Návod k objednávání online

Naše jídelna pro Vás připravila od 16.10.2006 nový moderní systém přihlašování a odhlašování stravy prostřednictvím internetu. Co to pro Vás znamená, jaké možnosti vám to přináší?

• přihlašovat i odhlašovat stravu můžete kdykoliv po celých 24 hodin denně
  • můžete použít libovolný počítač připojený k Internetu
  • můžete využít další doplňkové služby:
    • zasílání potvrzení vaší objednávky
    • zasílání zprávy o objednané nevyzvednuté stravě (po 3 dnech nevyzvednuté stravy Vám připomeneme, že jste zapomněli stravu odhlásit, nebo vaše dítě na objednané jídlo nechodí)
    • zasílání zprávy o stavu Vašeho konta při poklesu pod stanovenou mez
    • zasílání podrobného měsíčního vyúčtování
    • jednorázové vyžádání informace o stavu konta

Celý postup, jak si tuto službu u nás v jídelně zřídit, je velmi jednoduchý. Stačí zajít na naší jídelnu, kde obdržíte přihlášku, číslo zařízení (5224) a budou Vám přiděleny údaje potřebné pro zřízení služby (uživatel, heslo). Od tohoto okamžiku můžete komunikovat těmito moderními prostředky.
Zvolené heslo zásadně nikomu neprozrazujte. Každý strávník si nese svoji zodpovědnost za své přihlášky a odhlášky!
Jedinou nutnou podmínkou pro provedení přihlášky je přístup na internet. Samotné provedení objednávky trvá pouze několik minut. Délka spojení Vás tedy finančně příliš nezatíží. Nemáte-li možnost připojení na internet z domova, můžete využít např. služeb poskytovaných knihovnami, ve škole, u rodičů v práci, u známého…
Podrobné informace a nápovědu, jak pracovat s tímto programem, získáte na webových stránkách pro objednávání stravy www.strava.cz.
Na stejné stránce je k dispozici také odkaz na stažení aplikace pro mobilní zařízení se systémem Android.

Postup po otevření této adresy je následující:

• Přejít přímo do aplikace objednání stravy
  • Přihlášení uživatele
  • Číslo zařízení: 5224
  • Uživatel: Příjmení strávníka
  • Heslo: (přidělíme v kanceláři ŠJ)
  • V samotném programu znamená O-odhlásit P-přihlásit

Ostatní možnosti odhlášek a přihlášek obědů (telefonicky, na objednávkovém snímači, osobně v kanceláři ŠJ) nezanikají.
Dotazy a připomínky vyřizují v kanceláři ŠJ - p.Solilová a p.Vampolová (tel. 495 261 559).