soutěže pro žáky 1. stupně ZŠ.

Fotbal – okrskové kolo 8. a 9. tříd

Dne 16. dubna proběhlo okrskové kolo fotbalu 8. a 9. tříd na hřišti Slavia Hradec Králové. Naši reprezentanti odehráli celkem 4 zápasy ve skupině: ZŠ Štefcova, Smiřice, Libčany a Svobodné Dvory.

Vyhodnocení sběru papíru

Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá.

Volejbalový turnaj Milada Cup

Milada Cup V sobotu 6. dubna proběhl 8. ročník volejbalového turnaje Milada Cup pro rodiče, žáky a učitele. Do turnaje nastoupilo 8 týmů, které poměřily své síly za mohutného povzbuzování fanoušků.

Okresní kolo Biologické olympiády

Okresní kolo Biologické olympiády kategorie C, které proběhlo dne 19. 3. 2024 na SOŠ veterinární v Kuklenách, bylo velmi úspěšné.

Okresní přehlídka dětských recitátorů

Ve čtvrtek 4. dubna se konala okresní přehlídka dětských recitátorů. V kategorii 2. a 3. tříd naši školu reprezentovaly Eva Rybanská, Tereza Dubrovská (obě 3.B) a Rozálie Šváchová (2.A).