Na našich stránkách "Přijímací řízení na střední školy" byly aktualizované informace pro přijímací řízení na SŠ v letošním školním roce.

Přespolní běh - republika

Ve čtvrtek 19.10. proběhlo republikové finále v přespolním běhu, do kterého postoupili také naši chlapci ze 6. a 7. tříd. V těžké konkurenci nejlepších běžců z celé republiky obsadili dvanácté místo, mezi jednotlivci se ve velmi početném poli prosadil Samuel Šinkovský, který skončil desátý. Za vzornou reprezentaci děkujeme všem členům našeho družstva, byli to:
Adam Kropáček, 6.A, Daniel Bláha, Samuel Šinkovský, oba 6.B, Adam Pultar, 7.A, Jakub Truneček a Tobiáš Čapek, oba 7.C

Družinové akce

I v letošním školním roce se v naší školní družině koná řada akcí, můžete si prohlédnout také fota z některých z nich.

Zadání koresp. semináře

Na stránkách našeho tradičního korespondenčního matematického semináře pro žáky 1. stupně ZŠ bylo zveřejněno zadání 2. kola.

Liga škol v OB - druhé kolo

Druhé kolo "Ligy škol v orientačním běhu" proběhlo ve středu 11.10.. Naši školu opět reprezentovala zhruba padesátka borců, z nichž mezi jednotlivci skončili v popředí:

Kin-ball - Inter G Cup - doplněno foto

zpráva p. uč. Andrlové
Dne 11.10.2017 se v hale Třebeš uskutečnil Inter G Cup v kin-ballu. Turnaje se zúčastnilo 21 týmů z různých zemí (Německo, Slovensko, Česká republika). Oba naše týmy sehrály vyrovnaná utkání. V konečném pořadí se náš lepší tým umístil na krásném 7. místě. Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. Vítězové turnaje: 1. místo Vrbová I – Slovensko, 2. místo Vrbová II, 3. místo Liberec – Delfíni
Naši účastníci turnaje: Karolína Marková, Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Kateřina Adamová, všichni 7.A, Johana Kinclová, Tereza Šimová, obě 8.A, Lucie Šturmová, Dominik Podhajský, Sofie Eliášová a Khulan Erdenechimeg, všichni 9.A

Logická olympiáda

Asi třicítka žáků prvního stupně naší školy se zúčastnila základního kola "Logické olympiády" pořádané Mensou ČR. Nejlépe z našich si mezi 14483 řešiteli vedl Antoní Vlček z 5.A, který postoupil do krajského semifinále, gartulujeme!

Přespolní běh - kraj

Krajské kolo přespolního běhu, do kterého postoupila i naše dvě družstva, proběhlo 5.10. v Nové Pace. Za deště a zimy, v blátě a těžkých podmínkách obsadila obě družstva čtvrtá místa, z jednotlivců ve svých kategoriích Samuel Šinkovský suverénně zvítězil a Simona Suchá doběhla pátá. Mladší chlapci postupují i do celostátního kola, které proběhne v našem městě! Za výbornou a statečnou reprezentaci děkujeme všem našim běžcům:
Adam Kropáček, 6.A, Jakub Truneček, 7.C, Daniel Bláha, Samuel Šinkovský, oba 6.B, Filip Nun, 7.C, Adam Pultar, 7.A, Simona Suchá, Tina Voborníková obě 9.B, Kateřina Dvořáková, 9.A, Barbora Morávková a Natálie Řezníčková, obě 8.A

Tradiční burza jinak

Ve čtvrtek 19.10. se koná tradiční burza dětského sportovního oblečení a vybavení - viz pozvánka.

Přespolní běh - okres

26.9. pořádali naši vyučující Tv okresní kolo v přespolním běhu. Z našich běžců se mezi jednotlivci nejvíc dařilo Samuelu Šinkovskému ze 6.B a Simoně Suché z 9.B, kteří ve svých kategoriích zvítězili, na medaili dosáhl také Martin Mrňávek z 8.A na druhém místě. Kromě medailistů zabojovali i další členové družstev a díky tomu skončilo družstvo mladších dívek na čtvrtém místě, starší chlapci obsadili třetí místo a družstva mladších chlapců a starších dívek zvítězila a postoupila do krajského kola v Nové Pace! Gratulujeme a přejeme co nejvíc úspěchů v dalším kole! Pořadí všech účastníků najdete ve výsledkové listině.