Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Zápis do prvních tříd - rezervace pro podpisy žádostí o přijetí

Vážení rodiče,
byl spuštěn systém REZERVACE termínu pro podepsání žádosti, kterou jste vyplnili elektronicky. S sebou si vezměte příslušné doklady. Pokud máte zájem o vydání Městské karty MHD pro své dítě zdarma, vytiskněte Žádost oboustranně, vyplňte a spolu s fotografií dítěte (3,5 x 4,5 cm zezadu podepsanou) nám předáte při podpisu. Pokud nemáte tuto možnost, dáme vám Žádost při podpisu, doma si vyplníte a spolu s fotografií vložíte do poštovní schránky před hlavním vchodem do budovy školy.

Zápis do ZUŠ

Zápis do základních uměleckých škol probíhá do 20.5. - viz informace.

Spuštění online výuky v Teams

Vážení rodiče,
od úterý 31.3. spouštíme na 2.stupni organizovanou online výuku vybraných hodin v aplikaci Teams podle provizorního rozvrhu (hodiny až od úterý 31.3.). Vyučovací hodiny jsou organizované stejně jako za normální situace - trvají 45 minut, začátky jsou v 8:00, 8:55, 10:00 a 10:55. Většina vašich dětí už je připojená a pracuje na zadaných úkolech, ve svých příspěvcích uvidí "pozvánky" na příslušné hodiny. Je možné nainstalovat mobilní aplikaci Teams firmy Microsoft, pro děti většinou ideální řešení, protože jsou na svůj mobil zvyklé:-)) K zapojení do hodiny jsou nutná sluchátka (ntb, tablet, mobil mají obvykle svoje reproduktory), velmi vhodný, ale ne nutný, je mikrofon (ntb, tablet, mobil mají opět obvykle svůj). Prosíme o trpělivost, služba je úplně nová pro děti i pro všechny vyučující. Na 1. stupni si výuku organizují třídní učitelky. Některé třídy jsou do Teams také připojené.

Informace k zápisu do 1.tříd - aktualizováno 30.3. - odkaz na zápis

Důležité informace k zápisu do 1. tříd najdete zde, vhodné je pročíst také desatero pro rodiče. Elektronický zápis bude probíhat od 1. do 30. 4., vzhledem k současné situaci není potřeba spěchat. Zapisovat se můžete na této adrese: https://www.sirs.cz/zs-horak-hk-s18/zapis.htm

Žádosti o ošetřovné

Vážení rodiče,
žádosti o ošetřovné budeme zasílat pouze elektronicky, mail skola@zshorakhk.cz.

Na hokejovém soutoku

Na youtube kanále hradeckých hokejistů najdete video s našimi čtvrťáky (cca od 6:30 minuty) :-)

Výuka na ČT2

Česká televize od 16.3. spouští projekt UčíTelka s výukovými pořady pro1. stupeň i pro přípravu k přijímacím zkouškám.

Výběrové řízení na multifunkční zařízení do jídelny

Matematický korespondenční seminář

Na stránkách našeho matematického semináře je zveřejněno zadání 5. kola.