Mléko a ovoce do škol

• Naše škola je zapojena do celostátního projektu "Mléko do škol" a "Ovoce a zelenina do škol", které dodává firma:
    COME vending s.r.o., Masarykova třída 342/39, 746 01 Opava - Město, www.come.cz, www.happysnack.cz

Projekt Happysnack – školní automat na zdravou svačinku – sdružuje evropské dotované programy Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol doplněné o výrobky splňující požadavky na zdravou výživu dětí, žáků a studentů v souladu s platnou legislativou.

Povinností firmy je dodat dotované produkty do školy, škola dále zabezpečuje jejich distribuci mezi žáky.
Chtěli bychom Vás proto požádat o spolupráci.
V den dodání dostanou učitelé, kterých se to týká informaci , aby o přestávce poslali z každé třídy  2 - 3 žáky do školní jídelny.
Všechny produkty - ovoce i mléko -  jsou zdarma pro vybrané třídy.

- u projektu OVOCE do škol došlo ke změně :
projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL je od letošního školního roku určen pro žáky prvního stupně.
minimálně dvakrát měsíčně dostanou žáci až dvě porce čerstvého ovoce a zeleniny, krájené ovocné saláty, lisované šťávy a protlaky i vybrané produkty

- u projektu MLÉKO :
- v naší škole jsou do projektu zapojeny pouze první třídy.
  Žáci dostávají:
zdarma 2x za měsíc jednu porci neochuceného mléka pro každého žáka, čerstvé sýry, jogurty, acidofilní mléka a vybrané produkty.
Ochucené mléčné výrobky s doplatkem žáka dodává firma do  školních automatů.

Děkujeme za pochopení.
Za školní jídelnu - M. Vampolová