Úřední hodiny během prázdnin

Úředním dnem během prázdnin je vždy pondělí od 9:00 do 12:00.

Hurá na prázdniny

Všem našim žákům, jejich rodičům, všem vyučujícím a dalším zaměstnancům naší školy přejeme příjemné a pohodové prázdniny plné radosti a odpočinku:-)

70 let od popravy Milady Horákové

Miroslav Ivanov v knize Justiční vražda aneb Smrt Milady Horákové uvádí: „Tak proběhl nejhroznější monstrproces v Československu. Poprvé za existence republiky – tedy od roku 1918 – byla odsouzena k trestu smrti za politické „přečiny“ žena.“ V sobotu, 27. června, uběhne od smrti JUDr. Milady Horákové, oběti justiční vraždy, která byla výsledkem vykonstruovaného politického procesu, sedmdesát let.

Konec školního roku

Vysvědčení se rozdává v úterý 30.6. celým třídám, 1. stupeň od 8 hodin, 2. stupeň sraz v 9:00 před školou
- s sebou prohlášení o bezinfekčnosti  a roušku. Žáci 2. stupně při odchodu vyklidí šatní skříňky. 30. 6. školní jídelna nevaří.

Matematický korespondenční seminář

Na stránkách našeho matematického semináře je zveřejněno řešení a výsledková listina 5. kola.

Seznamy 1. tříd

Pro zájemce jsou k dizpozici seznamy budoucích prvních třídSchůzka rodičů budoucích prvňáčků se koná 9.6. od 16.00.

Přijatí do 1. tříd

Zveřejňujeme "Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání od školního roku 2020/21". Schůzka rodičů budoucích 1. tříd se koná v úterý 9. června 2020 v 16:00.

Informace k hodnocení výsledků vzdělávání

Informace k hodnocení výsledků vzdělávání za 2. pololetí školního roku 2019/2020:  ve 2. pololetí školního roku 2019/2020 budou žáci hodnoceni dle příslušných ustanovení vyhlášky MŠMT 211/2020 Sb.

INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 2. STUPNĚ

INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ 2. STUPNĚ K OTEVŘENÍ ŠKOL OD 8. ČERVNA 2020 Vážení rodiče,
v současné době nejsme zatím schopni zajistit výuku žáků 2. stupně podle dosud platných metodických doporučení. Pokud budou doporučení upravena a budeme splňovat všechny prostorové, personální a hygienické podmínky, pokusíme se aktuálně na tuto situaci reagovat a umožnit žákům 2. stupně návštěvu školy. Případné informace o změně najdete na stránkách školy.

Přihláška do školní družiny

Přihláška do školní družiny pro školní rok 2020/21 (odevzdat do 15.6.): .pdf.doc. Řádně vyplněnou přihlášku vhoďte do poštovní schránky ZŠ u hlavního vchodu. Netýká se budoucích prvňáčků, jejich rodiče dostanou informace na schůzce 9.6.