Úřední hodiny během prázdnin

Úřední hodiny jsou každé pondělí 9.00-12.00

Sport Hradec Cup 2019

Sport Hradec Cup 2019 - video z akce, do které jsem se také zapojili.

Turnaj o Pohár starosty města Pardubic

zpráva p. uč.Kronikové
Dne 25. 6. se konal turnaj v kin- ballu v Pardubicích. Naši školu reprezentovala dvě družstva a obě si vedla výborně. Družstvo mladších zvítězilo a získalo pohár. Družstvo starších obsadilo 2. místo. Mladší: Karolína Vaňková 7.A, Karolína Krausová, Pavel Kudrnáč, Matěj Přívozník a Petra Šintáková 7.C  Starší: Štěpán Hanuska, Karolína Marková, Vojtěch Pavlík a Adam Pultar 8.A, Luisa Pavlíčková 8.C . Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Prázdniny jsou tady

Všem našim žákům, jejich rodičům, zaměstnancům i dalším návštěvníkům našich stránek přejeme krásně a pohodové prázdniny:-)

Diplom za sběr papíru

O  tom, že jsme starého papíru za celý rok nasbírali skutečně hodně svědčí i diplom od firmy Napos.

Projekt "Pestrá strava"

Další žáčci třeťáci (3.C a 3.D) si mohli užít Projektový den s paní Víravovou (nutriční poradkyní). V září se dočkají i třídy 3.A a 3.B. Ti první nasadili vysokou laťku...

Celkové výsledky sběru

Sběr starého papíru byl letos velmi úspěšný, nasbíralo se celkem za 91 920 Kč, v soutěži tříd zvítězily třídy 3.A a 6.A. Podrobnější informace najdete ve zprávě od p. uč. Fiedlerové.

Hradecké sportovní dny - plavání

zpráva p. uč. Kronikové
Dne 6. 6. 2019 proběhly soutěže v plavání v rámci Hradeckých her. Naši školu reprezentovali: Markéta Pospíšilová 3.D, Tereza Bláhová a Bára Trenzová 4. C, Adéla Wasilivová 5.A, Anežka Špliňová a Viktorie Wališová 5.B, Matěj Potůček 5.C, Orlando Pezzillo 6.A, Dennis Lovas a Vojtěch Veselý 6. B, Jakub Dyntar 7. B a Martin Mrňávek 9.A. Výborné výsledky podali: Martin Mrňávek 1. místo 50m znak a 1. místo 50m prsa, štafeta Pezzillo, Veselý, Dyntar a Mrňávek 3. místo. Naše škola obsadila celkově 6. místo z hradeckých škol. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Krajské finále v minivolejbalu dívek

zpráva p. uč. Kronikové
Dne 5. 6. se konalo krajské finále v modrém volejbalu dívek v Dřevěnicích. Děvčata sehrála výborná utkání a po čtyřech výhrách a jedné prohře nakonec obsadila 2. místo. Gratulujeme a děkujeme skvělou reprezentaci školy. Sestava: Veronika Pecinová 7.A, Tereza Nosková, Nikola Roupcová a Petra Šintáková 7.C

Hradecké sportovní dny