Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Výsledky 2. mezitřídní soutěže

Datum: 8.4.
Zpráva Školního parlamentu 
 
Výsledky 2. mezitřídní soutěže
Očekávané výsledky 2. mezitřídní soutěže jsou tu! Opět se zúčastnilo přes sto žáků (rovných 113) a desítka učitelek. A která třída byla nejaktivnější? Úžasná 1. A! Vychodila si rovných 60 bodů. Druhé místo v těsném závěsu získala třída 5. D s 59 body a třetí místo obsadila třída 5. B s 54 body. Vítězným třídám blahopřejeme, je skvělé, jak ve třídě držíte při sobě a společnými silami, i když každý sám, jste schopni pro svůj třídní kolektiv něco udělat. Stejně tak děkujeme všem dalším žákům, kteří se soutěže zúčastnili, buďte na sebe pyšní. A příště zase budeme soutěžit individuálně, těšte se!
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy