• Kontakt:

Miloslava Vampolová - vedoucí ŠJ Monika Solilová - samost. referent
    Pavlína Vlčková - vedoucí kuchařka    Hana Šimůnková - zást. vedoucí kuchařky
    Lenka Zámečníková - kuchařka
    Jana Fišerová, Jitka Fujdiaková, Iveta Řadová, Romana Ťupová,  - zaučené kuchařky
  • Provozní doba: 6:30 - 15:00 hodin

• Výdejní doba: 11:00 - 14:00 hodin
    Výdej do jídlonosičů: 11:00 - 12:00 hodin
    Výdej cizím strávníkům: 11:00 - 12:00 hodin

• Ceny obědů:
    • 7 - 10 let: 22,- Kč
    • 11-14 let: 25,- Kč
    • nad 15 let: 28,- Kč
    • cizí strávníci: 62,- Kč (15% DPH)
    Do věkových skupin jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku / od 1. září do 31. srpna /, ve kterém dosahují věku dle rozdělení / viz výše /.

• Další informace
    • Noví strávníci vyplní Přihlášku ke stravování
    • Obědy se platí převodem na č. účtu 596 780 297/0100, var. symbol je rodné číslo strávníka
    • Nárok na oběd má žák pouze první den nemoci, další dny je zákonný zástupce povinen odhlásit
    • Při neodhlášení se bude účtovat plná cena stravného, viz vnitřní řád školní jídelny
    • Odhlásit je možno oběd den předem do 11.00 hodin
    • V době prázdnin a ředitelských dnů jsou obědy dětem automaticky odhlášeny
    • Výběr ze dvou jídel - jestliže si strávník nezvolí oběd č. 2, má automaticky oběd č.1
    • Před odběrem oběda má povinnost předložit průkaz strávníka
    • Pokud žák průkaz zapomněl, vyzvedne si u okénka náhradní stravenku
    • Ztrátu průkazu hlásí u okénka a za nový zaplatí 38 Kč

• O jídelně
    Školní jídelna M. Horákové stravuje žáky ZŠ, zaměstnance školy a v případě volné kapacity i cizí strávníky.
    Jídelníček je sestaven dle zásad zdravé výživy při dodržování spotřebního koše vybraných potravin.
    Strávníci si mohou vybrat ze dvou druhů pokrmů. Menu se skládá z polévky, hlavního jídla a nápoje ( včetně mléka).
    Pravidelným doplňkem jsou zeleninové popř. ovocné saláty, kompoty, čerstvé ovoce, mléčné výrobky nebo dezerty.
    Naším cílem je maximálně spokojený strávník. Uvítáme, když se s námi podělíte o svá přání, ale i připomínky nebo stížnosti.
    Děkujeme.
    Dobrou chuť a příjemně strávené chvíle ve školní jídelně Vám přejí pracovnice ŠJ.