Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Zeměpisná olympiáda 8. a 9. tříd

Datum: 1.2.

zpráva p. uč. Dubrovského

Ve čtvrtek 28. 1. proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády kategorie C (8. a 9. třidy), a to online formou. Tématem byla Evropa. Nejlépe se s otázkami vypořádal Adam Kokrda z 9.A. Na 2. místě se umístila Dominika Čičáková z 8.B. Vzhledem k tomu, že v 8. ročníku se Evropa teprve začíná probírat, je to pro ni skvělý úspěch! A konečně 3. místo obsadil Marek Novák z 9.A. Všem soutěžícím patří dík za účast a ochotu účastnit se soutěží i v této "distanční" době!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy