Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Zájmová činnost

Zájmovou činností rozumíme veškerou činnost kromě standardní výuky. Mohli bychom ji rozdělit do několika oblastí :

Školní družina

Ve své činnosti se snaží vycházet maximálně vstříc zájmům dětí a respektovat i to, že zájmy menších dětí jsou nestálé a proměnlivé. Proto program někdy probíhá i jinak než v jednotlivých odděleních, ale je nabízena i různá činnost napříč jednotlivými odděleními.

Sport na hřišti

Od jara do podzimu včetně sobot, nedělí i prázdnin je školní hřiště odpoledne a navečer otevřeno všem zájemcům o volné, neorganizované sportování. Je možné si půjčovat i různé sportovní náčiní. Na dění dohlíží správce.
Vše je zdarma, provoz je finančně zajištěn Magistrátem, tj. zřizovatelem školy.

Kroužky

Snažíme se nabízet kroužky z různých oblastí (jazykové, sportovní, výtvarné a hudební), žákům se zájmem o studium přípravu na přijímací zkoušky. Využíváme dalších prostor (např. dobře vybavené keramické dílny, víceúčelového hřiště a tří tělocvičen) nebo personálních možností (např. hrátky s řečí, dramatický kroužek).

Přehled kroužků najdete na adrese https://www.sirs.cz/zs-horak-hk.htm