Volby prezidenta – 2. stupeň

Datum: 11.1.

zpráva Školního parlamentu

Žáci 2. stupně měli možnost v tajných volbách volit prezidenta ČR. A jak dopadly na naší škole? 
S velkým náskokem vyhrál Petr Pavel (48 %), na druhém místě se umístila Danuše Nerudová (18 %) a třetí místo obsadil Andrej Babiš (16 %). Ostatní kandidáti se nedostali přes pět procent. Bohužel i v našich volbách se našly neplatné hlasy, kdy místo kroužkování kandidáta byl kandidát přeškrtnut nebo k němu bylo přimalované srdíčko. Volební účast žáků 2. stupně byla necelých 48 %. Třídy s největší volební účastí: 7.A (86 %), 8.C (83 %), 6.C (76 %) a 8.A (72 %), naopak třída s nejmenší volební účastí je 9.B (0 %). Tak uvidíme, jak dopadnou skutečné volby. 

Členové Školního parlamentu 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy