Výsledky 2. mezitřídní soutěže

Datum: 8.4.
Zpráva Školního parlamentu 
 
Výsledky 2. mezitřídní soutěže
Očekávané výsledky 2. mezitřídní soutěže jsou tu! Opět se zúčastnilo přes sto žáků (rovných 113) a desítka učitelek. A která třída byla nejaktivnější? Úžasná 1. A! Vychodila si rovných 60 bodů. Druhé místo v těsném závěsu získala třída 5. D s 59 body a třetí místo obsadila třída 5. B s 54 body. Vítězným třídám blahopřejeme, je skvělé, jak ve třídě držíte při sobě a společnými silami, i když každý sám, jste schopni pro svůj třídní kolektiv něco udělat. Stejně tak děkujeme všem dalším žákům, kteří se soutěže zúčastnili, buďte na sebe pyšní. A příště zase budeme soutěžit individuálně, těšte se!
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy