Novinky

Celkové výsledky sběru

Datum: 14.6.

Sběr starého papíru byl letos velmi úspěšný, nasbíralo se celkem za 91 920 Kč, v soutěži tříd zvítězily třídy 3.A a 6.A. Podrobnější informace najdete ve zprávě od p. uč. Fiedlerové.

Schůzka rodičů budoucích prvňáků

Datum: 10.6.

Připomínáme termín schůzky rodičů budoucích prvňáků - 11.6. v 17.00.

Hradecké sportovní dny - plavání

Datum: 7.6.

zpráva p. uč. Kronikové
Dne 6. 6. 2019 proběhly soutěže v plavání v rámci Hradeckých her. Naši školu reprezentovali: Markéta Pospíšilová 3.D, Tereza Bláhová a Bára Trenzová 4. C, Adéla Wasilivová 5.A, Anežka Špliňová a Viktorie Wališová 5.B, Matěj Potůček 5.C, Orlando Pezzillo 6.A, Dennis Lovas a Vojtěch Veselý 6. B, Jakub Dyntar 7. B a Martin Mrňávek 9.A. Výborné výsledky podali: Martin Mrňávek 1. místo 50m znak a 1. místo 50m prsa, štafeta Pezzillo, Veselý, Dyntar a Mrňávek 3. místo. Naše škola obsadila celkově 6. místo z hradeckých škol. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Krajské finále v minivolejbalu dívek

Datum: 7.6.

Dne 5. 6. se konalo krajské finále v modrém volejbalu dívek v Dřevěnicích. Děvčata sehrála výborná utkání a po čtyřech výhrách a jedné prohře nakonec obsadila 2. místo. Gratulujeme a děkujeme skvělou reprezentaci školy. Sestava: Veronika Pecinová 7.A, Tereza Nosková, Nikola Roupcová a Petra Šintáková 7.C

Hradecké sportovní dny

Datum: 6.6.

Tradiční akce se účastní atleti všech hradeckých škol, z našich reprezentantů se tentokrát dařilo více chlapcům, viz informace p. uč. Nováčka:

Vernisáž - Almanach

Datum: 6.6.

K Vernisáži se tradičně připravuje také "Almanach"  slohových prací, určitě stojí za přečtení:-)

Červnové termíny

Datum: 31.5.

Z četných červnových termínů připomínáme 4.6. konzultace učitelů (1. st 15:00-16:00, 2. st. 15:30-16:30).

Vernisáž - foto

První fotografie z VERNISÁŽE od našich školních fotografů najdete mezi fotogaleriemi :-)

Okresní vybíjená

zpráva p. uč. Bařákové
Turnaj ve vybíjené se konal 10.4.2019. Obsadili jsme 4. místo z celkového pořadí. Naše škola se těsně nedostala do skupiny o první tři místa (o jeden bod jsme prohráli ve skupině s ZŠ Libčany). V souboji o další místa se nám dařilo lépe. Výsledek turnaje: 1. místo ZŠ Štefcova, 2. místo ZŠ Jiráskovo náměstí, 3. místo ZŠ Libčany, 4. místo ZŠ Milady Horákové.

Okresní minivolejbal

Datum: 29.5.

zpráva p. uč Andrlové
Dne 28.5. se uskutečnila na ZŠ Plotiště okresní soutěž v minivolejbalu dívek. Díky jejich velké bojovnosti se nakonec děvčata umístila na krásném 2. místě a vybojovala si tak postup do krajského kola, gratulujeme! Pořadí týmů: 1. ZŠ Plotiště, 2. ZŠ M. Horákové, 3. ZŠ Chlumec, 4. ZŠ Nechanice. Reprezentovali nás: Martina Čecháková, Georgine Gabriella Haas, Klára Zelinková, všechny 6.C, Tereza Nosková, Pera Šintáková a Nikola Roupcová, všechny 7.C