Výsledky 1. mezitřídní soutěže Procházka po Hradci

Datum: 16.2.
Zpráva Školního parlamentu
 
Očekávané výsledky 1. mezitřídní soutěže jsou tu! Nejprve trochu statistik. Je neuvěřitelné, kolik z vás se zúčastnilo. Do soutěže se zapojilo 122 žáků a 10 třídních učitelek! 53 z vás navštívilo všech pět míst a nejnavštěvovanějším místem se stal rybník Biřička. A teď už vyhlášení vítězů.
 
Na prvním místě skončila třída 5. D, ve které body sbíralo hned 17 žáků, kteří obešli všech pět stanovených míst, a pěti body přispěla i paní učitelka třídní. Sportovního ducha prokázala i 1. A, která vybojovala druhé místo. A třetí místo si udržela třída 5. B, také s přispěním třídní učitelky. Všechny tři třídy budou po zásluze odměněny, čímž děkujeme panu řediteli za štědrost. Moc blahopřejeme vítězům, a hlavně děkujeme všem, kteří se zúčastnili! A pokud jste smutní, že vaše třída nevyhrála, nebuďte. Máme pro vás dobrou zprávu. Příští týden Školní parlament vyhlásí 2. kolo mezitřídní soutěže Procházka po Hradci a tentokrát můžete vyhrát vy! Stačí jen namotivovat své spolužáky. Celkové výsledky naleznete zde.
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy