McDonald's Cup - školní kolo

Datum: 11.4.

zpráva pana ředitele:
Dne 10.4. se konalo školní kolo největšího fotbalového turnaje školních týmů v České republice. Tentokrát, protože naše hřiště je, bohužel, provozu neschopné, na hřišti v Třebši.
V kategorii 2. a 3. tříd se na třetím místě umístila 3C, na druhém 2A a vítězem se stala suverénně 3B. Turnaj byl zároveň nominací do okrskového kola, které se bude hrát na hřišti ZŠ Mandysova 20.4. Reprezentovat nás budou: 2A - Kryštof Ludvík, 2C – Antonín Thiele, 2D – Barbora Fejglová, 3A – David Tezour, 3B – Stanislav Coufal, Tobiáš Čermák, Michael Ryšavý, Vojtěch Vítek, Filip Zezula, 3C – Tomáš Chrtek, Dominik Kmínek a Jolana Trunečková.
V kategorii 4. a 5. tříd se na třetím místě umístila 4C, na druhém 5C a vítězem se stala 5B. Turnaj byl také nominací do okrskového kola, které se bude hrát na hřišti ZŠ Třebechovice 28.4. Reprezentovat nás budou: 4A – Tomáš Gloser, Dan Karmin, 4B – Tamara Pakostová, 4C – Adam Chýlek, 5A – Jan Burda, Matěj Gábel, 5B – Adam Fedor, Martin Laštůvka, Ondřej Navrátil, 5C – Lukáš Kolín, Adam Novotný a Jakub Sedláček.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy