Úřední deska

Seznam žáků přijatých do 1. tříd:  .pdf

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Výsledky 1. mezitřídní soutěže Procházka po Hradci

Datum: 16.2.
Zpráva Školního parlamentu
 
Očekávané výsledky 1. mezitřídní soutěže jsou tu! Nejprve trochu statistik. Je neuvěřitelné, kolik z vás se zúčastnilo. Do soutěže se zapojilo 122 žáků a 10 třídních učitelek! 53 z vás navštívilo všech pět míst a nejnavštěvovanějším místem se stal rybník Biřička. A teď už vyhlášení vítězů.
 
Na prvním místě skončila třída 5. D, ve které body sbíralo hned 17 žáků, kteří obešli všech pět stanovených míst, a pěti body přispěla i paní učitelka třídní. Sportovního ducha prokázala i 1. A, která vybojovala druhé místo. A třetí místo si udržela třída 5. B, také s přispěním třídní učitelky. Všechny tři třídy budou po zásluze odměněny, čímž děkujeme panu řediteli za štědrost. Moc blahopřejeme vítězům, a hlavně děkujeme všem, kteří se zúčastnili! A pokud jste smutní, že vaše třída nevyhrála, nebuďte. Máme pro vás dobrou zprávu. Příští týden Školní parlament vyhlásí 2. kolo mezitřídní soutěže Procházka po Hradci a tentokrát můžete vyhrát vy! Stačí jen namotivovat své spolužáky. Celkové výsledky naleznete zde.
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy