Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Výsledky výtvarné soutěže

Datum: 8.3.

Od 18.2. do 7.3. probíhala na naší škole Milady Horákové výtvarná soutěž. Děti mohly namalovat obrázek na téma MASKOT ŠKOLY. Celkem se zúčastnilo 70 dětí. Parlament vše důkladně prodiskutoval a vybral 8 nejlepších výtvorů. Neznamená to, že jsme vybrali maskota školy, jen jsme ocenili obrázky s nápadem nebo výtvarně zdařilejší.
Ocenění z této soutěže: Káťa Maternová 5.A, Markéta Pospíšilová 6.D, Alžběta Čermáková 6.D, Jan Čtvrtečka 5.A, Eliška Korbelová 4.C, Katrin 4.A, Veronika Němcová 2.A, Markéta D. 4.A. Na jejich díla se můžete podívat zde.
Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na další spolupráci s vámi! Jsme tu pro vás, váš parlament

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy