Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Zpráva školního parlamentu - soutěž

Datum: 23.6.

Školní parlament děkuje všem, kteří se zúčastnili Výtvarné soutěže. Díla byla skvostná, je vidět, že mezi sebou máme velmi talentované žáky. Parlament vybral tři nejkrásnější: 1. místo Nell Nosková 5.A, 2. místo Alžběta Hájková 3.A a 3. místo Eliška Škrýbová 4.B. Dále jsme udělili čestná uznání Lauře Chýlkové 4.B, Darině Penzešové 6.D, Timofii Lisenko 4.A, Aničce Kudrnáčové 1.C, Kláře Luxové 4.C a Sofii Radoňové 6.D. Všichni jmenovaní dostanou odměnu a na jejich díla se můžete podívat zde.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy