Mikuláš - foto

I naší školou prošel Mikuláš se svými společníky:-) Děkujeme 9.B za pomoc při řešení "pekelných otázek".

Korespondenční seminář - pořadí

Už více než dvě stovky řešitelů našeho matematického korespondenčního semináře najdete ve výsledkové listině.

Mikuláš 2018

Téměř po roce na našem youtube kanále přibylo další video - Mikuláš 2018. Video natočil a zpracoval Martin Brázda z 9.B.

Jarmark - program

V úterý 11. 12. od 16.30 do 18.00 h. proběhne školní adventní JARMARK, doprovodný program zde.

Změny v přijímacím řízení na SŠ

Na naší stránce Přijímací řízení na střední školy najdete novelu vyhlášky č. 353/2016 SB k přijímacímu řízení na SŠ.

Prosincové termíny

prosincových termínů připomínáme především 4.12. konzultace učitelů.

Korespondenční seminář - řešení 2. kola

Na stránkách korespondenčního semináře bylo zveřejněno řešení 2. kola.

Hledáme učitele

Hledáme vyučujícího na 2. stupeň na pozici učitel cizích jazyků (Aj,Nj) s nástupem od 1.2. 2019.

Školní kolo ČjO

Ve čtvrtek 22.11. proběhlo školní olympiády v českém jazyce za účasti více než dvaceti zájemců z osmých a devátých tříd. Nejlepšího výsledku dosáhly Veronika BEDNÁŘOVÁ, 8. A a Beata RÁŽOVÁ, 9. B, obě získaly 32, 5 bodu. Další pořadí první zhruba třetiny soutěžících najdete zde.

Testování ČŠI

Naše škola, spolu se stovkami dalších, byla vybrána Českou školní inspekcí pro testování znalostí dopravní výchovy. Testování absolvovaly všechny naše šesté třídy, které ve srovnání s ostatními školami celkově dosáhly průměrných výsledků. Nejlépe dopadly otázky na vybavení cyklisty, naopak nejméně naše děti uspěly v otázkách o bezpečném pohybu chodce nebo přednosti v jízdě. Nejlepší znalosti prokázala Kristýna Peterková, 6.B (74% úspěšnost), dále Lukáš Severa, 6.B, Kristýna Bajerová, 6.C, Viktorie Vlášková, 6.C (všichni 68%).