Zlato z okresního kola MO

Datum: 3.2.

Skvělého úspěchu dosáhl Jan Chrtek z 5.C na okresním kole matematické olympiády, když získal maximální počet 18 bodů a zvítězil! Mezi úspěšnými řešiteli této kategorie byli ještě na 5.-6. místě Zuzana Bořilová, 5.C, 11 bodů, 7.-10. místo obsadila Linda Staňková, také 5.C, 10 bodů a na 11.-13. místě skončil Kryštof Kutnar z 5.A s 9 body. Současně proběhla i kategorie Z9 pro žáky devátých tříd a odpovídajích ročníků víceletých gymnázií, kde velmi pěkné 6. místo obsadil Vojta Beneda z 9.A. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a přejeme úspěchy v dalších soutěžích!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy