Naše úspěchy v soutěžích

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2016 - 2017

Humanitní a estetické obory:

Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo

3. místo - Laura Klapková, 6.A

Recitační soutěž (neurčuje se pořadí)

postup do krajského kola - Tereza Brinkmanová, 2.C

Přírodovědné a technické obory:

Archimediáda (Fyzikální olympiáda kategorie G)

3. místo: Tomáš Kubišta, 7.A, 5. místo: Johana Kinclová, 7.A, 6.místo: Yevgen  Shmano, 7.B

Pythagoriáda - okresní kolo

1.-8. místo: Jan Dresler, 5.A 

2.-3. místo: Kristýna Kratěnová, 7.A

Matematický korespondenční seminář - okresní soutěž

3. místo - Martinková Lucie, 5.A

Matematický Klokan - okresní kolo

2. místo - Jan Dresler, 5.A

Biologická olympiáda - okresní kolo

4. místo - Vojtěch Kokrda, 7.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

3. místo - Kateřina Racková, 8.B

5. místo - Martin Hoskovec, 9.A

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

3. místo - Vojtěch Kokrda, 7.A

6. místo - Kateřina Pánková, 7.B

Matematická olympiáda - okresní kolo

6.-10. místo - Adam Novotný, 5.C

6.-8. místo - Kristýna Kratěnová, 7.A

PC_ák - meziregionální soutěž SPŠE Pardubice - kategorie grafický návrh

5.místo - Karolína Chladíková z 9.A

Logická olympiáda (soutěž Menzy ČR) - celostátní kolo

6. místo - Jan Dresler, 5.A

Sport:

MONTS Dětský triatlon
1. místo
- Sam Šinkovský, 5.B
2. místo - Martin Mrňávek, 7.A

Hradecké sportovní hry
2. místo
- celkové pořadí škol
1. místo - starší dívky: Barbora Hlavová, Veronika Pultarová, Katerina Jalovegová, všechny 9.C, Tina Voborníková, Gabriela Lhotáková, Simona Suchá, všechny 8.B
2. místo - mladší dívky: Kristýna Kratěnová, Nikola Houžvičková, Tereza Šimová, všechny 7.A, Beáta Rážová, Lucie Machová, obě 7.B, Jana Maršounová, 6.A

Coca cola cup dívek
regionální kolo

2. místo:  Novotná Gábina a Pakostová Adéla 6.B, Spišáková Petra 7.A, Machová Lucie 7. B, Khulan Edermechineg a Lucie Šturmová 8.A, Lucie Landová 8. B, Míša Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová, Anna Kadečková 9.A, Tereza Kotoučková, Barbora Hlavová a Veronika Pultarová 9.C.

Atletický čtyřboj - starší dívky

krajské kolo

3. místo: Tina Voborníková, Kateřina Marešová, Gabriela Lhotáková, všechny 8.B, Veronika Pultarová, 9.C, Kateřina Dvořáková, 8.A

okresní kolo - 1. místo

Pohár rohlasu - okresní kolo

2. místo: Dvořáková Kateřina 8.A, Lhotáková Gabriela, Suchá Simona, Kotíková Veronika a Voborníková Tina 8.B, Hlavová Barbora, Tomíková Veronika, Yalovegová Kateřina a Pultarová Veronika 9. C

Štafetový pohár dětí 1. - 5.roč 

krajské kolo

3. místo:  Trenzová Barbora a Veronika, Bláhová Tereza, Antonín Thiele z 2.C, , Alena Veverková, Anežka Špliňová, Tobiáš Čermák, Tadeáš Novák z 3.B, Jolča Trunečková a Dominik Kmínek ze 3.B, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik za 4.B, Aneta Rážová a Tomáš Gloser ze 4.A, Eva Perthenová, Amálka Kučerová, Adam Kropáček z 5.A, Ema Thiele, Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B

okresní kolo 

2. místo:  Trenzová Barbora a Veronika, Bláhová Tereza, Antonín Thiele z 2.C, Matěj Schmid 2.D, Alena Veverková, Anežka Špliňová, Tobiáš Čermák, Tadeáš Novák z 3.B, David Tezour z 3.A, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik za 4.B, Aneta Rážová a Tomáš Gloser ze 4.A, Eva Perthenová, Adam Kropáček z 5.A, Ema Thiele, Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B

Vybíjená - děvčata 4. a 5. tříd - krajské kolo - 2. místo, okresní kolo - 1. místo

Petra Šintáková, Eliška Kašparová, Nikola Roupcová, 5.C, Veronika Pecinová, Eva Perthenová, Viktorie Linderová, Kája Vaňková, 5.A, Aneta Rážová, 4.A, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Kristýna Šrajerová, Kateřina Zilvarová, 4.B

Přehazovaná - okresní kolo

2. místo:  Nikola Houžvičková, Natálie Nutilová, Barbora Morávková, všechny 7.A, Lucie Šturmová, 8.A, Veronika Pekárková, Tina Voborníková, Simona Suchá a Kateřina Marešová, všechny 8.B

Kinball

celostátní finále

1. místo: Antonie Hloušková, Adéla Aligerová, Martin Jahodář, všichni 9.A, Verča Pultarová, 9.C, Jakub Chaloupka, Dominik Podhajský, oba 8.A

4. místo: Kristýna Kratěnová, Johana Kinclová, obě 7.A, Kateřina Adamová, Karolína Marková, Štěpán Hanuska, Radek Matějíček, Adam Pultar, všichni 6.A

krajské kolo

1. místo: Kristýna Kratěnová, Johana Kinclová, obě 7.A, Kateřina Pánková, 7.B, Štěpán Hanuska, Radek Matějíček, Adam Pultar, všichni 6.A
2. místo: Antonie Hloušková, Tereza Hvězdová, Adéla Aligerová, Martin Jahodář, Lukáš Hroch, všichni 9.A, Verča Pultarová, 9.C, Jakub Chaloupka, Dominik Podhajský, oba 8.A

Úprk cup 2016 - sálová  kopaná

1. místo: Matějka Lukáš, Thiele Antonín, Perthen Michal, Matušinec Jakub, Přívratský Tobiáš, všichni 2.C, Uhlíř Martin, Ludvík Kryštof, oba 2.A

Minikopaná dívek

krajské kolo

1. místo: Petra Spišáková a Natálie Nutilová 7.A, Lucie Machová 7. B, Lucie Landová 8.B, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková, Michaela Fejglová, Bára Vanišová 9.A, Bára Hlavová a Veronika Pultarová 9.C

okresní kolo

1. místo: Natálie Nutilová 7.A, Lucie Machová 7.B, Lucie Landová 8.B, Tereza Hvězdová, Barbora Vanišová, Anna Kadečková, Antonie Hloušková, Michaela Fejglová 9.A a Tereza Kotoučková 9.C

Krajské kolo přespolního běhu

5.místo - družstva: mladší dívky

Okresní kolo přespolního běhu

1. místo: Martin Mrňávek, 7.A

3. místo: Tina Voborníková, 8.B

2.místo - družstva: mladší dívky

3.místo - družstva: starší dívky

4.místo - družstva: mladší žáci

Atletický trojboj o „Putovní pohár Magistrátu města HK“

1. místo: Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B a Adam Kropáček, Matěj Gábel z 5.A

4. místo: Ema Thiele (5.B), Amálka Kučerová, Eva Perthenová a Verča Hvězdová (všechny 5.a)

1.místo - jednotlivci: Sam Šinkovský, 5.B

Liga škol v orientačním běhu - 1. místo v celkovém pořadí škol

4. kolo (24. 5.):  2. místo: Eva Jelínková, 2.A, Nikola Houžvičková, 7.A, Simona Suchá, 8.B, 5. místo: Barbora Fejglová, 2.D,  Vendula Novotná, 4.A,  Kryštof Ludvík, 2.A, 6. místo:  Barbora Morávková, 7.A

3. kolo (19. 4.): 1. místo - Vendula Novotná, 4.A, 2. místo - Lukáš Pompach, 6.B, 3. místo - Jolana Trunečková, 3.C, Vítek Novotný, 1.D, 4. místo - Anežka Špliňová, 3.B, Nikola Houžvičková, 7.A 
5. místo - Kristýna Kratěnová, 7.A, Jan Pecen, 2.A, Adam Kokrda, 7.A, Šimon Valenta, 8.B
6. místo - Simona Suchá, 8.B, Šimon Rémiš, 2.C, Lukáš Severa, 4.B

2. kolo (12. 10.): 2.místo Štěpán Remiš, 2.C, 3.místo Berenika Machková, 3.C, 
4. místo Jolana Trunečková, 3.C, Kritýna Kratěnová, 7.A a Adam Kokrda, 5.A, 5. místo Vendula Novotná, 4.A, Barbora Morávková, 7.A, 6. místo Lukáš Severa, 4.B a Lukáš Pompach, 6.B

1. kolo (21. 9.)1. místo: Martin Mrňávek, 7.A, 3. místo: Dominika Kunartová, 3.C, Štěpán Rémiš, 2.C, Tomáš Gloser, 4.A, 4.místo: Vendula Novotná, 4.A, 5. místo: Barbora Morávková, 7.A , 6.místo: Aneta Rážová, 4.A, Vítek Novotný1.D


 


 

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2015 - 2016

Humanitní a estetické obory:

Soutěž v recitaci - okresní kolo

postup do krajského kola - Tobiáš Přívratský, 1.C, Adam Kokrda, 4.A, Kája Marková, 5.A

Basic Lingua - jazyková soutěž pořádaná PSJG
3. místo - Nikola Jahelková,9.A

PC-ák - meziregionální soutěž SPŠE Pardubice - kategorie Grafický návrh

3. místo - Karolína Chladíková, 8.A

Přírodovědné a technické obory:

Archimediáda - okresní kolo

1. místo - Kateřina Racková, 3. místo - David Gloser, oba 7.B

Matematický korespondenční seminář

2. místo - Lucie Martinková, 4.A

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

2. místo - Martin Hoskovec z 8.A

 

Pythagoriáda - okresní kolo

5. třídy: 3.-11. místo Šimon Jarkovský, 5.A 

6. třídy: 2.-6. místo Kristýna Kratěnová, 6.A 

 

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

 2. místo - kategorie B - Markéta Vespalcová, 7.A

"Já už to znám, umím..." soutěž SŠTŘ v Hlušicích

 1. místo - kategorie "Mladý elektrikář" - Adam Natanek, 9.A

Sport:

Modrý volejbal (minivolejbal)

okresní kolo

1. místo - Natálie Krejčíková, 6.A, Michaela Růžičková, Kateřina Perthenová, Khulan Edermechineg, Tereza Podolníková, všechny 7.A a Tina Voborníková, 7.B

Atletický čtyřboj

krajské kolo

2. místo - Bára Hlavová a Veronika Pultarová, obě 8.C, Gábina Lhotáková, 7.B, Tereza Kořénková, 9.C, Nikola Tichá, 9.B 

okresní kolo

1. místo - Tereza Kořénková, 9.C, Nikola Tichá, 9.B, Bára Hlavová a Veronika Pultarová, obě 8.C, Gábina Lhotáková, 7.B 

4. místo - Jan Veselý, 9.B, Jakub Černík, 9.C, Jakub Kudrna, 9.B a Jiří Rejl, 8.A

McDonald’s Cup 4. a 5. tříd - okresní kolo

3. místo - Čapek, Hampl, Truneček, Řada, Nun,všichni 5.C, Bereš, Novotná, oba 5.B, Sedláček, Kolín, oba 4.C, Fedor, 4.B, Kropáček, Chaloupek, Gábel a Burda, všichni 4.A

Štafetový pohár

krajské kolo

4. místo - Aneta Rážová, Tomáš Velner a Tomáš Gloser ze 3.A, Jan Štefanik, Adéla Jarošová a Tamara Pakostová ze 3.B, Veronika Hojgrová,  Mathias Holubář a Tereza Bláhová ze 3.C,  Amálie Kučerová a Eva Perthenová ze 4.A, Ema Thiele a Sam Šinkovský ze 4.B, Gabriela Novotná, Nicole Brinkman a Viktor Holubář z 5.B, Jakub Truneček, Filip Nun a Matěj Hampl z 5.C

okresní kolo

3. místo - Aneta Rážová, Tomáš Velner a Šimon Zemánek ze 3.A, Jan Štefanik, Adéla Jarošová a Tamara Pakostová ze 3.B, Veronika Hojgrová, Marek Skořepa, Mathias Holubář a Tereza Bláhová ze 3.C, Adam Kropáček, Amálie Kučerová a Eva Perthenová ze 4.A, Ema Thiele a Sam Šinkovský ze 4.B, Gabriela Novotná, Nicole Brinkman a Lukáš Pompach z 5.B, Jakub Truneček a Matěj Hampl z 5.C

Minikopaná dívek – okresní kolo, postup do republikového finále (5. místo v republice)

 1. místo - Michaela Nováková a Lucie Landová 7.B, Michaela Fejglová, Barbora Vanišová, Anna Kadečková, Antonie Hloušková, všechny 8.A, Tereza Kotoučková 8.C, Nikola Tichá, Nina Cenková, Sára Cenková, Markéta Vrkotová 9.B, Karolína Volková 9.C

Coca cola cup dívek v kopané

3. kolo - meziregionální

2. místo: Natka Nutilová a Petra Spišáková 6.A, Lucie Machová 6.B, Lucie Landová 7.B, Michaela Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová, Anna Kadečková 8.A, Tereza Kotoučková 8.C, Nikola Tichá, Sára Cenková, Markéta Vrkotová a Katka Maršounová 9.B, Karolína Volková 9.C

okresní (regionální) kolo

1. místo: Machová Lucie 6. B, Eliášová Sofie 7. A, Landová Lucie a Nováková Michaela 7. B, Fejglová Michaela, Hloušková Antonie, Hvězdová Tereza a Vanišová Barbora 8. A, Kotoučková Tereza 8. C, Cenková Nina, Cenková Sára, Tichá Nikola a Vrkotová Markéta 9. B, Volková Karolína 9. C

Volejbal - okresní kolo

3. místo - Michaela Růžičková, Kateřina Perthenová, obě 7.A, Tina Voborníková, 7.B, Petra Divišková, 8.C, Tereza Linderová, Barbora Burešová, obě 9.A, Nina Cenková a Kateřina Maršounová, obě 9.B

Halová kopaná - okresní kolo

3. místo - Jakub Kudrna, Jakub Lounek, všichni 9.B, Matěj Flajzar, Jakub Černík, Patrik Dostál, všichni 9.C, Martin Štaier, Jiří Rejl, oba 8.A, Matyas Jirkův, 7.A  Adam Karmin, 7.B

Okresní kolo vybíjené - 4.,5. třídy

3.místo - Filip Nun, Tobiáš Čapek, Štěpán Brož a Matěj Hampl 5.C, Marián Naar, Tadeáš Nutil, Vojtěch Horák  a Filip Jan V.B, Martin Laštůvka a Adam Fedor IV.B, Adam Kropáček a Matěj Gábel IV.A

Kin-ball - pohár základních škol

republikové kolo

1.místo - mladší žáci: Míša Pokorná, Adéla Kozlová, Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka (nejlepší odpalovač), všichni 7.A, Kristýna Kratěnová a Johana Kinclová ze 6.A a Káťa Pánková ze 6.B

krajské kolo

1. místo - mladší žáci , 3. místo - starší žáci

Kateřina Pánková, Barbora Morávková, Johana Kinclová, Kristýna Kratěnová, Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, Adéla Kozlová, Michaela Pokorná, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková, Adéla Aligerová, Vojta Kořínek, Jan Erben, Martin Jahodář a Lukáš Hroch

Úprk Cup - fotbalový turnaj

Viktor Audrlický a David Tezour ze 2.A, Tobiáš Čermák, Standa Coufal, Filip Zezula, Michael Ryšavý, všichni 2.B a Dominik Kmínek, 2.C

Florbal - mladší dívky

krajské kolo

1. místo - Nicol Trávníčková, 6.A, Sofie Eliášová, Michaela Pokorná, Adéla Kozlová a Kateřina Perthenová, všechny 7.A, Kateřina Marešová, Lucie Landová, Michaela Nováková, všechny 7.B, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková a Michaela Fejglová, všechny 8.A

okresní kolo

 1. místo - Nikol Trávníčková, 6.A, Adéla Kozlová, Michaela Pokorná, Sofie Eliášová, Kateřina Perthenová, všechny 7.A, Lucie Landová, Kateřina Marešová, obě 7.B, Tereza Hvězdová, Antonie Hloušková a Michaela Fejglová, všechny 8.A

Přespolní běh - krajské kolo

 2. místo - Simona Suchá ze 7.B, 4. místo - Jirka Rejl, 8.A.

7. místo - mladší žáci: Jiří Rejl, 8.A, Martin Mrňávek, 6.A, Jan Kořének, 6.A, Jan Čížek, 6.A, Tomáš Kadeřávek, 7.A a Dominik Podhajský, 7.A
6. místo - mladší žákyně: Simona Suchá, 7.B, Nikola Houžvočková, 6.A, Kristýna Kratěnová, 6.A, Kateřina Dvořáková, 7.A, Martina Bergerová, 7.A, Barbora Morávková, 6.A

Přespolní běh - okresní kolo

1. místo - mladší žáci: Jiří Rejl, 8.A, Martin Mrňávek, 6.A, Dominik Podhajský, 7.A, Adam Karmin, 7.B a Tomáš Kadeřávek, 7.A
2. místo - mladší žákyně: Tina Voborníková, 7.B, Nikola Houžvičková, 6.A, Kristýna Kratěnová, 6.A, Kateřina Dvořáková, 7.A a Martina Bergerová, 7.A
3. místo - starší žákyně: Štěpánka Kroniková, 9.C, Nikola Tichá, 9.B, Michaela Fejglová, 8.A, Veronika Pultarová, 8.C a Radka Dejdarová, 9.B

Atletický trojboj čtyřčlenných družstev

1. místo - Matěj Hampl, Jakub Truneček, Filip Nun a Kristián Bočkaj, všichni 5.C

Liga škol v orientačním běhu

v celkovém pořadí škol - 2. místo

  1. kolo (23. 9.): 1. místo Simona Suchá, 7.B,  3. místo Štěpánka Kroniková, 9.C,  5. místo David Gloser, 7.B
  2. kolo (21.10.)1. místo Simona Suchá, 7.B,  2. místo Vendula Novotná, 3.A, 3. místo Štěpánka Kroniková, 9.C, Tomáš Gloser, 3.A, Jan Kučera, 9.A, 5. místo Barbora Vanišová, 8.A, Lukáš Pompach, 5.B, 6. místo Amálka Kučerová, 4.A
  3. kolo (13.4.): 1. místo: Novotná Vendula, 3.A, Suchá Simona, 7.B, Pompach Lukáš, 5.B, 3. místo: Morávková Alžběta, 3.A, Kroniková Štěpánka, 9.C, Ludvík Kryštof, 1.A, 4. místo: Kučera Jan, 9.A, 6. místo: Špliňová Anežka, 2.B
  4. kolo (11.5.)1. místo - Amálka Kučerová, 4.A,  2. místo - Vendula Novotná, 3.A, Štěpánka Kroniková, 9.C, Lukáš Pompach, 5.B,   3. místo - Simona Suchá, 7.B, 4. místo - Martin Mrňávek, 6.A,  5. místo - Alžběta Morávková, 3.A,  Tomáš Gloser, 3.A, David Gloser, 7.B, 6. místo - Anna Matušincová, 4.B 

 

Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2014 - 2015

Humanitní a estetické obory:

Hradecký slavík 2015

1. místo - Viktorie Jančová, 2.C

Recitační soutěž

krajské kolo:
Jan Veber, 5.C - poděkování, Šárka Hrbáčková, 5.C - čestné uznání
Šimon Přívratský, 5.C - postup na celostátní přehlídku dětských recitátorů ve Svitavách
okresní kolo:
postup do krajského kola: Šimon Přívratský 5.C, Jan Veber 5.C, Šárka Hrbáčková 5.C

Basic Lingua - jazyková soutěž pořádaná PSJG
1. místo - Linda Mlázovská,9.C

Přírodovědné a technické obory:

Matematický korespondenční seminář

1. místo - Lukáš Pokorný z 5.A, 5. místo - Evgen Šmaňo, 5.C, 6. místo - Johana Kinclová, 5.A

Pythagoriáda

okresní kolo:
kategorie 5. tříd: 1.-3. místo - Lukáš Pokorný, 5.A 

Matematický Klokan
krajské kolo:
kategorie Cvrček: 1.-6. místo - Jan Dresler, 3.A 
kategorie Benjamin: 5. místo - Aneta Zajícová, 7.B
okresní kolo:
kategorie Cvrček: 1.-3. místo - Jan Dresler, 3.A 
kategorie Klokánek: 5. místo - Sylvie Kroniková, 5.A
kategorie Benjamin: 5. místo - Aneta Zajícová, 7.B

Matematická olympiáda
okresní kolo:
kategorie Z5: 1.-2. místo - Lukáš Pokorný, 5.A

kategorie Z6: 5.-7. místo - David Gloser, 6.B

kategorie Z7: 2.-5. místo - Michal Martinek, 7.A

Zeměpisná olympiáda
krajské kolo:
4. místo - Martin Stárek, 6.B
okresní kolo:
2. místo - Martin Stárek, 6.B, 5. místo - Jan Nosek, 6.B, Michal Martinek, 7.A, Matyáš Zemánek, 9.A, 6. místo - Kryšpín Kučera, 9.C

Chemická olympiáda

krajské kolo:

5. místo - Kryšpín Kučera, 9.C

okresní kolo:
6. místo - Kryšpín Kučera, 9.C

Logická olympiáda (celostátní soutěž organizovaná sdružením Mensa)

postup do krajského kola: Jan Dresler, 3.A, Jiří Bojčuk, Kristýna Kratěnová a Sylvie Kroniková, všichni 5.A

Sport:

Triatlon pro každého

1. místo -  Martin Mrňávek 5.A, Jakub Černík 8.C a Aneta Mrkvičková, 9.B

Hradecké sportovní dny

plavání

3. místo - celkové hodnocení škol

 2. místo: 50 m volný - způsob Jan Veselý, 8.B

3. místo: 50 m prsa - Jan Veselý, 8.B

3. místo: štafeta na 4x50 metrů -  Jan Stašák, 8.B, Jakub Janča, 6.A, Jan Veselý, 8.B a Martin Mrňávek, 5.A

atletika

1. místo - mladší žákyně: Tina Voborníková, 6.B, Simona Suchá, 6.B  Kateřina Šimůnková, 7.A, Aneta Spěšná, 7.B, Barbora Hlavová, 7.C, Johana Coufalová, 7.C

2. místo - starší žákyně: Nikola Tichá, 8.B, Adéla Semencová, 8.B, Tereza Kořénková, 8.C, Štěpánka Kroniková, 8.C, Daniela Paulíková, 9.C, Markéta Řeháková, 9.C, Lucie Růžičková, 9.C, Veronika Pultarová, 7.C

Modrý volejbal

krajské kolo

6.místo - Kateřina Perthenová a Michaela Růžičková ze 6.A, Tina Voborníková ze 6.B, Tereza Linderová a Barbora Burešová, obě z 8.A

CocaCola Cup - dívky

republikové kolo

3. místo - 6.B Nováková Michaela, 7.B Fejglová Michaela, Kadečková Anna, Vanišová Barbora, 7.C Coufalová Johana, Kotoučková Tereza, 8.A Linderová Tereza, 8.B Cenková Sára, Tichá Nikola, 8.C Volková Karolína, 9.A Černá Veronika

O postup se dále zasloužily: Landová Lucie 6.B, Eliášová Sofie 6.A, Hvězdová Tereza, Schmiedová Kristýna 7.A, Cenková Nina, Doležalová Martina, Vrkotová Markéta 8.B
 

Štafetový pohár – běháme s mistryní světa Ludmilou Formanovou

krajské kolo

3.místo - Hojgrová a Bláhová z II.C, Kučerová, Perthenová a Kropáček z III.A, Šinkovský, Legerský, Navrátil a Hovorková z III.B, Voděracký ze III.C, Nun, Hampl a Truneček ze IV.C, Kořének, Kratěnová, Houžvičková, Morávková a Krejčíková z V.A, Pospíšil z V.B a Rážová z V.C

Atletický čtyřboj - starší žáci

okresní kolo 

3.místo - Dominik Hodek, 9.C, Jakub Kudrna, 8.B, Jakub Černík, 8.C Adam Capoušek a Filip Elsner, oba 9.A

Pohár rozhlasu - dívky  6.,7. třídy

krajské kolo

1. místo - Johana Coufalová, Veronika Pultarová, Barbora Hlavová, všechny 7.C, Simona Suchá, 6.B, Kateřina Šimůnková, 7.A, Antonie Hloušková, Aneta Zajícová a Aneta Spěšná, všechny 7.B

okresní kolo:

1. místo - Johana Coufalová, Veronika Pultarová, obě 7.C, Simona Suchá, Tina Voborníková, obě 6.B, Barbora Zimová, Kateřina Šimůnková, obě 7.A, Barbora Vanišová, Antonie Hloušková, Aneta Zajícová a Aneta Spěšná, všechny 7.B.

Přehazovaná - dívky

krajské kolo:
2. místo - Michaela Růžičková, 6.A, Johana Coufalová, Petra Divišková, Katka Červená, Tereza Kotoučková a Veronika Pultarová, všechny 7.C, Nina Cenková, a Nikola Tichá, obě 8.B

okresní kolo:
2. místo - Michaela Růžičková, Katka Perthenová, obě 6.A, Petra Divišková, Barbora Hlavová, Katka Červená a Veronika Pultarová, všechny 7.C, Nina Cenková, Radka Dejdarová, Katka Maršounová a Nikola Tichá, všechny 8.B

Štafetový pohár – běháme s mistryní světa Ludmilou Formanovou

okresní kolo

1.místo: Hojgrová a Bláhová z 2.C, Kučerová, Perthenová a Kropáček z 3.A, Šinkovský, Legerský a Hovorková z III.B, Voděracký ze 3.C, Nun, Hampl a Truneček ze 4.C, Kořének, Kratěnová, Houžvičková, Morávková a Šimová z 5.A, Pospíšil a Nutilová z 5.B

Pohár základních škol v kin-ballu

celostátní kolo

4. místo  - mladší žáci:
Terezie Čapková, Tereza Hvězdová, Jan Erben, Vojtěch Kořínek a Martin Jahodář, všichni 7.A, Michaela Pokorná, Adéla Kozlová a Dominik Podhajský, všichni 6.A

krajské kolo

2. místo - mladší žáci:
Terezie Čapková, Tereza Hvězdová, Jan Erben, Vojtěch Kořínek a Martin Jahodář, všichni 7.A, Michaela Pokorná, Adéla Kozlová a Dominik Podgajský, všichni 6.A
3. místo - starší žáci:
David Doležal, Lukáš Podrábský, Tereza Kořénková, Patrik Dostál a Derek Tesař, všichni 8.C, Dominik Hodek, 9.C

Vybíjená 3.-5. tříd

okresní kolo:

3. místo - Kořének, Pokorný, Krejčíková z 5.A, Pospíšil, Neumann, Dubecký z 5.B, Stoklasa, Šmaňo z 5.C, Fejgl ze 4.A a Nun, Sobola a Hampl ze 4.C

Jarní pohár ve vybíjené 1.-3. tříd

1. místo: Dan Karmin 2.A, Matěj Gábel, Adam Kropáček, Veronika Pecinová, Eva Perthenová, Amálie Kučerová, všichni 3.A, Martin Laštůvka, 3.B, Jakub Sedláček, Samuel Šinkovský, Eliška Kašparová, Nikola Roupcová, Petra Šintáková, všichni 3.C

Florbal - dívky 6.,7. třídy

2. místo - celostátní kolo: Adéla Kozlová, Michaela Pokorná – 6. A, Lucie Landová – 6. B, Tereza Hvězdová, Tereza Čapková – 7.A, Michaela Fejglová, Antonie Hloušková – 7. B, Johana Coufalová, Tereza Kotoučková, Veronika Pultarová – 7. C
1. místo - krajské kolo: Adéla Kozlová a Michaela Pokorná, obě 6.A, Lucie Landová a Michaela Nováková, obě 6.B, Tereza Čapková a Tereza Hvězdová, obě 7.A, Antonie Hloušková a Michaela Fejglová, obě 7.B, Johana Coufalová, Tereza Kotoučková a Veronika Pultarová, všechny 7.C
1. místo - okresní kolo: Adéla Kozlová a Michaela Pokorná 6.A, Lucie Landová 6.B, Tereza Čapková a Tereza Hvězdová 7.A, Antonie Hloušková a Michaela Fejglová 7.B, Johana Coufalová, Tereza Kotoučková a Veronika Pultarová 7.C

Vybíjená - dívky 6. třídy

3. místo - krajské kolo:

Kozlová Adéla, Pokorná Michaela, Růžičková Michaela, Perthenová Kateřina, Podolníková Tereza, Erdernechimeg Anička, všechny 6.A, Landová Lucie, Lhotáková Gabriela, Marešová Kateřina, Voborníková Tina, Suchá Simona, Veronika Pekárková, všechny 6.B
1. místo - okresní kolo:
Eliášová Sofie, Kozlová Adéla, Pokorná Michaela, Růžičková Michaela, Perthenová Kateřina, Podolníková Tereza, všechny 6.A, Landová Lucie, Lhotáková Gabriela, Marešová Kateřina, Voborníková Tina, Suchá Simona a Pekárková Veronika, všechny 6.B


Šachový přebor školních družstev – okresní kolo
3. místo - mladší žáci: David Pospíšil, Tadeáš Dubecký, Georgios Kouratidis, všichni 5.B, Kristýna Kratěnová, 5.A
4. místo - starší žáci: David Kořínek, Michal Martinek, Jan Erben a Hleb Yaskevich, všichni 7.A

Přespolní běh – okresní kolo
1. místo - mladší žákyně: Simona Suchá 6.B, Martina Bergerová 6.A, Barbora Zimová 7.A,Michaela Fejglová 7.B, Tereza Kotoučková a Veronika Pultarová 7.C
1. místo - mladší žáci: Filip Buchwald 6.B, Jiří Rejl, Martin Štaier a Michal Martínek 7.A a Patrik Dostál 8.C

Atletický trojboj O pohár Hradce Králové
3. místo - David Pospíšil, 5.B, Jan Kořének, Jan Čížek a Petr Kořínek, všichni 5.A
4. místo - Bětka Rážová, Vendy Silbernáglová, obě 5.C, Kristýna Kratěnová, Katka Krejčíková, obě 5.A

Liga škol v orientačním běhu

2. místo v celkovém hodnocení škol
1. kolo (17. 9.): 1. místo - Adam Kropáček, 3.A, Lukáš Pompach, 4.B, 2. místo - Sylvie Kroniková, 5.A, Tomáš Gloser, 2.A, 3. místo - Barbora Zimová, 7.A, Štěpánka Kroniková, 8.C, 4. místo - Jakub Truneček, 4.C, 5. místo - Simona Suchá, 6.B, Filip Houžvička, 3.A, Kryšpín Kučera, 9.C

2. kolo (15.10.): 1. místo - Martin Mrňávek, 5.A, 2. místo - Simona Suchá, 6.B, Štěpánka Kroniková, 8.C, Jan Kučera, 8.A, 3. místo - Barbora Zimová, 7.A, 5. místo - Lucie Machová, 5.B, Matěj Gábel, 3.A, Kryšpín Kučera, 9.C, 6. místo - Vendula Novotná, 2.A

3. kolo (15.4.): 2. místo - Simona Suchá, 6.B a Samuel Šinkovský, 3.B, 3. místo - Sylvie Kroniková, 5.A, Štěpánka Kroniková, 8.C a Kryšpín Kučera, 9.C, 4. místo - Lukáš Pompach, 4.B, 5. místo - Barbora Zimová, 7.A a Jan Kučera, 8.A

4. kolo (20.5.)1. místo - Štěpánka Kroniková, 8.C, 2. místo - Sylvie Kroniková, 5.A a Simona Suchá, 6.B, 3. místo - Nikola Houžvičková, 5.A, 4. místo - Kryšpín Kučera, 9.C, 5. místo - Barbora Morávková, 5.A, 6. místo - Amálka Evelína Kučerová, 3.A, Tomáš Gloser, 2.A a David Gloser, 6.B

Mistrovství ČR v letním biatlonu
1. místo - závod s hromadným startem, 3. místo - rychlostní závod - p. uč. Kroniková



Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2013 - 2014

Humanitní a estetické obory:

Regionální soutěž dětských pěveckých sborů
stříbrné pásmo: Gloser Tomáš, Holubáčová Sára, Kapustová Adéla, Mizerová Eliška, Morávková Alžběta, Vrba Vojtěch, Rážová Aneta a Vrabcová Dorotka z 1.A, Severa Lukáš a Šlitrová Adéla z 1.B, Kočí Karolína, Matušincová Anna, Šinkovský Samuel a Urbánková Barbora z 2.B

Olympiáda v AJ
okresní kolo:
1. místo - Ervín Perthen, 4. místo - Dušek Heřman, oba 7.A

"Stardance Kukleny"
1. místo - Kateřina Šimůnková a Terezie Čapková, 6A

Ptáčkoviny ( soutěž Knihovny města HK pro hradecké školy )
1. místo - Kroniková Sylvie, Kokrda Vojta, Pokorný Lukáš, Kinclová Johana, Burešová Eliška, všichni 4.A
2. místo - Perthenová Katka, Besedová Katka, Vespalcová Markéta z 5.A a Hřebíčková Aneta ze 4.B

Přírodovědné a technické obory:

Pythagoriáda
okresní kolo
5. třídy: 1.-4. místo - Marek Bílek, 5.-9. místo - David Gloser, oba 5.B
6. třídy: 2.-5. místo - Michal Martinek, 6.A

Matematický "Klokan"
okresní kolo
3.-4. místo - Jana Maršounová, 3.A, 4.-5. místo David Gloser, 5.B

Chemická olympiáda
okresní kolo
2. místo - Andrea Pokorná, 9.A
krajské kolo
5. místo - Andrea Pokorná, 9.A

Matematická olympiáda
okresní kolo
Z6: 2.-3. místo - Michal Martinek, 6.A
Z9: 1. místo - Monika Hynčicová, 3.-4. místo Andrea Pokorná, obě 9.A

Mistrovství Královéhradeckého kraje v psaní na klávesnici
3. místo - družstvo: Michaela Sobolová 9. B, Adam Novák 9. B a Jan Jušta 9. C

Fyzikální olympiáda
okresní kolo
3. místo - Andrea Pokorná, 9.A

Zeměpisná olympiáda
okresní kolo
6. třídy: 2. místo - Michal Martinek, 6.A

"Já už to zná, umím...!" - soutěž v praktických dovednostech
1. místo - Martin Samek, 9.B, Sabina Šedivá, 9.A

MF náboj - matematicko-fyzikální soutěž, pořádala Přírodovědecká fakulta UHK
2. místo - Tomáš Nožička, Kryštof Šindlar, Monika Hynčicová, Andrea Pokorná, všichni 9.A

Matematický orienťák, pořádá Gymnázium J.K. Tyla
1. místo - Tomáš Nožička, Kryštof Šindlar, 2. místo - Monika Hynčicová, Andrea Pokorná, všichni 9.A

Logická olympiáda (soutěž organizovaná sdružením Mensa)
postup do krajského kola: Marek Bílek, 5.B, Lucie Sklenářová, 5.C, Jakub Černík, 7.C
krajské kolo: 6. místo - Marek Bílek, 5.B

Hradecký stavební palec - soutěž SPŠ stavební
1. místo - Anička Jarolímová, Zuzana Fojtíková, Monika Hynčicová - všechny 9.A

Sport:

Minikopaná - okresní kolo
1. místo - Studýnka Filip, 8.A, Macháček David, 8.B, Šedivý David, 7.A, Janča Jiří, 7.B, Flajzar Matěj, 7.C, Petr Lukáš, 7.A, Rejl Jiří, 6.A, Černík Jakub, 7.C, Bedan Tomáš, 8.B, Štaier Martin, 6.A

Hradecké sportovní dny mládeže
1. místo - mladší dívky - Kateřina Šimůnková, 6.A, Aneta Zajícová, 6.B, Barbora Hlavová, Johana Coufalová, obě 6.C, Tereza Kořénková a Štěpánka Kroniková, obě 7.C

Vybíjená dívek 6. tříd
krajské kolo
1. místo - Tereza Hvězdová, Kateřina Šimůnková, Terezie Čapková, Adéla Aligerová, všechny 6.A, Michaela Feiglová, Antonie Hloušková, Aneta Zajícová, všechny 6.B, Kateřina Červená, Johana Coufalová, Barbora Hlavová a kapitánka Veronika Pultarová, všechny 6.C
okresní kolo
1. místo - Tereza Hvězdová, Kateřina Šimůnková, Terezie Čapková, Adéla Aligerová, všechny 6.A, Michaela Feiglová, Antonie Hloušková, Anna Kadečková, Aneta Zajícová, všechny 6.B, Tereza Kotoučková, Johana Coufalová, Barbora Hlavová a kapitánka Veronika Pultarová, všechny 6.C

McDonald’s Cup
krajské kolo
1. místo: 2. a 3. třídy - Hampl, 3.C, Nun, 3.C, Řada, 3.C, Truneček, 3.C, Chaloupek 2.A, Jan, 3.B, Novotná, 3.B, Naar, 3.B, Laštůvka, 2.B, Fejgl, 3.A, Sedláček, 2.C, a Novotný, 2.C, Kolín, 2.C, Voděracký, 2.C
okresní kolo
1. místo: 2. a 3. třídy - Hampl, 3.C, Nun, 3.C, Řada, 3.C, Truneček, 3.C, Chaloupek Jan, 2.A, Novotná, 3.B, Naar, 3.B, Laštůvka, 2.B, Fejgl, 3.A, Sedláček, 2.C, a Novotný, 2.C
3. místo: 4. a 5. třídy - Pospíšil, 4.B, Kouratidis, 4.B, Jirkův, 5.B, Buchwald, 5.C, Podhajský, 5.A, Karmin, 5.C, Eliášová, 5.A, Nosek, 5.C, Čížek, 4.A, Daňo, 4.C, Kadeřávek, 5.A a Gloser, 5.B

Štafetový pohár – krajské finále
2. místo - Jakub Truneček, 3.C, Jenda Kořének, 4.A, Karolína Marková, 3.A, Katka Marešová, 5.C, Magda Chmelíková, 3.C, Nikola Houžvičková, 4.A, Nun Filip, 3.C, Dominik Podhajský, 5.A, Terka Hejsková, 3.C, Tina Voborníková, 5.C, Tomáš Fejgl, 3.A, David Pospíšil, 4.B, Gábina Novotná, 3.B, Simona Suchá, 5.C, Matěj Hampl, 3.C, Honza Čížek, 4.A

"Pohár rozhlasu"
okresní kolo
2. místo - Barbora Hlavová, 6.C, Kateřina Šimůnková, 6.A, Veronika Pultarová, 6.C, Tereza Kořénková, 7.C, Kateřina Maršounová, 7.B, Nikola Tichá, 7.B, Tereza Kotoučková, 6.C, Štěpánka Kroniková, 7.C, a Sára Cenková, 7.B
krajské kolo
5. místo - Barbora Hlavová, 6.C, Kateřina Šimůnková, 6.A, Veronika Pultarová, 6.C, Tereza Kořénková, 7.C, Kateřina Maršounová, 7.B, Nikola Tichá, 7.B, Tereza Kotoučková, 6.C

"Odznak všestranosti olympijských vítězů"
okresní kolo
3. místo - Tereza Kořénková, 7.C, Barbora Hlavová, 6.C, Mariana Jeřábková, 6.C, David Macháček, 8.B, Jan Veselý, 7.B, Jakub Černík,7.C, David Bartoš, 8.A

Kin-ball
Inter G Cup
2. místo - družstvo starších žáků: Lukáš Drbohlav, Sabina Šedivá, Andrea Pokorná, Markéta Lukšíková, Pavlína Riedlová, Patrik Podhajský, všichni 9.A, Dominik Hodek, Michal Šeda a Vojta Málek, všichni 8.C
Krajské kolo přeboru základních škol v kin-ballu
1. místo - mladší žáci: Kateřina Šimůnková, Tereza Hvězdová, Tereza Čapková, Jan Erben a Martin Jahodář, všichni 6.A, Derek Tesař a Patrik Dostál ze 7.C a Jakub Franta ze 7.A
1. místo - starší žáci: Lukáš Drbohlav, Patrik Podhajský, Sabina Šedivá, Andrea Pokorná, Pavlína Riedlová, Markíta Lukšíková, všichni 9.A, Dominik Hodek, 8.C
Mistrovství ČR
2. místo - družstvo starších žáků: Lukáš Drbohlav, Sabina Šedivá, Andrea Pokorná, Markéta Lukšíková, Pavlína Riedlová, Patrik Podhajský, všichni 9.A, Dominik Hodek, Vojta Málek, oba 8.C

Volejbal dívek
okresní kolo
3. místo - Burešová Bára 7. A, Maršounová Katka 7.B, Vlčková Tereza 7.C, Chaloupková Lucka 8. A, Mrkvičková Aneta 8.B, Růžičková Lucka 8. C, Sobolová Míša 9. B a Matysová Klára 9. C

Jarní turnaj ve vybíjené - smíšené týmy chlapců a dívek z 1. - 3. tříd
2. místo - Jana Maršounová 3. a, Gábina Novotná, Vojtěch Horák a Filip Jan 3. b, Magda Chmelíková, Anna Vlášková, Aneta Brklová, Natálka Spišáková, Jakub Truneček, Jan Sobola, Filip Nun a Matěj Hampl 3. c

Vybíjená dívek 4.-5. tříd
okresní kolo
1. místo - Káťa Marešová, Tina Voborníková, Simona Suchá, všechny 5.C, Khulan Erdenechimeg, Lucka Landová, obě 5.B, Adéla Kozlová, Sofie Eliášová, Míša Růžičková, Martina Bergerová, všechny 5.A, Natálka Krejčíková, Kristýna Kratěnová, obě 4.A a Natálka Nutilová ze 4.B

Velká cena mládeže Královéhradeckého kraje
celkové hodnocení
1. místo - Kristýna Kratěnová, 4.A, 2. místo - David Gloser, 5.B, 4. místo - Tomáš Gloser, 1.A, 6. místo - Vojtěch Kořínek, 6.A

Šachový přebor školních družstev
krajské kolo - mladší žáci
2. místo - David Gloser a Marek Bílek, oba 5.B, David Pospíšil a Tadeáš Dubecký, oba 4.B a Matěj Hampl, 3.C
okresní kolo - mladší žáci
2. místo - David Gloser a Marek Bílek, oba 5.B, Georgios Kouratidis a Tadeáš Dubecký, oba 4.B a Matěj Hampl, 3.C

