Matematický korespondenční seminář

Na stránkách našeho matematického semináře bylo zveřejněno zadání dalšího kola a řešení kola minulého.

Informace k přijímacímu řízení

Na naší stránce Přijímací řízení na střední školy byly aktualizovány informace a přidán odkaz na opatření MŠMT k úpravě přijímacího řízení.

Zpráva školního parlamentu

Vážení a milí, i v této nelehké době, pomáhejme nejen sobě. Ptáčkové nám chtějí u krmítek zazpívat a my je při tom můžeme počítat. Školní parlament vám navrhuje akci Ptačí hodinka  Sčítáme 8.–10. ledna 2021 - Ptačí hodinka (birdlife.cz)

Organizace výuky od 4.1.

Od pondělí 4. 1. 2021 bude probíhat výuka:
3. – 9. třídy - distančně (online hodiny dle rozvrhu) Oběd na pondělí 4. 1. 2021 mají všechny děti těchto ročníků odhlášený. Lze přihlásit a odnést ve vlastních nádobách.
1. a 2. třídy – prezenčně za těchto podmínek:

Informace MŠMT

Datum: 25.12

MŠMT zveřejnilo informace k provozu škol od 27. prosince do 10. ledna . Mimojiné pro naše žáky platí, že je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základních škol, pro ostatní je povinné vzdělávání distančním způsobem.

Přání Školního parlamentu

Všem krásné a pohodové Vánoce přeje Školní parlament.

Prosincová soutěž

zpráva našeho  Školního parlamentu
Pojďte s námi soutěžit i v prosinci! Školní parlament si pro vás připravil poslední aktivitu roku 2020. Tentokrát ukažte, jací jste šikovní cukráři

Online semináře kyberny

SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky nabízí zájemcům o zajímavá témata online semináře na prázdninové dny:
3D Tisk, Jak vyčistit počítač – Pondělí 21. 12. 2020 od 10:00 -  https://youtu.be/flCLzb_d8bo
Uvnitř počítače, Foto a video technika - Úterý 22. 12. 2020 od 10:00 - https://youtu.be/pPfuDyBr3wg

Školní časopis

Páťáci z déčka pro nás připravili druhé číslo školního časopisu:-)

Úspěch v soutěži Basic Lingua

zpráva p. uč. Skrbkové
Ve středu 9. 12. se konalo okrskové kolo soutěže v anglickém jazyce Basic Lingua, kterou pořádá První soukromé jazykové gymnázium. V nelehkých online podmínkách se naši soutěžící umístili velmi dobře: v kategorii I obsadil Honza Krutiš ze 7. B krásné 2. místo a Matěj Macura ze 7. A skončil na 5. místě, v kategorii II obsadil Adam Kropáček z 9. A 4. místo a Sam Šinkovský z 9. B 5. místo. Všem klukům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.