Celkové výsledky sběru

Sběr starého papíru byl letos velmi úspěšný, nasbíralo se celkem za 91 920 Kč, v soutěži tříd zvítězily třídy 3.A a 6.A. Podrobnější informace najdete ve zprávě od p. uč. Fiedlerové.

Schůzka rodičů budoucích prvňáků

Připomínáme termín schůzky rodičů budoucích prvňáků - 11.6. v 17.00.

Hradecké sportovní dny - plavání

zpráva p. uč. Kronikové
Dne 6. 6. 2019 proběhly soutěže v plavání v rámci Hradeckých her. Naši školu reprezentovali: Markéta Pospíšilová 3.D, Tereza Bláhová a Bára Trenzová 4. C, Adéla Wasilivová 5.A, Anežka Špliňová a Viktorie Wališová 5.B, Matěj Potůček 5.C, Orlando Pezzillo 6.A, Dennis Lovas a Vojtěch Veselý 6. B, Jakub Dyntar 7. B a Martin Mrňávek 9.A. Výborné výsledky podali: Martin Mrňávek 1. místo 50m znak a 1. místo 50m prsa, štafeta Pezzillo, Veselý, Dyntar a Mrňávek 3. místo. Naše škola obsadila celkově 6. místo z hradeckých škol. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Krajské finále v minivolejbalu dívek

zpráva p. uč. Kronikové
Dne 5. 6. se konalo krajské finále v modrém volejbalu dívek v Dřevěnicích. Děvčata sehrála výborná utkání a po čtyřech výhrách a jedné prohře nakonec obsadila 2. místo. Gratulujeme a děkujeme skvělou reprezentaci školy. Sestava: Veronika Pecinová 7.A, Tereza Nosková, Nikola Roupcová a Petra Šintáková 7.C

Hradecké sportovní dny

Tradiční akce se účastní atleti všech hradeckých škol, z našich reprezentantů se tentokrát dařilo více chlapcům, viz informace p. uč. Nováčka:

Vernisáž - Almanach

K Vernisáži se tradičně připravuje také "Almanach"  slohových prací, určitě stojí za přečtení:-)

Červnové termíny

Z četných červnových termínů připomínáme 4.6. konzultace učitelů (1. st 15:00-16:00, 2. st. 15:30-16:30).

Vernisáž - foto

První fotografie z VERNISÁŽE od našich školních fotografů najdete mezi fotogaleriemi :-)

Okresní vybíjená

zpráva p. uč. Bařákové
Turnaj ve vybíjené se konal 10.4.2019. Obsadili jsme 4. místo z celkového pořadí. Naše škola se těsně nedostala do skupiny o první tři místa (o jeden bod jsme prohráli ve skupině s ZŠ Libčany). V souboji o další místa se nám dařilo lépe. Výsledek turnaje: 1. místo ZŠ Štefcova, 2. místo ZŠ Jiráskovo náměstí, 3. místo ZŠ Libčany, 4. místo ZŠ Milady Horákové.

Okresní minivolejbal

zpráva p. uč Andrlové
Dne 28.5. se uskutečnila na ZŠ Plotiště okresní soutěž v minivolejbalu dívek. Díky jejich velké bojovnosti se nakonec děvčata umístila na krásném 2. místě a vybojovala si tak postup do krajského kola, gratulujeme! Pořadí týmů: 1. ZŠ Plotiště, 2. ZŠ M. Horákové, 3. ZŠ Chlumec, 4. ZŠ Nechanice. Reprezentovali nás: Martina Čecháková, Georgine Gabriella Haas, Klára Zelinková, všechny 6.C, Tereza Nosková, Pera Šintáková a Nikola Roupcová, všechny 7.C