Florbal
okresní kolo - dívky
2. místo - Aneta Mrkvičková, 8.B, Linda Mlázovská, 8.C, Pavlína Riedlová a Sabina Šedivá, obě 9.A, Michaela Sobolová, Andrea Hořínková a Karolína Volejníková, všechny z 9.B, Klára Matysová, Darina Pribelská, Natálie Štěpánská a Miroslava Mytriuk všechny z 9.C

Přespolní běh
okresní kolo:
1. místo - družstvo mladších dívek: Tereza Kořénková, 7.C, Štěpánka Kroniková, 7.C, Veronika Pultarová, 6.C,Barbora Zimová, 6.A
3. místo - družstvo mladších chlapců: Jakub Kudrna, 7.B, David Šedivý, 7.A, Jakub Franta, 7.A, Jakub Černík, 7.C
1. místo - jednotlivci: Tereza Kořénková, 7.C
3. místo - jednotlivci: Jakub Kudrna, 7.B
krajské kolo:
4. místo - družstvo mladších dívek: Tereza Kořénková, 7.C, Štěpánka Kroniková, 7.C, Veronika Pultarová, 6.C, Barbora Zimová, 6.A
4. místo - jednotlivci: Tereza Kořénková, 7.C

Atletický trojboj 5. tříd
1. místo - družstvo dívek: Simona Suchá, 5.C, Tina Voborníková, 5.C, Lucie Landová, 5.B, Sofie Eliášová, 5.A
1. místo - jednotlivci: Simona Suchá, 5.C

Liga škol v orientačním běhu
1. místo v celkovém hodnocení škol
1. kolo (18. 9.): 2. místo - Simona Suchá, 5.C, Štěpánka Kroniková, 7.C, 4. místo - Kateřina Besedová, 5.A, David Gloser, 5.B, 5. místo - Aneta Rážová, 1.A, Sylvie Kroniková, 4.A, Barbora Vanišová, 6.B, Lukáš Pompach, 3.B, Kryšpín Kučera, 8.C, 6. místo Kateřina Dvořáková, 5.B, Tereza Kořénková, 7.C

2. kolo (9. 10.): 1. místo - Matěj  Hampl, 3.C, 2. místo - Simona Suchá, 5.C, Štěpánka Kroniková, 7.C, Matěj Hůlek, 8.C, 3. místo - Lukáš Pompach, 3.B, Jan Kučera, 7.A, 4. místo - Kateřina Besedová, 5.A, Tereza Kořénková, 7.C, 5. místo Barbora Zimová, 6.A, David Gloser, 5.B, Kryšpín Kučera, 8.C

3. kolo (9. 4.): 1. místo: Simona Suchá, 5.C, Lukáš Pompach, 3.B, 3. místo: Štěpánka Kroniková, 7.C, 4. místo: Jan Kučera, 7.A, 5. místo: Sylvie Kroniková, 4.A, Barbora Zimová, 6.A, 6. místo: Kristýna Kratěnová, 4.A, Bohumil Jakoubek, 3.A

4. kolo (14. 5.): 1. místo: Štěpánka Kroniková, 7.C, 2. místo:Simona Suchá, 5.C, Samuel Šinkovský, 2.B,4. místo: David Gloser, 5.B Kryšpín Kučera, 8.C, 5. místo: Aneta Rážová, 1.A, Kateřina Besedová, 5.A, Barbora Zimová, 6.A, Matěj Hůlek, 8.A

Mistrovství ČR v judu
1. místo - David Doležal, 7.C - zpráva v hradeckém Deníku


Mistrovství ČR v letním biatlonu
2. místo - rychlostní závod, závod s hromadným startem - p. uč. Kroniková


Úspěchy žáků školy v soutěžích ve školním roce 2012 - 2013

Humanitní a estetické obory:

Recitační soutěž - okresní kolo
postup do krajského kola (pořadí se neurčuje): Kateřina Pánková, 3.C, Adam Karmin, 4.C, Tereza Šimůnková, 7.C

Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo:
3. místo - Jan Bouzek, 9.C

Dějepisná olympiáda – okresní kolo:
3. místo - Daniel Majurník, 9.C, 5. místo - Martin Zilvar, 9.C

Ptáčkoviny ( soutěž Knihovny města HK pro hradecké školy )
kategorie nejmladší: 1. místo - Pospíšil David, Dubecký Tadeáš a Neumann Nicolas, všichni 3.B, 3. místo - Šinták Marek, Přívratský Šimon, oba 3.C
kategorie mladší: 1. místo - Novotná Natálie, Spěšná Aneta, Kadečková Anna, všechny 5.B, 2. místo - Nutilová Natálie, Machová Lucie, obě 3.B, 3. místo - Martínek Michal, Rejl Jiří, oba 5.A
kategorie starší: 1. místo - Jarolímová Anna, Pokorná Andrea a Fojtíková Zuzana, všechny 8.A

Přírodovědné a technické obory:

Pythagoriáda
okresní kolo
6. ročník: 5.-14. místo - Ervín Perthen, 6.A
7. ročník: 3.-4. místo - Matyáš Szücs, 5.-7. místo - Tran Hoang Thien, oba 7.C
8. ročník - 5.-10. místo - Monika Hynčicová, 8.A.

Soutěž v radioelektronice
krajské kolo:
1. místo - Michal Hromek, 7.C

Zeměpisná olympiáda
okresní kolo:
kategorie B: 2. místo - Jan Bubeníček, 7.C
kategorie C: 3. místo - Daniel Dostál, 9.C
krajské kolo:
kategorie B: 3. místo - Jan Bubeníček, 7.C

Fyzikální olympiáda
okresní kolo
2. místo - Matěj Urban, 9.C
krajské kolo
2. místo - Matěj Urban, 9.C

Matboj 2013 - regionální matematická soutěž družstev organizovaná gymnáziem J. K. Tyla
2. místo - Čeněk Hovorka, Gabriela Divišková a Patrik Veselý, 3. místo - Lukáš Viceník, Daniel Majurník, Daniel Dostál, 4. místo - Jan Bouzek, Matěj Sýkora, Vojtěch Říha, všichni z 9.C

Den pro vás - SOŠ Vocelova
3. místo - Andrea Hořínková, Karolína Volejníková, Michaela Sobolová, Lucie Řadová, Dominika Hábrová z 8.B a Jana Havrdová z 8.A

Programování
okresní kolo:
1. místo - David Erben, 9.C
krajské kolo:
2. místo - David Erben, 9.C

Matematická olympiáda
okresní kolo:
7. třídy: 1. místo - Jan Bubeníček, 7.C
8. třídy: 5.-6. místo - Tomáš Nožička, 8.A
5. třídy: 2. místo - Tomáš Pokorný, 5.A
9. třídy: 3. místo - Adéla Červená, 9.C, 6. místo - Tomáš Nožička, 8.A
krajské kolo:
9. třídy: 6.-9. místo - Adéla Červená

Logická olympiáda (soutěž organizovaná sdružením Mensa)
postup do krajského kola: Jan Ležík, 5.B, Kateřina Perthenová, 4.A, Andrea Pokorná, 8.A
krajské kolo: 3. místo - Jan Ležík, 5.B

Sport:

Preventan cup - krajské finále vybíjené děvčat 4. a 5. tříd
1. místo - Tereza Hvězdová, Kateřina Šimůnková, Tereza Čapková, Adéla Aligerová, všechny 5.A, Michaela Fejglová, Antonie Hloušková, Aneta Zajícová, Anna Marie Kadečková, všechny 5.B, Barbora Hlavová, Veronika Pultarová, Tereza Kotoučková a Petra Divišková, všechny 5.C

Odznak všestrannosti olympijských vítězů
okresní kolo:
družstva: 2. místo - Johana Coufalová 5.C, Tereza Šimůnková 7.C, Markéta Lukšíková 8.A, Tereza Kořénková 6.C, Dominik Hodek 7.C, , Šimon Coufal 8.A, Dominik Podhajský 4.A, David Macháček 7.B
jednotlivci: 1. místo - Matěj Franta, 8.B, 2. místo - Myroslava Mytryuk, 8.C, 3. místo - Barbora Hlavová, 5.C, 4. místo - Daniel Hlavsa, 8.B
krajské kolo:
družstva: 3. místo - Tereza Šimůnková 7.C, Markéta Lukšíková 8.A, Tereza Kořénková 6.C, Lucie Chaloupková 7.A, Dominik Hodek 7.C, , Šimon Coufal 8.A, David Capoušek 7.A a Jakub Černík 6.C jednotlivci: Myroslava Mytryuk 8.C - 2.místo, Tereza Šimůnková 7.C - 4.místo, Tereza Kořénková 6.C - 3.místo, Lucie Chaloupková 7.A - 5.místo, David Papoušek 7.A - 5.místo, Matěj Franta 8.B - 6.místo, Barbora Hlavová 5.C - 7.místo, Šimon Coufal 8.A - 7.místo, Markéta Lukšíková 8.A - 11.místo, Dominik Hodek 7.C - 11.místo, Jakub Černík 6.C - 8.místo

Atletický čtyřboj
okresní kolo:
2. místo: Mirka Mytryuk, 8.C, Klára Matysová, 8.C, Andrea Hořínková, 8.B, Markéta Lukšíková, 8.A, Adéla Silbernáglová, 9.C
krajské kolo:
6. místo: Myroslava Mytryuk 8.C, Markéta Lukšíková 8.A, Adéla Silbernáglová 9.C, Klára Matysová 8.C a Andrea Hořínková 8.B

XI. Hradecké sportovní hry mládeže
atletika:
2. místo mezi školami (mladší dívky - 2. místo, straší dívky - 3. místo) - reprezentovali: Veronika Černá, Tereza Kořénková, Kateřina Maršounová, Štěpánka Kroniková, Linda Mlázovská, Daniela Paulíková, Kateřina Šimůnková, Adam Capoušek, David Capoušek, Jakub Černík, Marek Fišera, Dominik Hodek, David Macháček, Vojta Málek, Matyáš Szücs, Monika Hynčicová, Klára Matysová, Miroslava Mytryuk, Markéta Lukšíková, Adéla Silbernáglová, Adéla Stránská, Matěj Franta, Daniel Hlavsa, Čeněk Hovorka, Robert Mrkos, Marek Landa, Michal Strasser
plavání:
Jan Veselý ze 6.B - 2. místo prsa, 3. místo volný způsob

Kinderiáda - 2.-5. třídy
krajské kolo:
3. místo: Gábina Novotná, 2.B, Matěj Hampl, 2.C, Nikola Houžvičková, Natálie Krejčíková a Honza Čížek, všichni 3.A, Gábina Lhotáková, 4.B, Dominik Podhajský a Jakub Chaloupka, oba 4.A, Johana Coufalová, 5.C, Honza Ležík, 5.B
republikové finále:
22. místo: Gábina Novotná, 2.B, Matěj Hampl, 2.C, Nikola Houžvičková, Natálie Krejčíková a Honza Čížek, všichni 3.A, Gábina Lhotáková, 4.B, Dominik Podhajský a Jakub Chaloupka, oba 4.A, Johana Coufalová, 5.C, Honza Ležík, 5.B

Pohár rozhlasu - mladší žákyně
okresní kolo:
2. místo: Tereza Šimůnková, Danilea Paulíková, Zuzana Dostálová a Aneta Zikešová ze 7.C, Linda Mlázovská, 7.B, Veronika Černá, 7.A, Tereza Kořénková, 6.C a Kateřina Maršounová, 6.B

McDonald’s Cup, 2. a 3. třídy
okresní kolo:
1. místo - 2A – Fejgl; 2B – Novotná, Jan; 2C – Hampl, Nun, Vlček, Řada, Truneček; 3A – Čížek, Kořének, 3B – Pospíšil, Kouratidis, Dubecký, Neuman; 3C – Daňo

Coca-cola Cup dívek
krajské kolo:
3. místo - Veronika Černá, Zuzana Dostálová, Aneta Mikešová, Lenka Jeřábková, Sabina Šedivá, Pavlína Riedlová, Andrea Hořínková, Klára Matysová, Natálie Štěpánská, Kristýna Sýkorová, Lívie Špičáková, Lucie Podrábská a Adéla Silbernáglová

Přehazovaná - dívky
okresní kolo:
2. místo - Linda Mlázovská a Magda Kadečková, 7.B, Tereza Šimůnková a Zuzana Dostálová, 7.C, Sabina Šedivá, Markéta Lukšíková, Andrea Pokorná, Zuzana Fojtíková, všechny 8.A, Andrea Hořínková, 8.B, Klára Matysová a Dorota Doležalová, 8.C
krajské kolo:
2. místo - Linda Mlázovská a Magdalena Kadečková, 7.B, Zuzana Dostálová, Tereza Šimůnková a Aneta Zikešová, 7.C, Andrea Pokorná, Markéta Lukšíková, Sabina Šedivá a Pavlína Riedlová, 8.A, Andrea Hořínková, 8.B, Klára Matysová, 8.C

Kin-ball
krajské kolo:
1. místo - mladší žáci - Dominik Hodek, Marek Fišera, Zuzana Dostálová, Tereza Šimůnková a Daniel Šimek všichni 7.C, Lucie Růžičková, 7.A
2. místo - starší žáci - Robert Mrkos, Čeněk Hovorka, oba 9.C, Patrik Podhajský, Lukáš Drbohlav, Markéta Lukšíková, Sabina Šedivá a Andrea Pokorná, všichni 8.A
celostátní kolo:
3. místo - starší žáci - Robert Mrkos, Adéla Silbernáglová, oba 9.C, Patrik Podhajský, Lukáš Drbohlav, Markéta Lukšíková, Sabina Šedivá a Andrea Pokorná, všichni 8.A
4. místo - mladší žáci - Dominik Hodek, Marek Fišera, Zuzana Dostálová, Tereza Šimůnková, všichni 7.C, Lucie Růžičková, 7.A

Preventan Cup - vybíjená žáků 4. a 5. ročníků
2. místo - Martinek, Štaier, Rejl, Kořínek, Hvězdová - 5.A, Ležík, Chovanec - 5.B, Coufalová, Pultarová, Kotoučková, Divišková - 5.C, Kozel - 4.A

Halová kopaná - okresní kolo - starší žáci
2. místo - Robin Mlázovský, Jan Mohelský, Dan Stanislav, všichni 9.A, David Dostál, Josef Pospíchal, Radek Bender, Marek Landa a Michal Strasser, všichni 9.B, Vojta Říha a Radek Shejbal z 9.C a Matěj Franta z 8.B

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy